KrakUF (mixed)
Club: KKS Prokocim KrakUF Kraków
Mistrzostwa Polski Mixed 2010 roster:
Name | Games | Passes | Goals | Tot. |
---|---|---|---|---|
#20 Anna Tutak | 6 | 0 | 3 | 3 |
#9 Artur Grzybowski | 6 | 2 | 8 | 10 |
#14 Barbara Kokoszka | 5 | 0 | 0 | 0 |
#8 Beata Frączek | 6 | 0 | 1 | 1 |
#0 Dominik Dobranowski | 6 | 16 | 7 | 23 |
#23 Guilhem Collier | 5 | 2 | 1 | 3 |
#10 Jacek Czarnecki | 6 | 3 | 3 | 6 |
#63 Kamil Marcowski | 6 | 0 | 6 | 6 |
#5 Krzysztof Kuraś | 6 | 0 | 1 | 1 |
#1 Łukasz Janicki | 1 | 0 | 0 | 0 |
#6 Marcin Kamiński | 6 | 0 | 0 | 0 |
#91 Marcin Sus | 6 | 3 | 16 | 19 |
#12 Marta Palus | 6 | 0 | 2 | 2 |
#99 Mateusz Frączek | 6 | 0 | 0 | 0 |
#28 Michał Maik | 6 | 2 | 1 | 3 |
#4 Michał Zygmunt | 6 | 2 | 3 | 5 |
#21 Natalia Findysz | 6 | 0 | 2 | 2 |
#2 Paweł Zygmunt | 6 | 7 | 3 | 10 |
#84 Rafał Kącki | 6 | 20 | 0 | 20 |
#16 Renata Jamka | 6 | 0 | 2 | 2 |
#13 Sara Sitko | 6 | 0 | 0 | 0 |
#7 Sebastian Gołdoń | 6 | 2 | 0 | 2 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2010:
Division: Mixed
KrakUF | - | Grandmaster Flash | 1 | - | 15 | Game play | ||
Cool Flights | - | KrakUF | 15 | - | 3 | Game play | ||
KrakUF | - | FriStaszki | 12 | - | 7 | Game play | ||
KrakUF | - | Freezebeatz Silesia | 16 | - | 12 | Game play | ||
4hands | - | KrakUF | 15 | - | 16 | Game play | ||
KrakUF | - | Nine Hills | 11 | - | 15 | 9th place | Game play |
History:
Event type | Games | Wins | Losses | Win-% | Goals for | GF/game | Goals against | GA/game | Goal diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
beach | 8 | 4 | 4 | 50.0 % | 74 | 9.3 | 57 | 7.1 | 17 |
indoor | 146 | 72 | 74 | 49.3 % | 1770 | 12.1 | 1654 | 11.3 | 116 |
outdoor | 169 | 103 | 66 | 60.9 % | 1750 | 10.4 | 1466 | 8.7 | 284 |
Total | 323 | 179 | 144 | 55.4 % | 3594 | 11.1 | 3177 | 9.8 | 417 |
Event | Division | Pos. | Games | Wins | Losses | Win-% | Goals for | GF/game | Goals against | GA/game | Goal diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WLU* 2022/23 | Mixed | 9 | 17 | 8 | 9 | 47.1% | 200 | 11.8 | 188 | 11.1 | 12 |
WLU* 2021/22 | Mixed | 9 | 18 | 9 | 9 | 50.0% | 210 | 11.7 | 173 | 9.6 | 37 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | I Liga | 10 | 5 | 2 | 3 | 40.0% | 76 | 15.2 | 80 | 16.0 | -4 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | 12 | 5 | 0 | 5 | 0.0% | 43 | 8.6 | 75 | 15.0 | -32 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | I Liga | 8 | 5 | 1 | 4 | 20.0% | 60 | 12.0 | 85 | 17.0 | -25 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | 11 | 6 | 2 | 4 | 33.3% | 56 | 9.3 | 70 | 11.7 | -14 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Południe | 4 | 5 | 2 | 3 | 40.0% | 47 | 9.4 | 54 | 10.8 | -7 |
Poligon 2018 | Poligon 2018 | 7 | 13 | 9 | 4 | 69.2% | 164 | 12.6 | 141 | 10.8 | 23 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Halowe Mistrzostwa Polski | 11 | 7 | 3 | 4 | 42.9% | 105 | 15.0 | 91 | 13.0 | 14 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Południe | 4 | 5 | 2 | 3 | 40.0% | 56 | 11.2 | 62 | 12.4 | -6 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Mistrzostwa Mixed | 10 | 7 | 3 | 4 | 42.9% | 70 | 10.0 | 69 | 9.9 | 1 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Kwalifikacje Południe | 3 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 47 | 11.8 | 49 | 12.3 | -2 |
Poligon 2017 | Round 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 53 | 13.3 | 38 | 9.5 | 15 |
Poligon 2017 | Round 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 46 | 11.5 | 38 | 9.5 | 8 |
Poligon 2017 | Round 5 | 4 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 43 | 10.8 | 27 | 6.8 | 16 |
Poligon 2017 | Round 6 | 1 | 3 | 3 | 0 | 100.0% | 43 | 14.3 | 13 | 4.3 | 30 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Halowe Mistrzostwa Polski | 14 | 7 | 3 | 4 | 42.9% | 99 | 14.1 | 104 | 14.9 | -5 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Kwalifikacje Południe | 5 | 5 | 3 | 2 | 60.0% | 72 | 14.4 | 39 | 7.8 | 33 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2016 | Mistrzostwa Mixed | 8 | 7 | 2 | 5 | 28.6% | 65 | 9.3 | 79 | 11.3 | -14 |
Poligon 2016 | Round 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 52 | 13.0 | 20 | 5.0 | 32 |
Poligon 2016 | Round 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 57 | 14.3 | 23 | 5.8 | 34 |
Poligon 2016 | Round 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 50 | 12.5 | 25 | 6.3 | 25 |
Poligon 2016 | Round 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 54 | 13.5 | 16 | 4.0 | 38 |
Poligon 2016 | Round 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 51 | 12.8 | 30 | 7.5 | 21 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2016 | II Liga | 7 | 5 | 1 | 4 | 20.0% | 51 | 10.2 | 80 | 16.0 | -29 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2016 | Kwalifikacje Południe | 5 | 5 | 2 | 3 | 40.0% | 59 | 11.8 | 57 | 11.4 | 2 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Mistrzostwa Mixed | 7 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 84 | 12.0 | 87 | 12.4 | -3 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Kwalifikacje Południe | 3 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 37 | 9.3 | 32 | 8.0 | 5 |
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015 | Mixed | 13 | 8 | 4 | 4 | 50.0% | 74 | 9.3 | 57 | 7.1 | 17 |
Warszawska Liga Ultimate 2015 | Mixed | 4 | 10 | 5 | 5 | 50.0% | 94 | 9.4 | 86 | 8.6 | 8 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | Halowe Mistrzostwa Polski | 9 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 101 | 14.4 | 80 | 11.4 | 21 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | Kwalifikacje Południe | 4 | 5 | 3 | 2 | 60.0% | 68 | 13.6 | 66 | 13.2 | 2 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2014 | Kwalifikacje Południe | 4 | 4 | 1 | 3 | 25.0% | 21 | 5.3 | 43 | 10.8 | -22 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2014 | Mistrzostwa Mixed | 10 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 93 | 13.3 | 62 | 8.9 | 31 |
Południowa Liga Ultimate 2014 | Kolejka 2 | 6 | 6 | 2 | 4 | 33.3% | 39 | 6.5 | 36 | 6.0 | 3 |
Południowa Liga Ultimate 2014 | Kolejka 3 | 2 | 6 | 5 | 1 | 83.3% | 39 | 6.5 | 24 | 4.0 | 15 |
Południowa Liga Ultimate 2014 | Kolejka 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 30 | 7.5 | 25 | 6.3 | 5 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 | Kwalifikacje Południe | 2 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 54 | 10.8 | 29 | 5.8 | 25 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 | Halowe Mistrzostwa Polski | 7 | 7 | 3 | 4 | 42.9% | 101 | 14.4 | 102 | 14.6 | -1 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Round 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 35 | 8.8 | 26 | 6.5 | 9 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Round 2 | 5 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 44 | 11.0 | 23 | 5.8 | 21 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Round 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 40 | 10.0 | 37 | 9.3 | 3 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Round 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 49 | 12.3 | 23 | 5.8 | 26 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2013 | Mistrzostwa Mixed | 7 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 79 | 11.3 | 75 | 10.7 | 4 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2013 | Kwalifikacje Południe | 3 | 5 | 3 | 2 | 60.0% | 48 | 9.6 | 35 | 7.0 | 13 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2013 | Mixed | 9 | 7 | 4 | 3 | 57.1% | 87 | 12.4 | 86 | 12.3 | 1 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2012 | Mixed | 12 | 6 | 3 | 3 | 50.0% | 51 | 8.5 | 55 | 9.2 | -4 |
Południowa Liga Ultimate 2012 | Mixed | 3 | 20 | 14 | 6 | 70.0% | 183 | 9.2 | 95 | 4.8 | 88 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2012 | Mixed | 12 | 8 | 3 | 5 | 37.5% | 77 | 9.6 | 94 | 11.8 | -17 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2011 | Mixed | 16 | 7 | 1 | 6 | 14.3% | 78 | 11.1 | 94 | 13.4 | -16 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2010 | Mixed | 10 | 6 | 3 | 3 | 50.0% | 59 | 9.8 | 79 | 13.2 | -20 |
Game history
Team | Result | Division |
---|---|---|
042 - KrakUF | 6 - 14 | WLU* 2022/23: League |
4hands Małysz - KrakUF | 5 - 21 | WLU* 2022/23: League |
AKS ZŁY Omledifromaż - KrakUF | 8 - 15 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - 4hands Adam | 8 - 19 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - AKS ZŁY Sikalafon | 10 - 16 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - AKS ZŁY Żelipapą | 14 - 11 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - Kalipso | 5 - 7 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - Mad Hatters | 10 - 16 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - Pogoń też Pyton | 20 - 8 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - RJP | 13 - 15 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - Sky This Sawa | 15 - 11 | WLU* 2022/23: League |
KrakUF - Ultimatum | 9 - 8 | WLU* 2022/23: League |
mJAH - KrakUF | 17 - 11 | WLU* 2022/23: League |
Pogoń Pyton - KrakUF | 12 - 7 | WLU* 2022/23: League |
RJP II - KrakUF | 11 - 10 | WLU* 2022/23: League |
Sky This Wars - KrakUF | 11 - 8 | WLU* 2022/23: League |
Szczupaki - KrakUF | 7 - 10 | WLU* 2022/23: League |
042 - KrakUF | 8 - 12 | WLU* 2021/22: League |
4hands Małysz - KrakUF | 4 - 10 | WLU* 2021/22: League |
Dysko Polot - KrakUF | 9 - 17 | WLU* 2021/22: League |
Grandmaster Flash - KrakUF | 11 - 12 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - 4hands Adam | 9 - 16 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - AKS Zły Kosmodysk | 5 - 12 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - mJAH Noc | 5 - 15 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - RJP II | 12 - 13 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - Sky This | 21 - 5 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - Sky This Newgen | 21 - 4 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - Szczupaki | 6 - 10 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - Ultimatum | 13 - 8 | WLU* 2021/22: League |
KrakUF - Uwaga Pies | 10 - 0 | WLU* 2021/22: League |
Mad Hatters - KrakUF | 13 - 11 | WLU* 2021/22: League |
mJAH Dzień - KrakUF | 4 - 15 | WLU* 2021/22: League |
Pogoń Pyton - KrakUF | 13 - 10 | WLU* 2021/22: League |
RJP - KrakUF | 17 - 11 | WLU* 2021/22: League |
Zawierucha - KrakUF | 11 - 10 | WLU* 2021/22: League |
Grandmaster Flash - KrakUF | 11 - 7 | Warszawska Liga Ultimate 2015: Bronze |
4hands Eko - KrakUF | 9 - 11 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
4hands Vege - KrakUF | 9 - 7 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
BC Kosmodysk - KrakUF | 7 - 9 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
KrakUF - Flyons | 10 - 8 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
KrakUF - Grandmaster Flash | 10 - 15 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
KrakUF - RJP | 6 - 7 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
KrakUF - Tłuste Dyski | 11 - 7 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
Ultimatum - KrakUF | 4 - 15 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
Zawierucha - KrakUF | 9 - 8 | Warszawska Liga Ultimate 2015: League |
KrakUF - Astro Disco | 9 - 11 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
KrakUF - Flyons | 11 - 5 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
RJP - KrakUF | 13 - 6 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
Wamako Lake - KrakUF | 5 - 7 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
Zawierucha - KrakUF | 9 - 8 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
KrakUF - Cutovice | 7 - 8 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 |
Seagulls - KrakUF | 3 - 13 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 Finals |
KrakUF - Wamako Lake | 13 - 3 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 Semifinals |
2obvious - KrakUF | 9 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Freezebeatz - KrakUF | 8 - 7 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Frisbnik - KrakUF | 5 - 7 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Gotta Go - KrakUF | 2 - 10 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Gunslingers - KrakUF | 2 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Gunslingers - KrakUF | 6 - 7 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - 2obvious | 5 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Freezebeatz | 8 - 3 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Freezebeatz | 6 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Frisbnik | 6 - 3 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Gotta Go | 11 - 4 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Gunslingers | 4 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Pickup Team | 8 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
KrakUF - Pickup Team | 15 - 1 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Spirit on Lemon - KrakUF | 8 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
Spirit on Lemon - KrakUF | 9 - 1 | Południowa Liga Ultimate 2014: Group A |
2obvious - KrakUF | 6 - 10 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
2obvious - KrakUF | 0 - 11 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
69 Hot Disc - KrakUF | 1 - 12 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
69 Hot Disc - KrakUF | 2 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
Freezebeatz - KrakUF | 5 - 11 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
Frus - KrakUF | 1 - 12 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - 2obvious | 8 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - 2obvious | 15 - 4 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Enlil Team | 14 - 0 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - FLOW Wratislavia | 5 - 8 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - FLOW Wratislavia | 5 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Freezebeatz | 4 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Freezebeatz | 11 - 4 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Frisbnik | 11 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Fristaszki | 14 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Frus | 9 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
KrakUF - Spirit on Lemon | 7 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
Spirit on Lemon - KrakUF | 11 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
Spirit on Lemon - KrakUF | 10 - 4 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
Spirit on Lemon - KrakUF | 7 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2012: All games |
AZS Politechnika Opolska - KrakUF | 4 - 17 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B |
KrakUF - Freezebeatz | 8 - 7 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B |
KrakUF - Whisky Dysky | 6 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B |
Ultra Filet - KrakUF | 2 - 18 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B |
KrakUF - 2obvious | 5 - 4 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C |
KrakUF - Frisbnik | 7 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C |
pickup - KrakUF | 2 - 21 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C |
Ultra Filet - KrakUF | 2 - 12 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C |
KrakUF - Flow | 9 - 16 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D |
Spirit on Lemon - KrakUF | 15 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D |
2obvious - KrakUF | 5 - 8 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 |
Gunslingers - KrakUF | 5 - 14 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 |
2obvious - KrakUF | 7 - 10 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 Finals |
FLOW Wratislavia - KrakUF | 14 - 8 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 Finals |
KrakUF - Freezebeatz | 11 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 5-8 |
Frisbnik - KrakUF | 7 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 5-8 Finals |
2obvious - KrakUF | 8 - 11 | Poligon 2018: League |
71 Wratislavia - KrakUF | 12 - 16 | Poligon 2018: League |
Gunslingers - KrakUF | 10 - 14 | Poligon 2018: League |
KrakUF - Flow | 5 - 17 | Poligon 2018: League |
KrakUF - Frisbnik | 13 - 8 | Poligon 2018: League |
KrakUF - Kato Vice | 15 - 10 | Poligon 2018: League |
KrakUF - KWR Knury | 6 - 16 | Poligon 2018: League |
KrakUF - Rainbow Banana | 14 - 7 | Poligon 2018: League |
Tychy Claws - KrakUF | 4 - 17 | Poligon 2018: League |
Wrocław Południe - KrakUF | 10 - 17 | Poligon 2018: League |
KrakUF - Rainbow Banana | 12 - 14 | Poligon 2018: Playoff 1-8 |
Kato Vice - KrakUF | 8 - 11 | Poligon 2018: Playoff 1-8 Finals |
2obvious - KrakUF | 17 - 13 | Poligon 2018: Playoff 1-8 Semifinals |
BC Kosmodysk - KrakUF | 8 - 15 | Poligon 2017: Bronze |
2obvious - KrakUF | 9 - 10 | Poligon 2017: Group |
Frisbnik - KrakUF | 5 - 14 | Poligon 2017: Group |
Kato Vice - KrakUF | 5 - 13 | Poligon 2017: Group |
KrakUF - 2obvious | 15 - 2 | Poligon 2017: Group |
KrakUF - Flow Junior | 14 - 6 | Poligon 2017: Group |
KrakUF - Kato Vice | 11 - 5 | Poligon 2017: Group |
KrakUF - Lok Stoli | 15 - 12 | Poligon 2017: Group |
KrakUF - Rainbow Banana | 12 - 13 | Poligon 2017: Group |
KWR Knury - KrakUF | 9 - 8 | Poligon 2017: Group |
Wrocław Południe - KrakUF | 4 - 12 | Poligon 2017: Group |
KrakUF - Wrocław Południe | 15 - 6 | Poligon 2017: Group B |
KWR Knury - KrakUF | 12 - 8 | Poligon 2017: Group B |
KrakUF - BC Kosmodysk | 15 - 11 | Poligon 2017: Playoff 4-6 |
Rainbow Banana - KrakUF | 9 - 8 | Poligon 2017: Playoff 4-6 |
Flow - KrakUF | 10 - 11 | Poligon 2016: Final |
KrakUF - KWR Knury | 15 - 4 | Poligon 2016: Group B |
Południowy Terror - KrakUF | 6 - 15 | Poligon 2016: Group B |
Frisbnik - KrakUF | 5 - 13 | Poligon 2016: Group Y |
KrakUF - Kato Vice | 13 - 6 | Poligon 2016: Group Y |
KrakUF - Rainbow Banana | 13 - 4 | Poligon 2016: Group Y |
2obvious - KrakUF | 5 - 13 | Poligon 2016: League |
2obvious - KrakUF | 3 - 15 | Poligon 2016: League |
Frisbnik - KrakUF | 9 - 11 | Poligon 2016: League |
Kato Vice - KrakUF | 5 - 12 | Poligon 2016: League |
Kato Vice - KrakUF | 5 - 12 | Poligon 2016: League |
KrakUF - 2obvious | 15 - 0 | Poligon 2016: League |
KrakUF - 2obvious | 15 - 6 | Poligon 2016: League |
KrakUF - Kato Vice | 12 - 10 | Poligon 2016: League |
KrakUF - Kato Vice | 14 - 7 | Poligon 2016: League |
KrakUF - KWR Knury | 15 - 2 | Poligon 2016: League |
KrakUF - Rainbow Banana | 12 - 6 | Poligon 2016: League |
Rainbow Banana - KrakUF | 8 - 11 | Poligon 2016: League |
Kato Vice - KrakUF | 5 - 15 | Poligon 2016: Playoff 1-4 |
KrakUF - Rainbow Banana | 12 - 8 | Poligon 2016: Playoff 1-4 |
BC Kosmodysk - KrakUF | 15 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group C |
KrakUF - Grandmaster Flash | 9 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group C |
KrakUF - 4hands | 7 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 9-12 |
KrakUF - KWR Knury | 8 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 9-12 |
RJP - KrakUF | 15 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 9-12 |
Flow - KrakUF | 13 - 4 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
KrakUF - 2obvious | 13 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
Wrocław Południe - KrakUF | 8 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
KrakUF - 71 Wratislavia | 10 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group C |
KrakUF - Grandmaster Flash | 7 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group C |
mJAH - KrakUF | 13 - 4 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group C |
KWR Knury - KrakUF | 13 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4 |
KrakUF - Frisbnik | 11 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4 Finals |
Uwaga Pies - KrakUF | 8 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 9-16 |
71 Wratislavia - KrakUF | 10 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 9-16 Finals |
KrakUF - BC Kosmodysk | 9 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 9-16 Semifinals |
Zawierucha - KrakUF | 13 - 2 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Crossovers |
Brave Beavers - KrakUF | 4 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group A |
Grandmaster Flash - KrakUF | 13 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group A |
KrakUF - Frisbnik | 8 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group A |
KrakUF - Frisbnik | 14 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C |
Rainbow Banana - KrakUF | 8 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C |
Flow - KrakUF | 15 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3 |
KrakUF - KWR Knury | 11 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3 |
KrakUF - Ultimatum | 13 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 9-16 |
4hands - KrakUF | 13 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 9-16 Finals |
Nine Hills - KrakUF | 7 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 9-16 Semifinals |
KrakUF - Ultimatum | 11 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Crossovers |
KrakUF - 4hands | 6 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group B |
KrakUF - Grandmaster Flash | 11 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group B |
Uwaga Pies - KrakUF | 9 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group B |
muJAHedini dysku - KrakUF | 13 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 |
4hands - KrakUF | 13 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Finals |
Zawierucha - KrakUF | 12 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Semifinals |
4hands - KrakUF | 12 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Crossovers |
Flow - KrakUF | 15 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
Flow Junior - KrakUF | 3 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
KrakUF - Cutovice | 8 - 4 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
KrakUF - Spirit on Lemon | 6 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
Cutovice - KrakUF | 12 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group D |
KrakUF - Tłuste Dyski | 15 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group D |
KrakUF - Ultimatum | 15 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group D |
Flow - KrakUF | 15 - 5 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 |
BC Kosmodysk - KrakUF | 12 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Finals |
KrakUF - Furious Goats | 5 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Semifinals |
4hands - KrakUF | 15 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Crossovers |
2obvious - KrakUF | 9 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group D |
KrakUF - Albatros | 15 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group D |
Seagulls - KrakUF | 4 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group D |
2obvious - KrakUF | 9 - 5 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
Flow - KrakUF | 12 - 1 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
KrakUF - Frisbnik | 10 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
KrakUF - Spirit on Lemon | 5 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
KrakUF - WAMAKO | 15 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 9-16 |
Uwaga Pies - KrakUF | 14 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 9-16 Finals |
Astro Disco - KrakUF | 3 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 9-16 Semifinals |
Cool Flights - KrakUF | 10 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Crossovers |
4hands - KrakUF | 5 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group D |
BC Kosmodysk - KrakUF | 7 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group D |
KrakUF - GUF | 14 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group D |
Grandmaster Flash - KrakUF | 15 - 4 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 |
Zawierucha - KrakUF | 15 - 16 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Finals |
KrakUF - Flow | 8 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Semifinals |
KrakUF - 2obvious | 9 - 5 | Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Group C |
muJAHedini dysku - KrakUF | 15 - 1 | Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Group C |
Uwaga Pies - KrakUF | 5 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Playoff 9-16 |
4hands - KrakUF | 12 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Playoff 9-16 Finals |
KrakUF - Zawierucha | 9 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Playoff 9-16 Semifinals |
KrakUF - GUF | 11 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Pre-Quarter 13-20 |
Cool Flights - KrakUF | 15 - 3 | Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Group C |
KrakUF - FriStaszki | 12 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Group C |
KrakUF - Grandmaster Flash | 1 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Group C |
KrakUF - Freezebeatz Silesia | 16 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Playoff 9-16 |
KrakUF - Nine Hills | 11 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Playoff 9-16 Finals |
4hands - KrakUF | 15 - 16 | Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Playoff 9-16 Semifinals |
KrakUF - 4hands | 12 - 20 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Group C |
Zawierucha - KrakUF | 21 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Group C |
Albatros - KrakUF | 12 - 22 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 9-12 |
KrakUF - 71 Wratislavia | 18 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 9-12 |
KrakUF - Frisbnik | 11 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 9-12 |
Grandmaster Flash - KrakUF | 12 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group A |
KrakUF - mJAH | 10 - 25 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group A |
KWR Knury - KrakUF | 19 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 |
Uwaga Pies - KrakUF | 11 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Finals |
KrakUF - RJP | 14 - 18 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - KrakUF | 20 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Bronze |
RJP - KrakUF | 17 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Crossovers |
Frisbnik - KrakUF | 11 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Gunslingers - KrakUF | 11 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
KrakUF - 2obvious | 9 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
KrakUF - Kato Vice | 13 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Brave Beavers - KrakUF | 13 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group C |
Frisbnik - KrakUF | 16 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group C |
KrakUF - BC Kosmodysk | 11 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group C |
KrakUF - Mad Hatters | 19 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 9-16 |
KrakUF - Brave Beavers | 19 - 8 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 9-16 Finals |
Frisbnik - KrakUF | 13 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 9-16 Semifinals |
2obvious - KrakUF | 8 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: 5th place |
KrakUF - Kato Vice | 10 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Crossovers |
71 Wratislavia - KrakUF | 8 - 20 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B |
Frisbnik - KrakUF | 13 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B |
KrakUF - KWR Knury | 7 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B |
KrakUF - Wrocław Południe | 21 - 0 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B |
Cypher - KrakUF | 12 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group D |
KrakUF - 4hands | 16 - 18 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group D |
Ultimatum Sztorm - KrakUF | 16 - 17 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group D |
KrakUF - RJP | 16 - 20 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 9-16 |
Ultimatum Sztorm - KrakUF | 15 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 9-16 Finals |
Nine Hills - KrakUF | 12 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 9-16 Semifinals |
Frisbnik - KrakUF | 11 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: 5th place |
Flow Black - KrakUF | 12 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Game to go |
KrakUF - RJP | 8 - 21 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A |
RJP - KrakUF | 18 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A |
Flow White - KrakUF | 15 - 8 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group B |
Kato Vice - KrakUF | 5 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group B |
KrakUF - Flow Black | 10 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group B |
Albatros - KrakUF | 17 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 |
#967 - KrakUF | 9 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 Finals |
KrakUF - Brave Beavers | 12 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 Semifinals |
KWR Knury - KrakUF | 17 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Bronze |
BC Kosmodysk - KrakUF | 18 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Crossovers |
KrakUF - Freezebeatz | 15 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Game to go |
Cutovice - KrakUF | 11 - 23 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
Flow - KrakUF | 26 - 7 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
KrakUF - Gunslingers | 13 - 3 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
KrakUF - 4hands | 10 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group D |
KrakUF - WaMaKo | 16 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group D |
RJP - KrakUF | 10 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group D |
KrakUF - Tłuste Dyski | 13 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 |
KrakUF - Zawierucha | 21 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 Finals |
KrakUF - Uwaga Pies | 12 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 Semifinals |
KrakUF - Uwaga Pies | 19 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Crossovers |
Flow - KrakUF | 15 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B |
KrakUF - muJAHedini dysku | 11 - 17 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B |
KrakUF - RJP | 18 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B |
Spirit on Lemon - KrakUF | 20 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 |
Zawierucha - KrakUF | 11 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Finals |
Cypher - KrakUF | 19 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - KrakUF | 7 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A |
KrakUF - Gunslingers | 8 - 3 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A |
Ultra Filet - KrakUF | 5 - 22 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A |
KrakUF - Freezebeatz | 10 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4 |
Flow - KrakUF | 9 - 4 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4 Finals |
KrakUF - BC Kosmodysk | 9 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Crossovers |
FLOW Wratislavia - KrakUF | 10 - 6 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Górna połówka |
2obvious - KrakUF | 5 - 7 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Górna połówka Finals |
KrakUF - AZS Politechnika Opolska | 19 - 1 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group A |
KrakUF - Freezebeatz | 11 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group A |
Spirit on Lemon - KrakUF | 10 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group A |
KrakUF - Furious Goats | 14 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group B |
muJAHedini dysku - KrakUF | 14 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group B |
Spirit on Lemon - KrakUF | 13 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group B |
KrakUF - RJP | 14 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Playoff 9-16 |
4hands - KrakUF | 9 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Playoff 9-16 Finals |
KrakUF - Uwaga Pies | 16 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Playoff 9-16 Semifinals |
KrakUF - Nine Hills | 10 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: 11th place |
2obvious - KrakUF | 12 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Crossovers |
BC Kosmodysk - KrakUF | 12 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B |
FLOW Wratislavia - KrakUF | 7 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B |
KrakUF - 4hands | 15 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B |
KrakUF - Grandmaster Flash Patat | 2 - 18 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B |
KrakUF - Flight Club | 11 - 8 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group G |
KrakUF - Freezebeatz | 9 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group G |
KrakUF - BC Kosmodysk | 11 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: 15th place |
KrakUF - Cool Flights | 9 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group C |
KrakUF - RJP | 12 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group C |
Warsaw Fenix - KrakUF | 22 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group C |
Freezebeatz - KrakUF | 9 - 8 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group G |
KrakUF - 4hands | 13 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group G |
KrakUF - muJAHedini dysku | 11 - 8 | Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group G |