English Polski
Zaloguj się

Kolejka 1

Sob 24.11.2012

Hala OSiR Wawer Boisko 1
08:00 Grandmaster Flash - Tłuste Dyski Donuts Women Grupa 21 - 1  Karta meczu
08:30 muJAHedini dysku - RJP Women Grupa 12 - 3  Karta meczu
09:00 4hands - Moustache Women Grupa 15 - 7  Karta meczu
09:30 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Women Grupa 7 - 14  Karta meczu
10:00 Moustache - Tłuste Dyski Donuts Women Grupa 17 - 6  Karta meczu
10:30 RJP - 4hands Women Grupa 7 - 10  Karta meczu
11:00 muJAHedini dysku - Moustache Women Grupa 14 - 5  Karta meczu
11:30 RJP - Tłuste Dyski Donuts Women Grupa 12 - 8  Karta meczu
12:00 Grandmaster Flash - RJP Open Grupa A 19 - 8  Karta meczu
12:30 4hands - Kosmorucha Rangers Open Grupa A 12 - 10  Karta meczu
13:00 Tłuste Dyski Kebab - Grandmaster Flash Open Grupa A 5 - 21  Karta meczu
13:30 RJP - 4hands Open Grupa A 13 - 14  Karta meczu
14:00 Kosmorucha Rangers - Tłuste Dyski Kebab Open Grupa A 8 - 13  Karta meczu
14:30 muJAHedini dysku - Kosmorucha Power Open Grupa B 16 - 12  Karta meczu
15:00 Flight Club - UFO Open Grupa B 20 - 10  Karta meczu
15:30 Ringo Stars - muJAHedini dysku Open Grupa B 7 - 14  Karta meczu
16:00 Kosmorucha Power - Flight Club Open Grupa B 13 - 8  Karta meczu
16:30 UFO - Ringo Stars Open Grupa B 6 - 14  Karta meczu

Nie 25.11.2012

Hala OSiR Wawer Boisko 1
12:00 Tłuste Dyski - muJAHedini dysku Mixed Grupa 7 - 14  Karta meczu
12:30 RJP Emeryci - Grandmaster Flash Mixed Grupa 10 - 20  Karta meczu
13:00 Flight Club - RJP Renciści Mixed Grupa 12 - 7  Karta meczu
13:30 Tłuste Dyski - RJP Emeryci Mixed Grupa 10 - 21  Karta meczu
14:00 RJP Renciści - muJAHedini dysku Mixed Grupa 10 - 17  Karta meczu
14:30 Grandmaster Flash - Flight Club Mixed Grupa 15 - 14  Karta meczu
15:00 RJP Renciści - Tłuste Dyski Mixed Grupa 9 - 17  Karta meczu
15:30 4handsKing - Zawierucha Mixed Grupa 12 - 13  Karta meczu
16:00 4handsKong - Ksydomsok CB Mixed Grupa 7 - 12  Karta meczu
16:30 BC Kosmodysk - WTF Team Mixed Grupa 16 - 8  Karta meczu
17:00 Zawierucha - 4handsKong Mixed Grupa 16 - 6  Karta meczu
17:30 4handsKing - BC Kosmodysk Mixed Grupa 12 - 13  Karta meczu
18:00 WTF Team - Ksydomsok CB Mixed Grupa 7 - 11  Karta meczu
18:30 BC Kosmodysk - Zawierucha Mixed Grupa 12 - 9  Karta meczu

Kolejka 2

Sob 15.12.2012

Hala OSiR Wawer Boisko 1
08:30 WTF Team - 4handsKong Mixed Grupa 13 - 12  Karta meczu
09:00 Ksydomsok CB - 4handsKing Mixed Grupa 6 - 17  Karta meczu
09:30 Zawierucha - WTF Team Mixed Grupa 21 - 7  Karta meczu
10:00 BC Kosmodysk - 4handsKong Mixed Grupa 19 - 7  Karta meczu
10:30 Zawierucha - Ksydomsok CB Mixed Grupa 21 - 7  Karta meczu
11:00 4handsKong - 4handsKing Mixed Grupa 9 - 21  Karta meczu
11:30 Ksydomsok CB - BC Kosmodysk Mixed Grupa 9 - 20  Karta meczu
12:00 4handsKing - WTF Team Mixed Grupa 21 - 8  Karta meczu
12:30 RJP Renciści - Zawierucha Mixed Grupa 3 - 21  Karta meczu
13:00 muJAHedini dysku - Ksydomsok CB Mixed Grupa 19 - 4  Karta meczu
13:30 4handsKing - Grandmaster Flash Mixed Grupa 15 - 14  Karta meczu
14:00 Tłuste Dyski - BC Kosmodysk Mixed Grupa 4 - 20  Karta meczu
14:30 Flight Club - muJAHedini dysku Mixed Grupa 5 - 15  Karta meczu
15:00 Grandmaster Flash - RJP Renciści Mixed Grupa 21 - 1  Karta meczu
15:30 muJAHedini dysku - RJP Emeryci Mixed Grupa 19 - 16  Karta meczu
16:00 Tłuste Dyski - Grandmaster Flash Mixed Grupa 9 - 21  Karta meczu
16:30 RJP Renciści - RJP Emeryci Mixed Grupa 11 - 21  Karta meczu
17:00 Flight Club - Tłuste Dyski Mixed Grupa 20 - 4  Karta meczu
17:30 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Mixed Grupa 11 - 18  Karta meczu
18:00 RJP Emeryci - Flight Club Mixed Grupa 20 - 12  Karta meczu

Nie 16.12.2012

Hala OSiR Wawer Boisko 1
08:30 Grandmaster Flash - Kosmorucha Rangers Open Grupa A 21 - 6  Karta meczu
09:00 Tłuste Dyski Kebab - 4hands Open Grupa A 10 - 16  Karta meczu
09:30 Kosmorucha Rangers - RJP Open Grupa A 9 - 18  Karta meczu
10:00 4hands - Grandmaster Flash Open Grupa A 9 - 21  Karta meczu
10:30 RJP - Tłuste Dyski Kebab Open Grupa A 18 - 15  Karta meczu
11:00 Flight Club - muJAHedini dysku Open Grupa B 11 - 18  Karta meczu
11:30 Kosmorucha Power - Ringo Stars Open Grupa B 21 - 6  Karta meczu
12:00 muJAHedini dysku - UFO Open Grupa B 18 - 9  Karta meczu
12:30 Ringo Stars - Flight Club Open Grupa B 6 - 21  Karta meczu
13:00 UFO - Kosmorucha Power Open Grupa B 3 - 21  Karta meczu
13:30 Moustache - 4hands Women Grupa 2 - 19  Karta meczu
14:00 RJP - muJAHedini dysku Women Grupa 7 - 13  Karta meczu
14:30 Tłuste Dyski Donuts - Grandmaster Flash Women Grupa 3 - 21  Karta meczu
15:00 muJAHedini dysku - 4hands Women Grupa 9 - 12  Karta meczu
15:30 RJP - Grandmaster Flash Women Grupa 8 - 19  Karta meczu
16:00 4hands - Tłuste Dyski Donuts Women Grupa 20 - 6  Karta meczu
16:30 RJP - Moustache Women Grupa 8 - 10  Karta meczu
17:00 Grandmaster Flash - 4hands Women Grupa 14 - 6  Karta meczu
17:30 muJAHedini dysku - Tłuste Dyski Donuts Women Grupa 21 - 4  Karta meczu
18:00 Grandmaster Flash - Moustache Women Grupa 21 - 8  Karta meczu

Kolejka 3

Sob 12.01.2013

Hala ICSiR Boisko 2
08:00 Tłuste Dyski Donuts - Moustache Women Grupa 3 - 13  Karta meczu
08:30 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Women Grupa 17 - 9  Karta meczu
09:00 Tłuste Dyski Donuts - 4hands Women Grupa 2 - 21  Karta meczu
09:30 Grandmaster Flash - RJP Women Grupa 15 - 5  Karta meczu
10:00 4hands - muJAHedini dysku Women Grupa 7 - 17  Karta meczu
10:30 Moustache - Grandmaster Flash Women Grupa 0 - 21  Karta meczu
11:00 4hands - RJP Women Grupa 13 - 11  Karta meczu
11:30 Tłuste Dyski Donuts - muJAHedini dysku Women Grupa 2 - 20  Karta meczu
12:00 Moustache - RJP Women Grupa 6 - 17  Karta meczu
12:30 RJP - Flight Club Open Baraże 12 - 11  Karta meczu
13:00 Kosmorucha Power - muJAHedini dysku Open Górny pool 15 - 14  Karta meczu
13:30 RJP - Grandmaster Flash Open Górny pool 11 - 21  Karta meczu
14:00 4hands - Kosmorucha Power Open Górny pool 8 - 21  Karta meczu
14:30 Kosmorucha Rangers - Tłuste Dyski Kebab Open Dolny pool 12 - 16  Karta meczu
15:00 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Open Górny pool 21 - 12  Karta meczu
15:30 Tłuste Dyski Kebab - Ringo Stars Open Dolny pool 16 - 11  Karta meczu
16:00 muJAHedini dysku - 4hands Open Górny pool 20 - 15  Karta meczu
16:30 Flight Club - Kosmorucha Rangers Open Dolny pool 18 - 10  Karta meczu
17:00 Kosmorucha Power - RJP Open Górny pool 21 - 13  Karta meczu
17:30 Ringo Stars - Flight Club Open Dolny pool 7 - 18  Karta meczu
18:00 RJP - 4hands Open Górny pool 17 - 10  Karta meczu
18:30 UFO - Ringo Stars Open Dolny pool 12 - 11  Karta meczu
19:00 Flight Club - Tłuste Dyski Kebab Open Dolny pool 14 - 21  Karta meczu
19:30 Kosmorucha Rangers - UFO Open Dolny pool 14 - 13  Karta meczu

Nie 13.01.2013

Hala ICSiR Boisko 2
08:30 WTF Team - Flight Club Mixed Grupa 4 - 16  Karta meczu
09:00 RJP Emeryci - 4handsKong Mixed Grupa 16 - 7  Karta meczu
09:30 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku Mixed Grupa 16 - 17  Karta meczu
10:00 Zawierucha - Grandmaster Flash Mixed Grupa 14 - 12  Karta meczu
10:30 RJP Emeryci - WTF Team Mixed Grupa 18 - 8  Karta meczu
11:00 4handsKong - Flight Club Mixed Grupa 3 - 12  Karta meczu
11:30 muJAHedini dysku - Zawierucha Mixed Grupa 15 - 12  Karta meczu
12:00 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash Mixed Grupa 12 - 16  Karta meczu
12:30 RJP Renciści - 4handsKing Mixed Grupa 14 - 20  Karta meczu
13:00 WTF Team - Tłuste Dyski Mixed Grupa 11 - 8  Karta meczu
13:30 Zawierucha - RJP Emeryci Mixed Grupa 15 - 11  Karta meczu
14:00 Ksydomsok CB - Flight Club Mixed Grupa 6 - 18  Karta meczu
14:30 muJAHedini dysku - WTF Team Mixed Grupa 18 - 4  Karta meczu
15:00 4handsKong - RJP Renciści Mixed Grupa 9 - 12  Karta meczu
15:30 4handsKing - RJP Emeryci Mixed Grupa 13 - 8  Karta meczu
16:00 RJP Renciści - BC Kosmodysk Mixed Grupa 12 - 15  Karta meczu
16:30 Ksydomsok CB - Tłuste Dyski Mixed Grupa 9 - 12  Karta meczu
17:00 Flight Club - BC Kosmodysk Mixed Grupa 14 - 12  Karta meczu
17:30 Grandmaster Flash - Ksydomsok CB Mixed Grupa 21 - 7  Karta meczu
18:00 Tłuste Dyski - 4handsKing Mixed Grupa 12 - 18  Karta meczu
18:30 Ksydomsok CB - RJP Renciści Mixed Grupa 8 - 12  Karta meczu
19:00 4handsKong - Tłuste Dyski Mixed Grupa 9 - 13  Karta meczu

Kolejka 4

Sob 23.02.2013

Hala ICSiR Boisko 2
08:30 Flight Club - 4handsKing Mixed Grupa 14 - 18  Karta meczu
09:00 muJAHedini dysku - 4handsKong Mixed Grupa 19 - 9  Karta meczu
09:30 Grandmaster Flash - WTF Team Mixed Grupa 19 - 5  Karta meczu
10:00 Tłuste Dyski - Zawierucha Mixed Grupa 5 - 21  Karta meczu
10:30 RJP Emeryci - Ksydomsok CB Mixed Grupa 13 - 11  Karta meczu
11:00 WTF Team - RJP Renciści Mixed Grupa 8 - 17  Karta meczu
11:30 Flight Club - Zawierucha Mixed Grupa 9 - 19  Karta meczu
12:00 4handsKing - muJAHedini dysku Mixed Grupa 11 - 17  Karta meczu
12:30 Grandmaster Flash - 4handsKong Mixed Grupa 21 - 11  Karta meczu
13:00 BC Kosmodysk - RJP Emeryci Mixed Grupa 18 - 12  Karta meczu
13:30 Ksydomsok CB - WTF Team Mixed O miejsca 9-12 16 - 14  Karta meczu
14:00 RJP Renciści - 4handsKong Mixed O miejsca 9-12 10 - 9  Karta meczu
14:30 RJP Emeryci - Flight Club Mixed O miejsca 5-8 14 - 11  Karta meczu
15:00 4handsKing - Tłuste Dyski Mixed O miejsca 5-8 14 - 15  Karta meczu
15:30 Zawierucha - Grandmaster Flash Mixed O miejsca 1-4 10 - 12  Karta meczu
16:00 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk Mixed O miejsca 1-4 15 - 11  Karta meczu
16:30 4handsKong - WTF Team Mixed O miejsca 9-12 Finały 19 - 8  Karta meczu
17:00 RJP Renciści - Ksydomsok CB Mixed O miejsca 9-12 Finały 12 - 16  Karta meczu
17:30 4handsKing - Flight Club Mixed O miejsca 5-8 Finały 15 - 20  Karta meczu
18:00 Tłuste Dyski - RJP Emeryci Mixed O miejsca 5-8 Finały 15 - 16  Karta meczu

Nie 24.02.2013

Hala ICSiR Boisko 2
08:00 Grandmaster Flash - Kosmorucha Power Open Górny pool 15 - 19  Karta meczu
08:30 muJAHedini dysku - RJP Open Górny pool 21 - 9  Karta meczu
09:00 4hands - Grandmaster Flash Open Górny pool 14 - 21  Karta meczu
09:30 Tłuste Dyski Kebab - UFO Open Dolny pool 20 - 8  Karta meczu
10:00 Ringo Stars - Kosmorucha Rangers Open Dolny pool 0 - 21
10:30 UFO - Flight Club Open Dolny pool 6 - 20  Karta meczu
11:00 Kosmorucha Power - RJP Open O miejsca 1-4 21 - 13  Karta meczu
11:30 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Open O miejsca 1-4 13 - 16  Karta meczu
12:00 4hands - Tłuste Dyski Kebab Open O miejsca 5-7 13 - 12  Karta meczu
12:30 Ringo Stars - Kosmorucha Rangers Open O miejsca 8-10 0 - 21
13:00 Tłuste Dyski Kebab - Flight Club Open O miejsca 5-7 12 - 14  Karta meczu
13:30 Kosmorucha Rangers - UFO Open O miejsca 8-10 21 - 10  Karta meczu
14:00 Flight Club - 4hands Open O miejsca 5-7 13 - 12  Karta meczu
14:30 UFO - Ringo Stars Open O miejsca 8-10 21 - 0
15:00 Moustache - muJAHedini dysku Women Grupa 12 - 18  Karta meczu
15:30 Tłuste Dyski Donuts - RJP Women Grupa 8 - 12  Karta meczu
16:00 4hands - Grandmaster Flash Women Grupa 12 - 7  Karta meczu
16:30 RJP - Moustache Women O miejsca 1-6 5 - 17  Karta meczu
17:00 muJAHedini dysku - Tłuste Dyski Donuts Women O miejsca 1-6 15 - 3  Karta meczu
17:30 Grandmaster Flash - Moustache Women O miejsca 1-6 Półfinały 17 - 11  Karta meczu
18:00 4hands - muJAHedini dysku Women O miejsca 1-6 Półfinały 15 - 14  Karta meczu
18:30 RJP - Tłuste Dyski Donuts Women O miejsca 1-6 Finały 10 - 6  Karta meczu

Kolejka 5

Nie 17.03.2013

Arena Ursynów Boisko 3
16:15 Moustache - muJAHedini dysku Women O miejsca 1-6 Finały 5 - 13  Karta meczu
16:45 RJP - Grandmaster Flash Open O miejsca 1-4 Finały 10 - 24  Karta meczu
17:15 BC Kosmodysk - Zawierucha Mixed O miejsca 1-4 Finały 11 - 13  Karta meczu
17:45 Grandmaster Flash - 4hands Women O miejsca 1-6 Finały 15 - 10  Karta meczu
18:15 Kosmorucha Power - muJAHedini dysku Open O miejsca 1-4 Finały 12 - 15  Karta meczu
18:45 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Mixed O miejsca 1-4 Finały 15 - 21  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 03.02.2023 01:50