English Polski
Zaloguj się

The Bridge (open)

Drużyna: Panthers Wrocław

Mistrzostwa Polski OW 2021 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#14 Andrzej Zaród3538
#20 Dariusz Jędras2213
#91 Filip Dobranowski3437
#89 Jakub Bołba3101
#37 Kacper Krasucki2055
#43 Łukasz Dobranowski2213
#46 Maciej Parys33811
#10 Mateusz Kosmalski391019
#96 Mateusz Niedziela3202
#33 Michał Dul3303
#32 Paweł Rak1011
#2 Piotr Szauderna3415
#31 Stanisław Krysiak3213
#5 Szymon Magiera1000
#83 Tomasz Zatoń2325
#85 Tymon Włodarczyk3134
#27 Wojciech Pająk3066
#71 Wojciech Pietrzyk2404

Mistrzostwa Polski OW 2021:

Kategoria: Open 2. Runda

Mojra - The Bridge 8 - 15  Karta meczu
The Bridge - Zły Kosmodysk 15 - 2  Karta meczu
The Bridge - Uprising 15 - 10  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor3629780.6 %55215.33249.0228
outdoor12120100.0 %17714.8968.081
Suma4841785.4 %72915.24208.8309
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2021/22Open3129375.0%17514.61189.857
Mistrzostwa Polski OW 2021Open 1. Runda1330100.0%4414.7279.017
Mistrzostwa Polski OW 2021Open 2. Runda1330100.0%4515.0206.725
Mistrzostwa Polski OW 2021Open 3. Runda1220100.0%3015.02110.59
WLU* 2020/21Open1108280.0%17317.3727.2101
WLU* 2019/20Open31412285.7%20414.61349.670
Mistrzostwa Polski OW 2019Men's1440100.0%5814.5287.030

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
DP Open - The Bridge7 - 15WLU* 2020/21: Liga
Pan Pyton - The Bridge6 - 21WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - Chąsa Żubrów 2.017 - 12WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - Ministerstwo Dziwnych Rzutów20 - 3WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - Mojra20 - 7WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - RJP20 - 9WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - Żubry8 - 9WLU* 2020/21: Liga
Ultimatum - The Bridge4 - 21WLU* 2020/21: Liga
Zawierucha - The Bridge11 - 10WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk - The Bridge4 - 21WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - ZWR Lamparty21 - 10WLU* 2019/20: O 3. miejsce
Bez Cudnych Kosmodysk - The Bridge9 - 13WLU* 2019/20: Liga
Brave Beavers - The Bridge9 - 14WLU* 2019/20: Liga
Chąsa Żubrów - The Bridge10 - 13WLU* 2019/20: Liga
Jucha Dranie - The Bridge5 - 14WLU* 2019/20: Liga
Przemek Saleta V - The Bridge12 - 13WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - Grandmaster Flash11 - 9WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - Jucha Hultaje16 - 7WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - Ministerstwo Dziwnych Rzutów20 - 1WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - RJP11 - 9WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - Żubry12 - 14WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - ZWR Gepardy11 - 17WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - ZWR Lamparty17 - 12WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - The Bridge10 - 18WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - The Bridge5 - 21WLU* 2021/22: Liga
Ministerstwo Dziwnych Rzutów - The Bridge9 - 20WLU* 2021/22: Liga
North - The Bridge7 - 15WLU* 2021/22: Liga
Pan Pyton - The Bridge7 - 17WLU* 2021/22: Liga
RJP - The Bridge13 - 17WLU* 2021/22: Liga
The Bridge - AKS Źli9 - 13WLU* 2021/22: Liga
The Bridge - Czarna Kompania14 - 11WLU* 2021/22: Liga
The Bridge - Grandmaster Flash13 - 9WLU* 2021/22: Liga
The Bridge - Mango12 - 16WLU* 2021/22: Liga
The Bridge - Partisans16 - 7WLU* 2021/22: Liga
The Bridge - Żubry10 - 13WLU* 2021/22: Liga
ZWR Gepardy - The Bridge8 - 11WLU* 2021/22: Liga
Mojra - The Bridge8 - 15Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
Mojra - The Bridge12 - 15Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
The Bridge - Uprising14 - 13Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
The Bridge - Uprising15 - 10Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
The Bridge - Uprising II15 - 2Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
The Bridge - Uprising II15 - 8Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
The Bridge - Zły Kosmodysk15 - 2Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A
The Bridge - Uprising15 - 13Mistrzostwa Polski OW 2021: Grupa A Finały
Partisans - The Bridge5 - 15Mistrzostwa Polski OW 2019: Grupa A
The Bridge - Perun15 - 5Mistrzostwa Polski OW 2019: Grupa A
The Bridge - Uprising II15 - 6Mistrzostwa Polski OW 2019: O miejsca 1-4
The Bridge - Uprising13 - 12Mistrzostwa Polski OW 2019: O miejsca 1-4 Finały