English Polski
Zaloguj się

#18 Zuzanna Peplińska

Turniej: V Plażowe Mistrzostwa Polski
Kategoria: Mixed
Zespół: Grandmaster Flash

Zdjęcie

V Plażowe Mistrzostwa Polski:

MeczeAsystyPunktySumaŚr. asystŚr. punktówŚr. w sumieZwycięstwa% zwyc.
7 0 7 7 0.00 1.00 1.00 5 71.4%

Historia:

Rodzaj turnieju Kategoria Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
outdoor women's 11 9 10 0 19 0.82 0.91 1.73 5 45.5%
outdoor mixed 76 24 73 0 97 0.32 0.96 1.28 18 23.7%
indoor women's 13 1 18 0 19 0.08 1.38 1.46 5 38.5%
indoor mixed 34 15 43 0 58 0.44 1.26 1.71 11 32.4%
beach mixed 25 5 32 0 37 0.20 1.28 1.48 9 36.0%
Suma 159 54 176 0 230 0.34 1.11 1.45 48 30.2%
Turniej Kategoria Zespół Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
VII Plażowe Mistrzostwa Polski Mixed Wrocław Południe 7 3 9 0 12 0.43 1.29 1.71 2 28.6%
Mistrzostwa Polski OW 2022 Women's Panthers 5 3 3 0 6 0.60 0.60 1.20 3 60.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2022 Runda Wiosenna Wrocław Południe 4 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00 1 25.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2022 II Liga Wrocław Południe 4 4 3 0 7 1.00 0.75 1.75 3 75.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 II Liga Wrocław Południe 5 1 10 0 11 0.20 2.00 2.20 4 80.0%
WLU* 2021/22 Women Flowers 2 4 0 8 0 8 0.00 2.00 2.00 1 25.0%
VI Plażowe Mistrzostwa Polski Mixed Wrocław Południe 5 1 12 0 13 0.20 2.40 2.60 1 20.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 Mixed 1. Runda Wrocław Południe 3 6 5 0 11 2.00 1.67 3.67 2 66.7%
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 Mixed 2. Runda Wrocław Południe 3 0 4 0 4 0.00 1.33 1.33 1 33.3%
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 Mixed 3. Runda Wrocław Południe 2 1 5 0 6 0.50 2.50 3.00 0 0.0%
Mistrzostwa Polski OW 2021 Women's 1. Runda Lost'n'Found 3 2 3 0 5 0.67 1.00 1.67 1 33.3%
Mistrzostwa Polski OW 2021 Women's 2. Runda Lost'n'Found 3 4 4 0 8 1.33 1.33 2.67 1 33.3%
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 III Liga Wrocław Południe 5 7 7 0 14 1.40 1.40 2.80 3 60.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2019 II Liga Wrocław Południe 5 4 5 0 9 0.80 1.00 1.80 3 60.0%
V Plażowe Mistrzostwa Polski Mixed Grandmaster Flash 7 0 7 0 7 0.00 1.00 1.00 5 71.4%
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 II Liga Wrocław Południe 5 1 6 0 7 0.20 1.20 1.40 1 20.0%
WLU* 2018/19 Women Gran Maestras de la Luz 3 1 9 0 10 0.33 3.00 3.33 3 100.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Kwalifikacje Południe Wrocław Południe 4 3 3 0 6 0.75 0.75 1.50 0 0.0%
Poligon 2018 Poligon 2018 Wrocław Południe 10 1 14 0 15 0.10 1.40 1.50 1 10.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski KWR Knury 3 0 1 0 1 0.00 0.33 0.33 2 66.7%
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Kwalifikacje Południe Wrocław Południe 5 2 8 0 10 0.40 1.60 2.00 0 0.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Mistrzostwa Mixed Frisbnik 7 0 8 0 8 0.00 1.14 1.14 4 57.1%
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Kwalifikacje Południe Wrocław Południe 4 0 3 0 3 0.00 0.75 0.75 0 0.0%
Poligon 2017 Kolejka 1 Wrocław Południe 4 3 2 0 5 0.75 0.50 1.25 0 0.0%
Poligon 2017 Kolejka 2 Wrocław Południe 4 1 5 0 6 0.25 1.25 1.50 1 25.0%
Poligon 2017 Kolejka 3 Wrocław Południe 4 0 3 0 3 0.00 0.75 0.75 0 0.0%
Poligon 2017 Kolejka 5 Wrocław Południe 4 0 1 0 1 0.00 0.25 0.25 0 0.0%
Poligon 2017 Kolejka 6 Wrocław Południe 3 0 1 0 1 0.00 0.33 0.33 1 33.3%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 II Liga HMP Wrocław Południe 6 2 9 0 11 0.33 1.50 1.83 1 16.7%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 Kwalifikacje Południe Wrocław Południe 5 2 2 0 4 0.40 0.40 0.80 0 0.0%
WLU* 2016/17 Women Donuts Opony 6 0 1 0 1 0.00 0.17 0.17 1 16.7%
II Plażowe Mistrzostwa Polski Mixed Szczupaki 6 1 4 0 5 0.17 0.67 0.83 1 16.7%
Poligon 2016 Kolejka 2 Południowy Terror 3 1 2 0 3 0.33 0.67 1.00 1 33.3%
Poligon 2016 Kolejka 3 Wrocław Południe 4 0 5 0 5 0.00 1.25 1.25 0 0.0%
Poligon 2016 Kolejka 4 KWR Knury 4 0 4 0 4 0.00 1.00 1.00 0 0.0%

V Plażowe Mistrzostwa Polski zdarzenia w meczach:

22.06.2019  Grandmaster Flash - KWR Knury   8 - 10
52.468 - 9Mateusz DydaZuzanna Peplińska
22.06.2019  Grandmaster Flash - Kato Vice   10 - 6
38.087 - 4Tadeusz PętlakZuzanna Peplińska
22.06.2019  RJP - Grandmaster Flash   10 - 8
2.390 - 1Mikołaj MaślankaZuzanna Peplińska
23.06.2019  Grandmaster Flash - Ultimatum Sztorm   11 - 9
19.374 - 4Mateusz DydaZuzanna Peplińska
38.498 - 9Mateusz DydaZuzanna Peplińska
23.06.2019  Kato Vice - Grandmaster Flash   2 - 13
1.410 - 1Radosław LenczewskiZuzanna Peplińska
27.112 - 10Konrad SzwejZuzanna Peplińska