English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Kolejka 3

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Wrocław Południe7.4041851-330.0%4210.5
2obvious4.4132746-1925.0%4210.5
Frisbnik5.5235145640.0%5310.6
Rainbow Banana8.4133143-1225.0%4310.8
Kato Vice3.5324950-160.0%5110.2
Flow1.43145281775.0%4210.5
KWR Knury6.43143261775.0%4010.0
KrakUF2.440502525100.0%4812.0
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Remigiusz SzymuraFrisbnik516521
Dorota StanisławskaKato Vice591019
Paulina DulFlow471118
Jan GliwaFrisbnik512517
Łukasz DobranowskiKWR Knury413417
Hanna KacorzykKato Vice511415
Jiří ZdvomkaRainbow Banana412315
Julia BujarFlow44913
Hubert KubitKrakUF48513
Bartłomiej SpecjałFlow410313
Statystyki