Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Statystyki:
Mistrzostwa Polski Mixed 2024
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Mecze
Zespoły
U20 Open
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Women
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Mixed
» Grupa A
» Grupa B
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-7
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Statystyki
#
Zawodnik
Zespół
Mecze
Asysty
Punkty
Cal.
Suma
1
Patryk Tomiak
Uwaga Pies
3
16
1
0
17
2
Maurycy Szpak
Czarna Kompania
3
11
4
0
15
3
Tomasz Sęk
Czarna Kompania
3
6
7
0
13
4
Adam Tomczyk
RJP
3
12
1
0
13
5
Maciej Kołodziejczyk
2obvious
3
12
0
0
12
6
Grzegorz Jamiński
2obvious
3
8
3
0
11
7
Bartłomiej Bizoń
2obvious
3
3
7
0
10
8
Piotr Świerkot
RJP
3
8
2
0
10
9
Bartosz Dworzecki
Czarna Kompania
3
4
5
0
9
10
Marcin Skorupski
Uwaga Pies
3
3
5
0
8
11
Kamil Kiljan
Ultimatum
3
0
7
0
7
12
Piotr Pieniążek
2obvious
3
4
3
0
7
13
Sławomir Stankowski
Uwaga Pies
3
4
3
0
7
14
Adam Świderski
Szczupaki
3
7
0
0
7
15
Adam Grzegorowski
Uwaga Pies
3
1
5
0
6
16
Karolina Sołtyk-Sołtycka
RJP
3
1
5
0
6
17
Monika Zaczkowska
RJP
3
1
5
0
6
18
Dawid Robalewski
Albatros
3
2
4
0
6
19
Michał Kozłowski
Szczupaki
3
5
1
0
6
20
Piotr Wrzaszcz
Ultimatum
3
6
0
0
6
21
Bartłomiej Daniłowski
Uwaga Pies
3
0
5
0
5
22
Barbara Raba
Uwaga Pies
3
0
5
0
5
23
Alevtyna Nenadyshchuk
Szczupaki
3
1
4
0
5
24
Rafał Nguyen Viet
4hands
3
1
4
0
5
25
Przemysław Galor
Albatros
3
2
3
0
5
26
Julia Hardy
Ultimatum
3
2
3
0
5
27
Michał Gorzkowski
Ultimatum
3
3
2
0
5
28
Agata Kaufman
Szczupaki
3
3
2
0
5
29
Rafał Meysztowicz
4hands
3
3
2
0
5
30
Weronika Sawczak
Albatros
3
3
2
0
5
31
Rafał Strebejko
Szczupaki
3
3
2
0
5
32
Paweł Szymański
Uwaga Pies
3
3
2
0
5
33
Kamil Filip
Albatros
3
4
1
0
5
34
Maciej Fickowski
Ultimatum
3
5
0
0
5
35
Hanna Woroniuk
Albatros
3
5
0
0
5
36
Anna Balon
2obvious
3
0
4
0
4
37
Szymon Poznański
RJP
3
0
4
0
4
38
Bartosz Ciulkin
4hands
3
1
3
0
4
39
Artur Fojut
Czarna Kompania
3
1
3
0
4
40
Jakub Klajmon
2obvious
3
1
3
0
4
41
Paweł Szwed
Czarna Kompania
3
1
3
0
4
42
Seweryn Derewicz
Szczupaki
3
2
2
0
4
43
Adrian Pich
Albatros
3
2
2
0
4
44
Bartłomiej Skopiński
Ultimatum
3
2
2
0
4
45
Aleksandra Zalewska
4hands
3
2
2
0
4
46
Anna Zygmunt
2obvious
3
2
2
0
4
47
Kamil Klajmon
2obvious
3
0
3
0
3
48
Przemysław Biłous
RJP
3
1
2
0
3
49
Patrycja Fijał
Szczupaki
3
1
2
0
3
50
Wojciech Kalbarczyk
RJP
3
1
2
0
3
51
Jakub Klimek
Ultimatum
3
1
2
0
3
52
Arkadiusz Rosiński
Szczupaki
3
1
2
0
3
53
Dominika Rzęsa
Czarna Kompania
3
1
2
0
3
54
Iga Sobieralska
Czarna Kompania
3
1
2
0
3
55
Olga Krycińska
4hands
3
2
1
0
3
56
Adam Kadenaci
4hands
3
3
0
0
3
57
Patrycja Berdys
2obvious
3
0
2
0
2
58
Mariusz Buczkowski
Szczupaki
3
0
2
0
2
59
Patrycja Cholewa
2obvious
3
0
2
0
2
60
Mateusz Kalinowski
Szczupaki
3
0
2
0
2
61
Paweł Kazimierczuk
Szczupaki
3
0
2
0
2
62
Ada Kodzik
Ultimatum
3
0
2
0
2
63
Kamil Merchelski
Ultimatum
3
0
2
0
2
64
Anna Sawicka
RJP
3
0
2
0
2
65
Paweł Zadrożny
Albatros
3
0
2
0
2
66
Honorata Ząbek
Ultimatum
3
0
2
0
2
67
Sylwia Ziętala
Albatros
3
0
2
0
2
68
Mateusz Bąk
Uwaga Pies
3
1
1
0
2
69
Damian Wójcik
RJP
3
1
1
0
2
70
Oliwia Deorocka
Ultimatum
3
2
0
0
2
71
Katarzyna Kamionka
4hands
3
2
0
0
2
72
Paweł Kowalski
Albatros
3
2
0
0
2
73
Bartłomiej Smolarek
Ultimatum
3
2
0
0
2
74
Bartłomiej Barcic
Albatros
3
0
1
0
1
75
Monika Bargiel
RJP
3
0
1
0
1
76
Zuzanna Cichowska
4hands
3
0
1
0
1
77
Łukasz Dobrowolski
Albatros
3
0
1
0
1
78
Rafał Grudny
4hands
3
0
1
0
1
79
Dawid Grzebyta
Uwaga Pies
3
0
1
0
1
80
Monika Kozłowska
Szczupaki
3
0
1
0
1
81
Klaudia Kubowicz
Albatros
3
0
1
0
1
82
Maciej Piórko
Szczupaki
3
0
1
0
1
83
Bartłomiej Szostek
Ultimatum
3
0
1
0
1
84
Kamila Bąk
Uwaga Pies
3
0
0
0
0
85
Andrzej Daleszczyk
Uwaga Pies
3
0
0
0
0
86
Michał Gacek
4hands
3
0
0
0
0
87
Anna Geier
Szczupaki
3
0
0
0
0
88
Stanisław Glinka
4hands
3
0
0
0
0
89
Aleksandra Grzebyta
Uwaga Pies
3
0
0
0
0
90
Zuzanna Jakubowska
Uwaga Pies
3
0
0
0
0
91
Olga Kleshko
Uwaga Pies
3
0
0
0
0
92
Katarzyna Komorowska
Ultimatum
3
0
0
0
0
93
Mateusz Kowalski
Albatros
3
0
0
0
0
94
Tomasz Kublin
RJP
1
0
0
0
0
95
Przemysław Kuczyński
4hands
3
0
0
0
0
96
Aleksandra Łyskanowska
Czarna Kompania
3
0
0
0
0
97
Oliwia Maćkowska
Ultimatum
3
0
0
0
0
98
Justyna Mohr
Ultimatum
3
0
0
0
0
99
Błażej Obrębski
Szczupaki
3
0
0
0
0
100
Jan Staniewicz
Uwaga Pies
3
0
0
0
0
101
Iryna Vidoniak
RJP
3
0
0
0
0
102
Kamila Zduńczyk
Albatros
3
0
0
0
0
103
Agata Żuk
Ultimatum
3
0
0
0
0