English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Women

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
4hands0.33040319100.0%
mJAH Panie0.330461828100.0%
Savage Ultimate0.330352114100.0%
AKS ZŁY Kumpelki0.31237271033.3%
Pytonki0.3121740-2333.3%
RJP Women0.31239251433.3%
Lost'n'Found0.3031246-340.0%
Sarny Północy0.3032341-180.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Julia Wiśniewska4hands361420
Grażyna Chlebicka4hands318220
Monika ZaczkowskaRJP Women313417
Zuzanna MadejmJAH Panie39615
Dominika RzęsaSavage Ultimate312315
Aleksandra Demianiuk4hands37714
Sonia KasińskamJAH Panie331013
Lucyna PodgórskamJAH Panie36713
Katarzyna SobczykSavage Ultimate39413
Julianna Czapska-CarvajalAKS ZŁY Kumpelki35712
Statystyki