Mistrzostwa Polski Mixed, Grupa A
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 39 | 18 | 21 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 33 | 25 | 8 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 23 | 35 | -12 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 19 | 36 | -17 |
O miejsca 1-8 | Baraże | O miejsca 9-16 |
RJP | - | Albatros | 13 | - | 6 | Karta meczu | ||
Frisbnik | - | BC Kosmodysk | 13 | - | 7 | Karta meczu | ||
RJP | - | Frisbnik | 7 | - | 13 | Karta meczu | ||
BC Kosmodysk | - | Albatros | 10 | - | 9 | Karta meczu | ||
BC Kosmodysk | - | RJP | 6 | - | 13 | Karta meczu | ||
Albatros | - | Frisbnik | 4 | - | 13 | Karta meczu |
Mistrzostwa Polski Mixed, Grupa B
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 39 | 18 | 21 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 35 | 33 | 2 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 30 | 29 | 1 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 15 | 39 | -24 |
O miejsca 1-8 | Baraże | O miejsca 9-16 |
Flow | - | Ultimatum | 13 | - | 1 | Karta meczu | ||
4hands | - | Brave Beavers | 13 | - | 9 | Karta meczu | ||
Flow | - | 4hands | 13 | - | 9 | Karta meczu | ||
Brave Beavers | - | Ultimatum | 13 | - | 3 | Karta meczu | ||
Brave Beavers | - | Flow | 8 | - | 13 | Karta meczu | ||
Ultimatum | - | 4hands | 11 | - | 13 | Karta meczu |
Mistrzostwa Polski Mixed, Grupa C
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 39 | 18 | 21 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 35 | 27 | 8 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 25 | 36 | -11 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 21 | 39 | -18 |
O miejsca 1-8 | Baraże | O miejsca 9-16 |
Grandmaster Flash | - | 71 Wratislavia | 13 | - | 7 | Karta meczu | ||
mJAH | - | KrakUF | 13 | - | 4 | Karta meczu | ||
Grandmaster Flash | - | mJAH | 9 | - | 13 | Karta meczu | ||
KrakUF | - | 71 Wratislavia | 10 | - | 13 | Karta meczu | ||
KrakUF | - | Grandmaster Flash | 7 | - | 13 | Karta meczu | ||
71 Wratislavia | - | mJAH | 5 | - | 13 | Karta meczu |
Mistrzostwa Polski Mixed, Grupa D
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 39 | 18 | 21 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 31 | 24 | 7 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 27 | 32 | -5 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 16 | 39 | -23 |
O miejsca 1-8 | Baraże | O miejsca 9-16 |
KWR Knury | - | 2obvious | 13 | - | 5 | Karta meczu | ||
Zawierucha | - | Uwaga Pies | 13 | - | 6 | Karta meczu | ||
KWR Knury | - | Zawierucha | 13 | - | 5 | Karta meczu | ||
Uwaga Pies | - | 2obvious | 13 | - | 6 | Karta meczu | ||
Uwaga Pies | - | KWR Knury | 8 | - | 13 | Karta meczu | ||
2obvious | - | Zawierucha | 5 | - | 13 | Karta meczu |
Mistrzostwa Polski Mixed, Baraże
Baraże | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecz 1 | Grandmaster Flash | - | Brave Beavers | 13 | - | 11 | Karta meczu | |||
Mecz 2 | RJP | - | Uwaga Pies | 13 | - | 10 | Karta meczu | |||
Mecz 3 | 4hands | - | 71 Wratislavia | 12 | - | 11 | Karta meczu | |||
Mecz 4 | Zawierucha | - | BC Kosmodysk | 13 | - | 6 | Karta meczu |
Zwycięzca przechodzi do: | O miejsca 1-8 | Przegrany przechodzi do: | O miejsca 9-16 |
Mistrzostwa Polski Mixed, O miejsca 1-8
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | Miejsca |
Frisbnik | |||
6-13 | Grandmaster Flash | ||
Grandmaster Flash | |||
9-12 | KWR Knury | ||
KWR Knury | |||
13-4 | KWR Knury | ||
4hands | |||
5-13 | 1. Flow | ||
mJAH | |||
13-8 | mJAH | ||
RJP | |||
10-13 | Flow | ||
Flow | |||
13-12 | Flow | 2. KWR Knury | |
Zawierucha | |||
Grandmaster Flash | |||
9-13 | 3. mJAH | ||
mJAH | |||
4. Grandmaster Flash | |||
Frisbnik | |||
12-13 | 4hands | ||
4hands | |||
7-13 | 5. RJP | ||
RJP | |||
13-9 | RJP | ||
Zawierucha | |||
6. 4hands | |||
Frisbnik | |||
7-13 | 7. Zawierucha | ||
Zawierucha | |||
8. Frisbnik | |||
Mistrzostwa Polski Mixed, O miejsca 9-16
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | Miejsca |
Brave Beavers | |||
13-8 | Brave Beavers | ||
Albatros | |||
13-7 | Brave Beavers | ||
71 Wratislavia | |||
10-7 | 71 Wratislavia | ||
2obvious | |||
13-8 | 9. Brave Beavers | ||
Uwaga Pies | |||
8-13 | KrakUF | ||
KrakUF | |||
9-13 | BC Kosmodysk | ||
BC Kosmodysk | |||
10-9 | BC Kosmodysk | 10. BC Kosmodysk | |
Ultimatum | |||
71 Wratislavia | |||
10-13 | 11. KrakUF | ||
KrakUF | |||
12. 71 Wratislavia | |||
Albatros | |||
11-9 | Albatros | ||
2obvious | |||
10-13 | 13. Uwaga Pies | ||
Uwaga Pies | |||
13-7 | Uwaga Pies | ||
Ultimatum | |||
14. Albatros | |||
2obvious | |||
12-8 | 15. 2obvious | ||
Ultimatum | |||
16. Ultimatum | |||
Liderzy statystyk
Zawodnik | Zespół | Mecze | Asysty | Punkty | Suma |
---|---|---|---|---|---|
Mateusz Gibki | Brave Beavers | 7 | 31 | 5 | 36 |
Adam Tomczyk | RJP | 7 | 28 | 3 | 31 |
Michał Dul | 71 Wratislavia | 7 | 29 | 2 | 31 |
Monika Zaczkowska | RJP | 7 | 13 | 15 | 28 |
Krzysztof Zając | Zawierucha | 7 | 18 | 9 | 27 |
Kamil Filip | Brave Beavers | 7 | 11 | 14 | 25 |
Sara Pietkiewicz | 71 Wratislavia | 7 | 7 | 17 | 24 |
Michał Zygmunt | KrakUF | 6 | 17 | 7 | 24 |
Mateusz Kosmalski | KWR Knury | 6 | 2 | 21 | 23 |
Artur Grzybowski | KrakUF | 6 | 6 | 17 | 23 |