English Polski
Zaloguj się

#42 Tomasz Zatoń

Turniej: Halowe Mistrzostwa Polski 2019
Kategoria: III Liga
Zespół: Flow Junior Blue

Zdjęcie
Pseudonim:Zet

Halowe Mistrzostwa Polski 2019:

MeczeAsystyPunktySumaŚr. asystŚr. punktówŚr. w sumieZwycięstwa% zwyc.
7 37 5 42 5.29 0.71 6.00 2 28.6%

Historia:

Rodzaj turnieju Kategoria Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
outdoor open 45 50 59 0 109 1.11 1.31 2.42 42 93.3%
outdoor mixed 91 94 90 0 184 1.03 0.99 2.02 61 67.0%
indoor open 57 120 97 0 217 2.11 1.70 3.81 42 73.7%
indoor mixed 96 190 214 0 404 1.98 2.23 4.21 62 64.6%
Suma 289 454 460 0 914 1.57 1.59 3.16 207 71.6%
Turniej Kategoria Zespół Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
WLU* 2023/24 Open Panthers Junior 11 14 15 0 29 1.27 1.36 2.64 2 18.2%
Mistrzostwa Polski OW 2023 Open Panthers 4 1 5 0 6 0.25 1.25 1.50 4 100.0%
Mistrzostwa Polski OW 2022 Open Panthers 5 3 7 0 10 0.60 1.40 2.00 4 80.0%
WLU* 2021/22 Open The Bridge 4 8 7 0 15 2.00 1.75 3.75 3 75.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 Mixed 1. Runda mJAH 3 2 2 0 4 0.67 0.67 1.33 2 66.7%
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 Mixed 2. Runda mJAH 3 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00 1 33.3%
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 Mixed 3. Runda mJAH 2 1 0 0 1 0.50 0.00 0.50 1 50.0%
Mistrzostwa Polski OW 2021 Open 1. Runda The Bridge 3 5 2 0 7 1.67 0.67 2.33 3 100.0%
Mistrzostwa Polski OW 2021 Open 2. Runda The Bridge 2 3 2 0 5 1.50 1.00 2.50 2 100.0%
Mistrzostwa Polski OW 2021 Open 3. Runda The Bridge 2 2 1 0 3 1.00 0.50 1.50 2 100.0%
WLU* 2020/21 Mixed V 4 6 3 0 9 1.50 0.75 2.25 3 75.0%
WLU* 2020/21 Open The Bridge 10 29 10 0 39 2.90 1.00 3.90 10 100.0%
WLU* 2019/20 Open The Bridge 8 12 17 0 29 1.50 2.13 3.63 7 87.5%
Mistrzostwa Polski OW 2019 Men's The Bridge 4 3 7 0 10 0.75 1.75 2.50 4 100.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 III Liga Flow Junior Blue 7 37 5 0 42 5.29 0.71 6.00 2 28.6%
WLU* 2018/19 Open Girls Stay Home 10 23 14 0 37 2.30 1.40 3.70 8 80.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Mistrzostwa Polski Mixed Flow 5 5 7 0 12 1.00 1.40 2.40 5 100.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Kwalifikacje Południe Flow 5 4 3 0 7 0.80 0.60 1.40 5 100.0%
Mistrzostwa Polski OW 2018 Men's Girls Stay Home 4 7 3 0 10 1.75 0.75 2.50 4 100.0%
Poligon 2018 Poligon 2018 Flow 8 25 7 0 32 3.13 0.88 4.00 8 100.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski Flow 6 16 18 0 34 2.67 3.00 5.67 5 83.3%
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Kwalifikacje Południe Flow 5 6 11 0 17 1.20 2.20 3.40 4 80.0%
WLU* 2017/18 Mixed Flow 4 16 8 0 24 4.00 2.00 6.00 1 25.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Mistrzostwa Mixed Flow 6 8 7 0 15 1.33 1.17 2.50 4 66.7%
Mistrzostwa Polski OW 2017 Men's Girls Stay Home 5 12 6 0 18 2.40 1.20 3.60 5 100.0%
Poligon 2017 Kolejka 6 Flow Junior 3 0 2 0 2 0.00 0.67 0.67 0 0.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 Halowe Mistrzostwa Polski Flow 7 11 16 0 27 1.57 2.29 3.86 3 42.9%
WLU* 2016/17 Open DŻA 14 34 34 0 68 2.43 2.43 4.86 12 85.7%
Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Mistrzostwa Mixed Flow 7 11 4 0 15 1.57 0.57 2.14 4 57.1%
Mistrzostwa Polski OW 2016 Open Girls Stay Home 6 6 7 0 13 1.00 1.17 2.17 5 83.3%
Poligon 2016 Kolejka 3 Flow 4 8 3 0 11 2.00 0.75 2.75 3 75.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2016 Halowe Mistrzostwa Polski Flow White 6 9 19 0 28 1.50 3.17 4.67 5 83.3%
Halowe Mistrzostwa Polski 2016 Kwalifikacje Południe Flow Black 5 8 22 0 30 1.60 4.40 6.00 3 60.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 Mistrzostwa Mixed Flow 6 3 4 0 7 0.50 0.67 1.17 5 83.3%
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 Kwalifikacje Południe Flow 4 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00 4 100.0%
Mistrzostwa Polski OW 2015 Open Girls Stay Home 5 3 10 0 13 0.60 2.00 2.60 5 100.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 Halowe Mistrzostwa Polski Flow 6 5 23 0 28 0.83 3.83 4.67 4 66.7%
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 Kwalifikacje Południe Flow 4 11 10 0 21 2.75 2.50 5.25 4 100.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2014 Mistrzostwa Mixed Flow 6 6 7 0 13 1.00 1.17 2.17 3 50.0%
Mistrzostwa Polski OW 2014 Open Girls Stay Home 5 5 9 0 14 1.00 1.80 2.80 4 80.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 Kwalifikacje Południe Flow 5 5 6 0 11 1.00 1.20 2.20 4 80.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 Halowe Mistrzostwa Polski Flow 6 7 17 0 24 1.17 2.83 4.00 5 83.3%
Południowa Liga Ultimate 2013/14 Kolejka 4 Flow 4 20 9 0 29 5.00 2.25 7.25 4 100.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2013 Mistrzostwa Mixed Flow 6 5 13 0 18 0.83 2.17 3.00 4 66.7%
Halowe Mistrzostwa Polski 2013 Kwalifikacje Południe FLOW Wratislavia 5 4 8 0 12 0.80 1.60 2.40 4 80.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2013 Mixed FLOW Wratislavia 7 9 14 0 23 1.29 2.00 3.29 3 42.9%
Mistrzostwa Polski Mixed 2012 Mixed FLOW Wratislavia 6 4 10 0 14 0.67 1.67 2.33 3 50.0%
Południowa Liga Ultimate 2012 Mixed FLOW Wratislavia 5 3 9 0 12 0.60 1.80 2.40 4 80.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2012 Mixed FLOW Wratislavia 8 10 11 0 21 1.25 1.38 2.63 6 75.0%
Mistrzostwa Polski Mixed 2011 Mixed FLOW Wratislavia 6 2 7 0 9 0.33 1.17 1.50 3 50.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2011 Mixed Odpalamy WD 7 10 14 0 24 1.43 2.00 3.43 2 28.6%
Mistrzostwa Polski Mixed 2010 Mixed Odpalamy WD 6 7 5 0 12 1.17 0.83 2.00 2 33.3%

Halowe Mistrzostwa Polski 2019 zdarzenia w meczach:

23.02.2019  Flow Junior Blue - Szczupaki   7 - 13
4.001 - 4Tomasz Zatoń Kacper Mazurek
23.213 - 9Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
27.085 - 10Katarzyna WidźgowskaTomasz Zatoń
23.02.2019  Zawierucha 2.0 - Flow Junior Blue   20 - 6
3.504 - 1Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
16.4912 - 2Tomasz Zatoń Katarzyna Kiełbińska
19.4113 - 3Tomasz Zatoń Katarzyna Kiełbińska
23.4815 - 4Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
23.02.2019  042 - Flow Junior Blue   11 - 10
7.514 - 3Tomasz Zatoń Dominik Lewicki
17.256 - 5Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
18.017 - 6Tomasz Zatoń Katarzyna Widźgowska
24.288 - 8Tomasz Zatoń Kacper Mazurek
26.579 - 9Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
29.5610 - 10Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
23.02.2019  Flow Junior Blue - Dysko Polot   6 - 13
14.192 - 7Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
20.133 - 10Stanisław KrysiakTomasz Zatoń
24.02.2019  Young Brave Beavers - Flow Junior Blue   13 - 15
2.161 - 1Tomasz Zatoń Agata Zawistowska
4.182 - 2Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
6.002 - 3Tomasz Zatoń Katarzyna Kiełbińska
8.063 - 5Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
10.194 - 6Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena
14.274 - 7Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
15.585 - 8Tomasz Zatoń Igor Szafrański
20.297 - 9Tomasz Zatoń Agata Zawistowska
21.588 - 11Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
24.4410 - 13Tomasz Zatoń Kacper Kuszaj
32.3212 - 14Tomasz Zatoń Kacper Mazurek
33.3313 - 15Tomasz Zatoń Katarzyna Widźgowska
24.02.2019  Flow Junior Blue - Flow Junior White   10 - 11
4.111 - 0Agata ZawistowskaTomasz Zatoń
9.553 - 3Stanisław KrysiakTomasz Zatoń
16.205 - 7Tomasz Zatoń Kacper Kuszaj
22.387 - 9Tomasz Zatoń Kacper Kuszaj
25.048 - 9Tomasz Zatoń Dominik Lewicki
24.02.2019  Pogoń Pyton - Flow Junior Blue   13 - 14
3.432 - 1Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
5.352 - 2Tomasz Zatoń Dominik Lewicki
8.493 - 4Tomasz Zatoń Dominik Lewicki
10.425 - 5Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
15.566 - 7Tomasz Zatoń Dominik Lewicki
19.326 - 8Tomasz Zatoń Stanisław Krysiak
20.006 - 9Tomasz Zatoń Igor Szafrański
24.297 - 11Tomasz Zatoń Igor Szafrański
25.418 - 12Tomasz Zatoń Igor Szafrański
36.1513 - 14Kacper KuszajTomasz Zatoń