English Polski
Zaloguj się

042 (mixed)

Drużyna: 042 Łódź

Halowe Mistrzostwa Polski 2019 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#27 Adam Ciurla7369
#51 Amelia Makówka7112
#18 Ewa Smutek7134
#21 Filip Piekarski7134
#11 Jakub Stawiszyński7156
#16 Jonasz Michalak7156
#66 Karol Sakosik7022
#4 Łukasz Gruszczelak73710
#88 Małgorzata Jagielska76410
#0 Marta Gielec5213
#1 Mirosław Maliszewski79413
#25 Patrycja Zarzycka7066
#13 Paweł Sośnierz717421
#85 Przemysław Wnęk77310
#17 Rafał Witczak79110
#22 Wojciech Bartosik761218

Halowe Mistrzostwa Polski 2019:

Kategoria: III Liga

042 - Zawierucha 2.0 4 - 16  Karta meczu
Dysko Polot - 042 17 - 6  Karta meczu
042 - Flow Junior Blue 11 - 10  Karta meczu
Szczupaki - 042 15 - 8  Karta meczu
Pogoń Pyton - 042 8 - 19  Karta meczu
042 - Young Brave Beavers 10 - 17  Karta meczu
Flow Junior White - 042 12 - 9  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach1731417.6 %975.717610.4-79
indoor1332810521.1 %11608.7181413.6-654
outdoor1731417.6 %1468.622213.1-76
Suma1673413320.4 %14038.4221213.2-809
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Halowe Mistrzostwa Polski 2024HMP 2024 - II Liga752340.0%6913.86212.47
WLU* 2023/24Mixed151841422.2%18310.220311.3-20
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023PMP 20231762433.3%437.2569.3-13
Mistrzostwa Polski Mixed 2023Runda Wiosenna441325.0%287.05614.0-28
Mistrzostwa Polski Mixed 2023II Liga Mixed551420.0%5010.06112.2-11
Halowe Mistrzostwa Polski 2023HMP 2023 - II Liga752340.0%7014.08116.2-11
WLU* 2022/23Mixed121771041.2%18310.819311.4-10
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022Mixed1561516.7%355.86210.3-27
Mistrzostwa Polski Mixed 2022II Liga641325.0%4010.04812.0-8
Halowe Mistrzostwa Polski 2022II Liga1551420.0%408.09118.2-51
WLU* 2021/22Mixed181821611.1%1246.925013.9-126
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021Mixed185050.0%193.85811.6-39
WLU* 2020/21Mixed19140140.0%584.119213.7-134
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga1052340.0%6312.66613.2-3
WLU* 2019/20Mixed182151623.8%1848.830514.5-121
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga114040.0%287.05714.3-29
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga872528.6%679.69513.6-28
WLU* 2018/19Mixed19181175.6%1196.627615.3-157

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Fabrykanci - 04214 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2024: O miejsca 5-8
2obvious - 04215 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2024: O miejsca 5-8
042 - Pogoń Pyton15 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2024: O miejsca 5-8
042 - ATRE Indians22 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Grupa H
Saważ Ultimą - 04214 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Grupa H
RJP - 04210 - 13WLU* 2023/24: Liga
4hands Małysz - 04213 - 12WLU* 2023/24: Liga
Pogoń Pyton - 04210 - 9WLU* 2023/24: Liga
042 - Szczupaki10 - 9WLU* 2023/24: Liga
NoProblemo! - 04214 - 9WLU* 2023/24: Liga
Zły Lumpeks - 04210 - 7WLU* 2023/24: Liga
042 - RJP II9 - 14WLU* 2023/24: Liga
042 - Kato Vice12 - 14WLU* 2023/24: Liga
042 - Ultimatum9 - 13WLU* 2023/24: Liga
042 - ATRE Indians7 - 11WLU* 2023/24: Liga
042 - Sky This Sawa6 - 13WLU* 2023/24: Liga
042 - Flow10 - 11WLU* 2023/24: Liga
042 - 4hands Adam10 - 13WLU* 2023/24: Liga
Sky This Wars - 04218 - 9WLU* 2023/24: Liga
Sky This New Gen - 0425 - 21WLU* 2023/24: Liga
042 - Dogoń Pyton10 - 2WLU* 2023/24: Liga
Uwaga Pies - 04212 - 11WLU* 2023/24: Liga
Mad Hatters - 04211 - 9WLU* 2023/24: Liga
Sky This New Gen - 04212 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2023: II Liga
042 - ATRE Indians7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2023: II Liga
Mad Hatters - 04215 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2023: II Liga
042 - 2obvious12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2023: II Liga
042 - Ultimatum 215 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2023: II Liga
Szczupaki - 0425 - 6VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: O miejsca 17-19
042 - ATRE Indians12 - 6VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: O miejsca 17-19
Rybnickie Psy - 04212 - 7VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Grupa D
Pogoń Pyton - 04210 - 5VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Grupa D
042 - Savage Ultimate6 - 13VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Grupa D
042 - Uwaga Pies7 - 10VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Grupa D
Mad Hatters - 04215 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Grupa C
042 - #9671 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Grupa C
042 - ATRE Indians15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Grupa C
KKS Prokocim KrakUF - 04215 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Grupa C
042 - ATRE Indians18 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2023: O miejsca 5-8
71 Wratislavia - 04218 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2023: O miejsca 5-8
Ultimatum - 04218 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2023: O miejsca 5-8
RJP II - 04213 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Grupa F
042 - Mad Hatters15 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Grupa F
Szczupaki - 0424 - 16WLU* 2022/23: Liga
042 - Sky This Wars9 - 16WLU* 2022/23: Liga
RJP II - 04213 - 6WLU* 2022/23: Liga
042 - Mad Hatters9 - 11WLU* 2022/23: Liga
Kalipso - 0427 - 15WLU* 2022/23: Liga
RJP - 04212 - 13WLU* 2022/23: Liga
Sky This Sawa - 0429 - 17WLU* 2022/23: Liga
AKS ZŁY Sikalafon - 04216 - 8WLU* 2022/23: Liga
042 - AKS ZŁY Żelipapą8 - 7WLU* 2022/23: Liga
042 - KrakUF6 - 14WLU* 2022/23: Liga
042 - Pogoń też Pyton17 - 4WLU* 2022/23: Liga
042 - mJAH11 - 16WLU* 2022/23: Liga
042 - 4hands Adam10 - 16WLU* 2022/23: Liga
042 - Pogoń Pyton8 - 16WLU* 2022/23: Liga
042 - 4hands Małysz14 - 8WLU* 2022/23: Liga
AKS ZŁY Omledifromaż - 04212 - 11WLU* 2022/23: Liga
Ultimatum - 04212 - 5WLU* 2022/23: Liga
042 - ATRE Indians15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2022: O miejsca 5-7
042 - Dysko Polot13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: O miejsca 5-7
Pogoń Pyton - 04213 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa E
042 - Wrocław Południe4 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Grupa E
Szczupaki - 0429 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 9-16 Finały
Ultimatum Sztorm - 04213 - 6VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 9-16 Półfinały
Uwaga Pies - 04211 - 4VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 9-16
Flow - 04211 - 5VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa A
AKS ZŁY Kosmodysk 2 - 0428 - 7VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa A
042 - 4hands3 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa A
042 - Ultimatum8 - 11WLU* 2021/22: Liga
Mad Hatters - 04216 - 11WLU* 2021/22: Liga
042 - KrakUF8 - 12WLU* 2021/22: Liga
042 - Dysko Polot7 - 11WLU* 2021/22: Liga
ATRE Indians - 0429 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 13-16 Finały
Sky This - 04215 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 13-16
RJP II - 04218 - 3Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa G
042 - Szczupaki3 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa G
042 - Grandmaster Flash10 - 24Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa G
042 - Grandmaster Flash4 - 19WLU* 2021/22: Liga
042 - Sky This Newgen13 - 8WLU* 2021/22: Liga
4hands Małysz - 04214 - 7WLU* 2021/22: Liga
mJAH Dzień - 04216 - 5WLU* 2021/22: Liga
042 - 4hands Adam4 - 17WLU* 2021/22: Liga
042 - RJP II3 - 12WLU* 2021/22: Liga
Sky This - 04211 - 6WLU* 2021/22: Liga
Uwaga Pies - 04214 - 4WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - 04212 - 7WLU* 2021/22: Liga
mJAH Noc - 04222 - 5WLU* 2021/22: Liga
Zawierucha - 04217 - 4WLU* 2021/22: Liga
RJP - 04214 - 9WLU* 2021/22: Liga
042 - Szczupaki11 - 10WLU* 2021/22: Liga
042 - AKS Zły Kosmodysk8 - 14WLU* 2021/22: Liga
Uwaga Pies - 0426 - 3VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: O miejsca 17-18
Szczupaki - 04213 - 2VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Grupa H
042 - Ultimatum6 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Grupa H
Brave Beavers - 04213 - 5VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Grupa F
042 - Czarna Kompania3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Grupa F
042 - RJP1 - 19WLU* 2020/21: Liga
Ultimatum - 04211 - 4WLU* 2020/21: Liga
Mad Hatters - 04212 - 2WLU* 2020/21: Liga
Sky This - 04211 - 3WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk BC - 0427 - 3WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - 04211 - 3WLU* 2020/21: Liga
042 - Brave Beavers3 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - RJP II4 - 12WLU* 2020/21: Liga
042 - V7 - 21WLU* 2020/21: Liga
042 - 4hands3 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - Zły Kosmodysk CB7 - 15WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - 04213 - 10WLU* 2020/21: Liga
042 - Szczupaki7 - 12WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - 04214 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Dysko Polot12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Wrocław PrzedPołudnie15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Flow 29 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa K
Zawierucha 2 - 04216 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa K
042 - Dysko Polot9 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - Uwaga Pies2 - 16WLU* 2019/20: Liga
042 - Szczupaki Olsztyn6 - 11WLU* 2019/20: Liga
mJAH Noc - 04210 - 11WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - 04221 - 7WLU* 2019/20: Liga
042 - Pogoń Pyton19 - 8WLU* 2019/20: Liga
042 - CB Ksydomsok9 - 8WLU* 2019/20: Liga
042 - Mad Hatters14 - 13WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - 04216 - 6WLU* 2019/20: Liga
042 - 4hands Małysz7 - 16WLU* 2019/20: Liga
4hands Adam - 04221 - 7WLU* 2019/20: Liga
042 - RJP III7 - 14WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - 04210 - 9WLU* 2019/20: Liga
042 - Czarna Kompania7 - 14WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - 04216 - 11WLU* 2019/20: Liga
042 - RJP11 - 15WLU* 2019/20: Liga
ZWR Legrys - 04219 - 9WLU* 2019/20: Liga
RJP II - 04220 - 3WLU* 2019/20: Liga
042 - 71 Wratislavia7 - 15WLU* 2019/20: Liga
Sky This - 0428 - 17WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - 04219 - 6WLU* 2019/20: Liga
Albatros - 04215 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
042 - Dysko Polot11 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
Szczupaki - 04215 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa G
042 - Ultimatum9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa G
Flow Junior White - 04212 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
042 - Young Brave Beavers10 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Pogoń Pyton - 0428 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Szczupaki - 04215 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Flow Junior Blue11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - 04217 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Zawierucha 2.04 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Pogoń Pyton - 04211 - 8WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - 04212 - 11WLU* 2018/19: Liga
042 - Brave Beavers2 - 20WLU* 2018/19: Liga
RJP II - 04221 - 4WLU* 2018/19: Liga
042 - RJP9 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - 04212 - 6WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
042 - Ultimatum12 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - ZWR Kocury2 - 21WLU* 2018/19: Liga
042 - Grandmaster Flash8 - 20WLU* 2018/19: Liga
Szczupaki - 04215 - 5WLU* 2018/19: Liga
042 - 71 Wratislavia5 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - mJAH5 - 21WLU* 2018/19: Liga
M&M - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocięta - 04211 - 10WLU* 2018/19: Liga
4hands - 04216 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - Ohana5 - 10WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 04213 - 7WLU* 2018/19: Liga
042 - Frisbnik1 - 10WLU* 2020/21: Liga