Sign in
Recover your account
New user?
Schedule
» Scoreboard:
Mistrzostwa Polski Mixed 2024
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Games
Teams
U20 Open
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Women
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Mixed
» Group A
» Group B
» Playoff 1-4
» Playoff 5-7
Spirit Scores
Past events
» Events
» Players
» Clubs
» Statistics
Mobile
» Live scores
» Mobile version
Links
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
User Guide
|
Privacy Policy
Scoreboard
#
Player
Team
Games
Assists
Goals
Cal.
Tot.
1
Kacper Podgajny
4hands
1
6
0
0
6
2
Karol Pernal
4hands
1
1
3
0
4
3
Grażyna Chlebicka
4hands
1
2
2
0
4
4
Marcin Goss
4hands
1
1
2
0
3
5
Michał Kryciński
4hands
1
3
0
0
3
6
Andrzej Chlebicki
4hands
1
0
2
0
2
7
Rafał Grudny
4hands
1
0
1
0
1
8
Katarzyna Kamionka
4hands
1
0
1
0
1
9
Tomasz Romanowski
4hands
1
0
1
0
1
10
Aleksandra Zalewska
4hands
1
0
1
0
1
11
Klara Goss
4hands
1
0
0
0
0
12
Olga Krycińska
4hands
1
0
0
0
0
13
Rafał Meysztowicz
4hands
1
0
0
0
0
14
Piotr Trzaskowski
4hands
1
0
0
0
0
15
Agnieszka Ząbkowicz
4hands
1
0
0
0
0
16
Sara Pietkiewicz
71 Wratislavia
1
2
6
0
8
17
Klaudia Wrońska
71 Wratislavia
1
2
6
0
8
18
Michał Dul
71 Wratislavia
1
6
2
0
8
19
Maciej Zięba
71 Wratislavia
1
4
1
0
5
20
Paweł Dąbrowski
71 Wratislavia
1
2
1
0
3
21
Kornelia Makowska
71 Wratislavia
1
0
1
0
1
22
Natalia Wołowiec
71 Wratislavia
1
0
1
0
1
23
Aleksandra Nowak
71 Wratislavia
1
1
0
0
1
24
Piotr Stadnicki
71 Wratislavia
1
1
0
0
1
25
Jacek Czerwonka
71 Wratislavia
1
0
0
0
0
26
Kacper Doroba
71 Wratislavia
1
0
0
0
0
27
Michał Rudy
BC Kosmodysk
1
4
1
0
5
28
Olga Jaksch
BC Kosmodysk
1
1
3
0
4
29
Stanisław Stupkiewicz
BC Kosmodysk
1
1
3
0
4
30
Robert Januszewicz
BC Kosmodysk
1
2
2
0
4
31
Aleksandra Marszałek
BC Kosmodysk
1
1
2
0
3
32
Rafał Witczak
BC Kosmodysk
1
1
1
0
2
33
Jan Chołoniewski
BC Kosmodysk
1
2
0
0
2
34
Andrzej Stobiecki
BC Kosmodysk
1
2
0
0
2
35
Jan Madej
BC Kosmodysk
1
0
1
0
1
36
Julia Wrzosińska
BC Kosmodysk
1
0
1
0
1
37
Jacek Korzeniewski
BC Kosmodysk
1
0
0
0
0
38
Aleksandra Księżak
BC Kosmodysk
1
0
0
0
0
39
Anna Stachowiak
BC Kosmodysk
1
0
0
0
0
40
Agata Strzałkowska
BC Kosmodysk
1
0
0
0
0
41
Tomasz Zatoń
Flow
1
3
4
0
7
42
Aleksandra Szyrwiel
Flow
1
0
4
0
4
43
Paweł Milanowicz
Flow
1
3
1
0
4
44
Bartłomiej Specjał
Flow
1
2
1
0
3
45
Jakub Wróbel
Flow
1
2
1
1
3
46
Małgorzata Czaplińska
Flow
1
1
1
0
2
47
Maciej Pająk
Flow
1
1
1
0
2
48
Sergii Anufriiev
Flow
1
0
1
0
1
49
Gabriela Pisarczuk
Flow
1
1
0
0
1
50
Maryna Dudnik
Flow
1
0
0
0
0
51
Barbara Kacprzak
Flow
1
0
0
0
0
52
Weronika Szóstak
Flow
1
0
0
0
0
53
Dariusz Urbanik
Flow
1
0
0
0
0
54
Katarzyna Marek
KWR Knury
1
2
4
0
6
55
Filip Dobranowski
KWR Knury
1
4
2
0
6
56
Maciej Kruczkowski
KWR Knury
1
4
1
0
5
57
Mateusz Kosmalski
KWR Knury
1
2
2
0
4
58
Magdalena Faliszewska
KWR Knury
1
0
3
0
3
59
Maciej Parys
KWR Knury
1
1
2
0
3
60
Łukasz Dobranowski
KWR Knury
1
2
0
0
2
61
Katarzyna Głuszko
KWR Knury
1
0
1
0
1
62
Marek Roszczak
KWR Knury
1
0
1
0
1
63
Elwira Piekart
KWR Knury
1
1
0
0
1
64
Kacper Krasucki
KWR Knury
1
0
0
0
0
65
Piotr Szauderna
KWR Knury
1
0
0
0
0
66
Piotr Latoszewski
mJAH
1
5
1
0
6
67
Paulina Dul
mJAH
1
1
4
0
5
68
Maciej Grabowski
mJAH
1
1
4
0
5
69
Joanna Wojciechowska
mJAH
1
3
1
0
4
70
Katarzyna Podpora
mJAH
1
0
3
0
3
71
Stanisław Grzywalski
mJAH
1
1
1
0
2
72
Jakub Kur
mJAH
1
2
0
0
2
73
Natalia Popek
mJAH
1
0
1
0
1
74
Jakub Kucharczyk
mJAH
1
1
0
0
1
75
Małgorzata Rożek
mJAH
1
1
0
0
1
76
Maciej Antoniak
mJAH
1
0
0
0
0
77
Maciej Kalisiak
mJAH
1
0
0
0
0
78
Magdalena Meller
mJAH
1
0
0
0
0
79
Albert Nowakowski
mJAH
1
0
0
0
0
80
Michał Orkan-Łęcki
mJAH
1
0
0
0
0
81
Aleksander Redwan
mJAH
1
0
0
0
0
82
Stanisław Rządzki
mJAH
1
0
0
0
0
83
Adam Tomczyk
RJP
1
8
1
0
9
84
Monika Zaczkowska
RJP
1
1
4
0
5
85
Wiktor Łodyga
RJP
1
2
3
0
5
86
Tomasz Kublin
RJP
1
2
2
0
4
87
Maria Stryukova
RJP
1
2
2
0
4
88
Marcin Czech
RJP
1
0
2
0
2
89
Wojciech Kalbarczyk
RJP
1
0
2
0
2
90
Adrian Sosna
RJP
1
2
0
0
2
91
Patrycja Paczyńska-Jasińska
RJP
1
0
1
0
1
92
Klaudia Gracka
RJP
1
0
0
0
0
93
Szymon Szczepankowski
RJP
1
0
0
0
0
94
Andrzej Holnicki
Zawierucha
1
6
0
0
6
95
Krzysztof Zając
Zawierucha
1
3
2
0
5
96
Piotr Kuszewski
Zawierucha
1
4
1
0
5
97
Jan Grzegorczyk
Zawierucha
1
0
4
0
4
98
Mariusz Narkiewicz
Zawierucha
1
0
3
0
3
99
Rafał Kącki
Zawierucha
1
3
0
0
3
100
Aleksandra Piankowska
Zawierucha
1
0
2
0
2
101
Konstanty Święcicki
Zawierucha
1
0
2
0
2
102
Kacper Zając
Zawierucha
1
0
2
0
2
103
Iga Sobieralska
Zawierucha
1
1
1
0
2
104
Michał Rogiński
Zawierucha
1
0
1
0
1
105
Aleksandra Dudek
Zawierucha
1
0
0
0
0
106
Agata Gryszczuk
Zawierucha
1
0
0
0
0
107
Paula Rogowska
Zawierucha
1
0
0
0
0
108
Damian Skrzypczyk
Zawierucha
1
0
0
0
0
109
Adam Świderski
Zawierucha
1
0
0
0
0
110
Hanna Woroniuk
Zawierucha
1
0
0
0
0