Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Statystyki: Grupa F
Mistrzostwa Polski Mixed 2024
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Mecze
Zespoły
U20 Open
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Women
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Mixed
» Grupa A
» Grupa B
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-7
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Statystyki
#
Zawodnik
Zespół
Mecze
Asysty
Punkty
Cal.
Suma
1
Krzysztof Litwiński
Dysko Polot
2
9
5
0
14
2
Ryszard Łuczyn
Pogoń Pyton
2
12
2
0
14
3
Antoni Litwiński
Dysko Polot
2
11
1
0
12
4
Maciej Kozera
Dysko Polot
2
3
8
0
11
5
Katarzyna Wołosiewicz
Dysko Polot
2
1
9
0
10
6
Maciej Sypuła
Pogoń Pyton
2
8
1
0
9
7
Daniel Zaczyński
Dysko Polot
2
4
5
0
9
8
Andrzej Bobiński
Pogoń Pyton
2
2
5
0
7
9
Zuzanna Korczycka
Pogoń Pyton
2
0
7
0
7
10
Wojciech Drzewicki
Pogoń Pyton
2
3
3
0
6
11
Mateusz Dyda
Sky This
2
2
2
0
4
12
Joanna Sawicka
Pogoń Pyton
2
0
4
0
4
13
Cyryl Skibiński
Pogoń Pyton
2
2
2
0
4
14
Jan Pomarański
Sky This
2
1
2
0
3
15
Franciszek Gerus
Sky This
2
1
1
0
2
16
Michał Kwasiborski
Dysko Polot
2
0
2
0
2
17
Jan Moszyński
Sky This
2
1
1
0
2
18
Katarzyna Olesińska
Pogoń Pyton
2
0
2
0
2
19
Katarzyna Arent
Pogoń Pyton
2
0
1
0
1
20
Zofia Brzezińska
Dysko Polot
2
1
0
0
1
21
Maja Lipska
Sky This
2
1
0
0
1
22
Patrycja Łaguna
Pogoń Pyton
2
0
1
0
1
23
Zuzanna Madej
Sky This
2
1
0
0
1
24
Julia Masztakowska
Sky This
2
0
1
0
1
25
Filip Plewiński
Pogoń Pyton
2
1
0
0
1
26
Karolina Sierpień
Dysko Polot
2
1
0
0
1
27
Katarzyna Bat
Pogoń Pyton
2
0
0
0
0
28
Szymon Fąfara
Sky This
2
0
0
0
0
29
Jakub Kapuściński
Sky This
1
0
0
0
0
30
Zofia Korzniakow
Sky This
1
0
0
0
0
31
Olga Łoskot
Sky This
2
0
0
0
0
32
Milena Modrzejewska
Sky This
2
0
0
0
0
33
Krzysztof Olędzki
Sky This
2
0
0
0
0
34
Giriprasadh Rajasekar
Sky This
2
0
0
0
0
35
Małgorzata Wołosiewicz
Dysko Polot
2
0
0
0
0
36
Lucyna Zajączkowska
Sky This
2
0
0
0
0