English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe (mixed)

Drużyna: Wrocław Południe Wrocław

VI Plażowe Mistrzostwa Polski - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#19 Aleksander Muszyński5112
#84 Andrzej Daleszczyk5101
#8 Anna Szewczyk4112
#16 Damian Hanuszewicz5022
#33 Dominik Żochowski5011
#98 Dorota Juźków5011
#89 Ievgen Shevchuk5000
#21 Jakub Patrzykąt5415
#11 Jakub Stencel5202
#77 Jolanta Żochowska5123
#25 Katarzyna Ukleja5112
#5 Łukasz Szewczyk4314
#43 Michał Muszyński5808
#26 Natalia Piela5123
#6 Ryan Wyeth5011
#27 Sylwia Muszyńska5314
#1 Zuzanna Peplińska511213

VI Plażowe Mistrzostwa Polski:

Kategoria: Mixed

Wrocław Południe - Zły Kosmodysk 2 - 13  Karta meczu
#967 - Wrocław Południe 7 - 11  Karta meczu
RJP - Wrocław Południe 13 - 2  Karta meczu
2obvious - Wrocław Południe 9 - 6  Karta meczu
Wrocław Południe - Dysko Polot 6 - 8  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach123925.0 %887.31099.1-21
indoor3192229.0 %32310.441313.3-90
outdoor62134921.0 %5048.178712.7-283
Suma105258023.8 %9158.7130912.5-394
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
VII Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed872528.6%618.7598.42
Mistrzostwa Polski Mixed 2022Runda Wiosenna641325.0%389.55513.8-17
Mistrzostwa Polski Mixed 2022II Liga143175.0%5814.5328.026
Halowe Mistrzostwa Polski 2022II Liga254180.0%7214.45110.221
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1251420.0%275.45010.0-23
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 1. Runda232166.7%3712.33010.07
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 2. Runda331233.3%237.74214.0-19
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 3. Runda152020.0%178.53015.0-13
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga353260.0%8316.65310.630
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga353260.0%6613.25511.011
Halowe Mistrzostwa Polski 2019II Liga1151420.0%6112.26813.6-7
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe74040.0%338.35213.0-19
Poligon 2018Poligon 201810101910.0%888.814314.3-55
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Południe105050.0%316.26913.8-38
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Kwalifikacje Południe94040.0%174.35614.0-39
Poligon 2017Kolejka 1104040.0%266.55213.0-26
Poligon 2017Kolejka 2641325.0%205.04912.3-29
Poligon 2017Kolejka 394040.0%246.05413.5-30
Poligon 2017Kolejka 574040.0%194.85513.8-36
Poligon 2017Kolejka 6531233.3%206.73110.3-11
Halowe Mistrzostwa Polski 2017II Liga HMP661516.7%6010.08013.3-20
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe105050.0%163.29218.4-76
Poligon 2016Kolejka 384040.0%184.55112.8-33

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
KKS Prokocim KrakUF - Wrocław Południe12 - 9VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Ultimatum Flauta - Wrocław Południe1 - 13VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Wrocław Południe - AKS ZŁY Kosmodysk 17 - 13VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Wrocław Południe - Uwaga Pies8 - 3VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Flow - Wrocław Południe10 - 9VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Wrocław Południe - RJP7 - 8VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Wrocław Południe - Frisbnik8 - 12VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - Wrocław Południe13 - 2VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Baraże
#967 - Wrocław Południe7 - 11VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Wrocław Południe - Zły Kosmodysk2 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
2obvious - Wrocław Południe9 - 6VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12
Wrocław Południe - Dysko Polot6 - 8VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12 Finały
71 Wratislavia - Wrocław Południe17 - 6Poligon 2018: Liga
Flow - Wrocław Południe17 - 2Poligon 2018: Liga
Kato Vice - Wrocław Południe17 - 7Poligon 2018: Liga
KWR Knury - Wrocław Południe17 - 9Poligon 2018: Liga
Tychy Claws - Wrocław Południe2 - 17Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - 2obvious10 - 15Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - Frisbnik5 - 17Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - Gunslingers11 - 12Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - KrakUF10 - 17Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - Rainbow Banana11 - 12Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Poligon 2017: O 5. miejsce
Kato Vice - Wrocław Południe14 - 9Poligon 2017: O 9. miejsce
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Kato Vice - Wrocław Południe14 - 7Poligon 2017: Grupa
Rainbow Banana - Wrocław Południe12 - 7Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - 2obvious8 - 11Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - BC Kosmodysk2 - 15Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - KrakUF4 - 12Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - KWR Knury5 - 13Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Rainbow Banana8 - 4Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Rainbow Banana6 - 15Poligon 2017: Grupa
2obvious - Wrocław Południe8 - 11Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Flow Junior2 - 12Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A
KrakUF - Wrocław Południe15 - 6Poligon 2017: Grupa B
Wrocław Południe - KWR Knury0 - 15Poligon 2017: Grupa B
U.F.O. - Wrocław Południe14 - 9Poligon 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 2obvious9 - 10Poligon 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - Rainbow Banana4 - 13Poligon 2016: O 7. miejsce
Flow - Wrocław Południe13 - 7Poligon 2016: Grupa X
KWR Knury - Wrocław Południe13 - 0Poligon 2016: Grupa X
Wrocław Południe - 2obvious7 - 12Poligon 2016: Grupa X
Wrocław Południe - Mad Hatters10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Baraże
RJP - Wrocław Południe15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa A
Wrocław Południe - Flow9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa A
Wrocław Południe - Pogoń Pyton15 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa A
042 - Wrocław Południe4 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa E
Wrocław Południe - Pogoń Pyton13 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa E
Ultimatum - Wrocław Południe8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: O miejsca 1-4
Pogoń Pyton - Wrocław Południe6 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: O miejsca 1-4 Finały
Czarna Kompania - Wrocław Południe15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Prokocim KrakUF - Wrocław Południe10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Szczupaki - Wrocław Południe15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Wrocław Południe - #96710 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Wrocław Południe - 2obvious15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Wrocław Południe - 4hands7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Wrocław Południe - 4hands7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Wrocław Południe - Prokocim KrakUF13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
Albatros - Wrocław Południe6 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa F
Wrocław Południe - Ohana15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa F
2obvious - Wrocław Południe10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-4
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-4
Wrocław Południe - Szczupaki12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-4
2obvious - Wrocław Południe13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Wrocław Południe13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Wrocław Południe - KrakUF8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Wrocław Południe - 71 Wratislavia12 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-7
2obvious - Wrocław Południe 12 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Wrocław Południe - KWR Knury 0 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Rainbow Banana - Wrocław Południe 15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 7-9
Sky This - Wrocław Południe7 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa F
Ultimatum - Wrocław Południe10 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa F
Wrocław Południe - Dysko Polot14 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa F
Wrocław Południe - Szczupaki9 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 1-4
Savage Ultimate - Wrocław Południe17 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 1-4 Finały
Wrocław Południe - 4hands III19 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa I
Wrocław PrzedPołudnie - Wrocław Południe2 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa I
Wrocław Południe - Flow Junior12 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Wrocław Południe - mJAH II16 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Zawierucha 2 - Wrocław Południe13 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Brave Beavers - Wrocław Południe21 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Wrocław Południe - 2obvious12 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
mJAH II - Wrocław Południe4 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 9-12
Wrocław Południe - 4hands 29 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 9-12
Wrocław Południe - Mad Hatters12 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 9-12
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
KWR Knury - Wrocław Południe12 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - Flow3 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik 28 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - 2obvious5 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-10
Frisbnik 2 - Wrocław Południe16 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O 9. miejsce
KrakUF - Wrocław Południe21 - 0Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
KWR Knury - Wrocław Południe21 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - Frisbnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Flow Junior - Wrocław Południe11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
RJP II - Wrocław Południe12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
Wrocław Południe - Brave Beavers10 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
71 Wratislavia - Wrocław Południe12 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
Wrocław Południe - #967 Szczecin7 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
Wrocław Południe - 2obvious13 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały