English Polski
Zaloguj się

042 (mixed)

Drużyna: 042 Łódź

VI Plażowe Mistrzostwa Polski - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#11 Jakub Stawiszyński5314
#33 Justyna Ślawska5000
#15 Katarzyna Arkusińska5000
#8 Łukasz Gruszczelak5022
#88 Małgorzata Jagielska5347
#93 Mateusz Franiak5022
#37 Michał Dauenhauer5044
#64 Michał Ostruszka5000
#1 Mirosław Maliszewski5819
#26 Paulina Wardzińska5033
#85 Przemysław Wnęk5303
#9 Stanisław Kraiński5022
#18 Wiktoria Mikołajczyk5202

VI Plażowe Mistrzostwa Polski:

Kategoria: Mixed

042 - Czarna Kompania 3 - 13  Karta meczu
Brave Beavers - 042 13 - 5  Karta meczu
042 - Ultimatum 6 - 13  Karta meczu
Szczupaki - 042 13 - 2  Karta meczu
Uwaga Pies - 042 6 - 3  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach111109.1 %544.912010.9-66
indoor88137514.8 %6597.5129214.7-633
outdoor81712.5 %688.510513.1-37
Suma107159214.0 %7817.3151714.2-736
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
VII Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1561516.7%355.86210.3-27
Mistrzostwa Polski Mixed 2022II Liga641325.0%4010.04812.0-8
Halowe Mistrzostwa Polski 2022II Liga1551420.0%408.09118.2-51
WLU* 2021/22Mixed181821611.1%1246.925013.9-126
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed185050.0%193.85811.6-39
WLU* 2020/21Mixed19140140.0%624.420914.9-147
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga1052340.0%6312.66613.2-3
WLU* 2019/20Mixed182151623.8%1848.830514.5-121
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga114040.0%287.05714.3-29
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga872528.6%679.69513.6-28
WLU* 2018/19Mixed19181175.6%1196.627615.3-157

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
042 - 4hands3 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - Brave Beavers3 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - Frisbnik2 - 12WLU* 2020/21: Liga
042 - RJP1 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - RJP II4 - 13WLU* 2020/21: Liga
042 - Szczupaki7 - 12WLU* 2020/21: Liga
042 - V7 - 21WLU* 2020/21: Liga
042 - Zły Kosmodysk CB7 - 15WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - 04213 - 10WLU* 2020/21: Liga
Mad Hatters - 04214 - 2WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - 04214 - 3WLU* 2020/21: Liga
Sky This - 04211 - 3WLU* 2020/21: Liga
Ultimatum - 04211 - 4WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk BC - 04216 - 6WLU* 2020/21: Liga
042 - 4hands Małysz7 - 16WLU* 2019/20: Liga
042 - 71 Wratislavia7 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - CB Ksydomsok9 - 8WLU* 2019/20: Liga
042 - Czarna Kompania7 - 14WLU* 2019/20: Liga
042 - Dysko Polot9 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - Mad Hatters14 - 13WLU* 2019/20: Liga
042 - Pogoń Pyton19 - 8WLU* 2019/20: Liga
042 - RJP11 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - RJP III7 - 14WLU* 2019/20: Liga
042 - Szczupaki Olsztyn6 - 11WLU* 2019/20: Liga
042 - Uwaga Pies2 - 16WLU* 2019/20: Liga
4hands Adam - 04221 - 7WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - 04221 - 7WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - 04219 - 6WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - 04216 - 11WLU* 2019/20: Liga
mJAH Noc - 04210 - 11WLU* 2019/20: Liga
RJP II - 04220 - 3WLU* 2019/20: Liga
Sky This - 0428 - 17WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - 04216 - 6WLU* 2019/20: Liga
ZWR Legrys - 04219 - 9WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - 04210 - 9WLU* 2019/20: Liga
042 - 71 Wratislavia5 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - Brave Beavers2 - 20WLU* 2018/19: Liga
042 - Grandmaster Flash8 - 20WLU* 2018/19: Liga
042 - mJAH5 - 21WLU* 2018/19: Liga
042 - Ohana5 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - RJP9 - 5WLU* 2018/19: Liga
042 - Ultimatum12 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - ZWR Kocury2 - 21WLU* 2018/19: Liga
4hands - 04216 - 10WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 04213 - 7WLU* 2018/19: Liga
M&M - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - 04212 - 6WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - 04211 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP II - 04221 - 4WLU* 2018/19: Liga
Szczupaki - 04215 - 5WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - 04212 - 11WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocięta - 04211 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - 4hands Adam4 - 17WLU* 2021/22: Liga
042 - AKS Zły Kosmodysk8 - 14WLU* 2021/22: Liga
042 - Dysko Polot7 - 11WLU* 2021/22: Liga
042 - Grandmaster Flash4 - 19WLU* 2021/22: Liga
042 - KrakUF8 - 12WLU* 2021/22: Liga
042 - RJP II3 - 12WLU* 2021/22: Liga
042 - Sky This Newgen13 - 8WLU* 2021/22: Liga
042 - Szczupaki11 - 10WLU* 2021/22: Liga
042 - Ultimatum8 - 11WLU* 2021/22: Liga
4hands Małysz - 04214 - 7WLU* 2021/22: Liga
Mad Hatters - 04216 - 11WLU* 2021/22: Liga
mJAH Dzień - 04216 - 5WLU* 2021/22: Liga
mJAH Noc - 04222 - 5WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - 04212 - 7WLU* 2021/22: Liga
RJP - 04214 - 9WLU* 2021/22: Liga
Sky This - 04211 - 6WLU* 2021/22: Liga
Uwaga Pies - 04214 - 4WLU* 2021/22: Liga
Zawierucha - 04217 - 4WLU* 2021/22: Liga
042 - 4hands3 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
AKS ZŁY Kosmodysk 2 - 0428 - 7VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - 04211 - 5VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Uwaga Pies - 04211 - 4VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16
Szczupaki - 0429 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Finały
Ultimatum Sztorm - 04213 - 6VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Półfinały
042 - Czarna Kompania3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa F
Brave Beavers - 04213 - 5VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa F
042 - Ultimatum6 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa H
Szczupaki - 04213 - 2VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa H
Uwaga Pies - 0426 - 3VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-18
042 - Wrocław Południe4 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa E
Pogoń Pyton - 04213 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa E
042 - ATRE Indians15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2022: O miejsca 5-7
042 - Dysko Polot13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: O miejsca 5-7
042 - Ultimatum9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa G
Szczupaki - 04215 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa G
042 - Dysko Polot11 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
Albatros - 04215 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
042 - Grandmaster Flash10 - 24Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa G
042 - Szczupaki3 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa G
RJP II - 04218 - 3Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa G
Sky This - 04215 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 13-16
ATRE Indians - 0429 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 13-16 Finały
042 - Flow 29 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa K
Zawierucha 2 - 04216 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa K
042 - Dysko Polot12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Wrocław PrzedPołudnie15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Pogoń Pyton - 04214 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Flow Junior Blue11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Zawierucha 2.04 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - 04217 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Szczupaki - 04215 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Young Brave Beavers10 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Flow Junior White - 04212 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Pogoń Pyton - 0428 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10