English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Furious Goats2.660923359100.0%6611.0
Grandmaster Flash1.64283473666.7%9015.0
Spirit on Lemon3.65182483483.3%6711.2
Cool Flights6.64278582066.7%6911.5
Warsaw Phoenix7.64277562166.7%8213.7
Zdobywcy Oskarów9.63376631350.0%477.8
Uwaga Pies5.63374571750.0%8814.7
Astro Disco4.6427163866.7%7913.2
Nine Hills10.6426863566.7%7512.5
4hands12.6246672-633.3%7712.8
KrakUF11.6335979-2050.0%8814.7
Odpalamy WD8.6245871-1333.3%8113.5
Freezebeatz Silesia13.6245683-2733.3%7412.3
BC Kosmorasz15.6154581-3616.7%8213.7
FriStaszki14.6154081-4116.7%7312.2
Mashtalesh16.6062494-700.0%6410.7
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Marcin KonopaCool Flights6231841
Patryk TomiakUwaga Pies635439
Arkadiusz KaczmarekAstro Disco632537
Tomasz ZiemblickiFreezebeatz Silesia662430
Łukasz Adamski4hands6171330
Maciej StoleckiFreezebeatz Silesia621728
Tomasz KrawczykSpirit on Lemon620525
Piotr Świerkot4hands622325
Szymon CiupakZdobywcy Oskarów623225
Bartłomiej ŻyłaSpirit on Lemon671724
Statystyki