English Polski
Zaloguj się

Flow Junior (U20 mixed)

Drużyna: KS Flow Wrocław

Młodzieżowe MP 2015 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#9 Anna Banaś3000
#2 Barbara Pruszyńska1000
#77 Daniel Błach3729
#74 Dawid Marzec3033
#33 Dominika Barańska3112
#24 Ewa Repelowska1000
#71 Jakub Bogda1000
#47 Julia Lupa1000
#69 Katarzyna Dobosiewicz1000
#39 Katarzyna Łabuda3011
#6 Łukasz Waszczak3011
#42 Maciej Pająk3527
#0 Maciej Skorupa3303
#11 Małgorzata Banaś1000
#13 Małgorzata Czaplińska3257
#91 Marcel Byndas3000
#37 Mateusz Skorupa1000
#78 Natalia Lament3011
#98 Paweł Mierzwiński3000
#61 Rafał Furman3011
#18 Wojciech Pająk3000
#54 Zofia Knapik3011

Młodzieżowe MP 2015:

Kategoria: Mixed

Brave Beavers - Flow Junior 13 - 3  Karta meczu
Flow Junior - Nine Hills 8 - 10  Karta meczu
71 Wratislavia - Flow Junior 7 - 8  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor53260.0 %8717.4469.241
outdoor25141156.0 %1977.91847.413
Suma30171356.7 %2849.52307.754
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Młodzieżowe MP 2021U20 Mixed1440100.0%4411.0123.032
Młodzieżowe MP 2018U20 Mixed243175.0%389.5205.018
Młodzieżowe MP 2017U20 Mixed154180.0%448.8265.218
Młodzieżowe HMP 2017U20 Mixed353260.0%8717.4469.241
Młodzieżowe MP 2016Mixed342250.0%4010.0379.33
Młodzieżowe MP 2015Mixed531233.3%196.33010.0-11
Młodzieżowe MP 2014Mixed85050.0%122.45911.8-47

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
ATRE Indians - Flow Junior3 - 11Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - Grandmaster Flash11 - 4Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - Mad Hatters11 - 2Młodzieżowe MP 2021: U20
Sky This - Flow Junior3 - 11Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - 71 Wratislavia11 - 1Młodzieżowe MP 2018: Grupa A
Ohana - Flow Junior6 - 8Młodzieżowe MP 2018: Grupa A
Flow Junior - Mad Hatters13 - 3Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4
Flow Junior - Young Brave Beavers6 - 10Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4 Finały
Frisbnik - Flow Junior8 - 11Młodzieżowe MP 2017: Finał
Brave Beavers - Flow Junior5 - 9Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - 71 Wratislavia9 - 4Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - Frisbnik3 - 8Młodzieżowe MP 2017: Grupa
UltiMazowsze - Flow Junior1 - 12Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - Frisbnik7 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa B
Flyons - Flow Junior5 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa B
Brave Beavers - Flow Junior11 - 9Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4
Flow Junior - 71 Wratislavia11 - 8Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4 Finały
Brave Beavers - Flow Junior13 - 3Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
Flow Junior - Nine Hills8 - 10Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
71 Wratislavia - Flow Junior7 - 8Młodzieżowe MP 2015: O miejsca 5-6
Brave Beavers - Flow Junior13 - 1Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Flow Junior - Frisbnik1 - 13Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Flow Junior - Hammer Time0 - 13Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
71 Wratislavia - Flow Junior12 - 3Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8
Nine Hills 2 - Flow Junior8 - 7Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8 Finały
Flow Junior - Grandmaster Fresh 31 - 1Młodzieżowe HMP 2017: Baraże
Flow Junior - Young Brave Beavers23 - 5Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A
Frisbnik - Flow Junior17 - 8Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A
Brave Beavers - Flow Junior14 - 10Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4
71 Wratislavia - Flow Junior9 - 15Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4 Finały