English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
4hands0.8536766162.5%10212.8
Zawierucha0.85372611162.5%9411.8
Astro Disco0.8356972-337.5%9211.5
Flow0.8801003466100.0%9111.4
Flyons0.7253863-2528.6%8011.4
Wamako Forest0.91831107-7611.1%10311.4
Ultimatum Szkwał0.7071687-710.0%7811.1
KrakUF0.84474571750.0%8811.0
KWR Knury0.87184453987.5%8811.0
Tłuste Dyski0.8446661550.0%8811.0
Albatros0.8356569-437.5%8710.9
Cutovice0.8446162-150.0%8510.6
Ultimatum Sztorm0.8446052850.0%8510.6
Nine Hills0.86279601975.0%7210.3
Egeszsegedre0.85378591962.5%8110.1
Seagulls0.9366175-1433.3%889.8
Wamako Lake0.8266173-1225.0%789.8
RJP0.86280592175.0%779.6
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP8381048
Kacper Podgajny4hands8241539
Emanuel KołataNine Hills8141832
Filip DobranowskiKWR Knury8181432
Wojciech PietrzykKWR Knury829332
Jan MusiałKrakUF8141529
Kamil FilipNine Hills8161127
Paweł MilanowiczFlow8141226
Aleksandra KocbuchEgeszsegedre881725
Krzysztof KupczykSeagulls9111425
Statystyki