Północ
Sob 07.02.2015 Hala Cekcyn
Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Albatros | 17 | - | 4 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 1 | Furious Goats | - | Nine Hills | 16 | - | 18 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Boisko 1 | Albatros | - | Furious Goats | 12 | - | 24 | Karta meczu | |||
14:00 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Nine Hills | 18 | - | 12 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ Game to go | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Boisko 1 | Albatros | - | WaMaKo | 8 | - | 16 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ O miejsca 5-6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Boisko 1 | WaMaKo | - | Ultimatum | 12 | - | 11 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Furious Goats | 16 | - | 13 | Karta meczu | |||
10:00 | Boisko 1 | WaMaKo | - | Uwaga Pies | 9 | - | 18 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 1 | Furious Goats | - | WaMaKo | 16 | - | 7 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Boisko 1 | Nine Hills | - | Ultimatum | 19 | - | 7 | Karta meczu | |||
10:30 | Boisko 1 | Ultimatum | - | Albatros | 9 | - | 18 | Karta meczu | |||
11:30 | Boisko 1 | Albatros | - | Nine Hills | 9 | - | 18 | Karta meczu |
Centrum
Sob 07.02.2015 Arena Futbolu
Kwalifikacje Centrum Grupa | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:25 | Boisko 1 | Flyons | - | Chude Dyski | 24 | - | 5 | ||||
21:00 | Boisko 1 | Tłuste Dyski | - | Flyons | 16 | - | 7 | ||||
21:35 | Boisko 1 | Chude Dyski | - | Tłuste Dyski | 2 | - | 18 |
Południe
Nie 08.02.2015 MOSiR Katowice Szopienice
Kwalifikacje Południe Finał | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:52 | Boisko 1 | Spirit on Lemon | - | Flow | 9 | - | 10 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe O 3. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:18 | Boisko 1 | KWR Knury | - | KrakUF | 17 | - | 10 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe Game to go | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:26 | Boisko 1 | KrakUF | - | Freezebeatz | 15 | - | 9 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe O 5. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:44 | Boisko 1 | Freezebeatz | - | Gunslingers | 19 | - | 11 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe O 7. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 | Boisko 1 | Flow 2 | - | Cutovice | 14 | - | 7 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Boisko 1 | Spirit on Lemon | - | Freezebeatz | 19 | - | 6 | Karta meczu | |||
08:34 | Boisko 1 | Flow 2 | - | Flow Junior | 19 | - | 4 | Karta meczu | |||
10:16 | Boisko 1 | Freezebeatz | - | KWR Knury | 10 | - | 14 | Karta meczu | |||
10:50 | Boisko 1 | Flow Junior | - | Spirit on Lemon | 2 | - | 27 | Karta meczu | |||
12:32 | Boisko 1 | Flow 2 | - | Freezebeatz | 10 | - | 12 | Karta meczu | |||
13:06 | Boisko 1 | KWR Knury | - | Spirit on Lemon | 8 | - | 9 | Karta meczu | |||
14:14 | Boisko 1 | Flow Junior | - | KWR Knury | 4 | - | 13 | Karta meczu | |||
14:48 | Boisko 1 | Spirit on Lemon | - | Flow 2 | 21 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:56 | Boisko 1 | Freezebeatz | - | Flow Junior | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
16:30 | Boisko 1 | KWR Knury | - | Flow 2 | 16 | - | 13 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:08 | Boisko 1 | Flow | - | Cutovice | 25 | - | 9 | Karta meczu | |||
09:42 | Boisko 1 | KrakUF | - | Gunslingers | 13 | - | 3 | Karta meczu | |||
11:24 | Boisko 1 | Gunslingers | - | Flow | 8 | - | 16 | Karta meczu | |||
11:58 | Boisko 1 | Cutovice | - | KrakUF | 11 | - | 23 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 1 | Gunslingers | - | Cutovice | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:22 | Boisko 1 | Flow | - | KrakUF | 26 | - | 7 | Karta meczu |
Sobota
Sob 28.02.2015 FC Olimpijski
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 | Boisko 1 | KWR Knury | - | muJAHedini dysku | 16 | - | 18 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 2 | BC Kosmodysk | - | Flow | 8 | - | 17 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 3 | BC Kosmodysk | - | KWR Knury | 13 | - | 12 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 4 | Flow | - | muJAHedini dysku | 12 | - | 14 | Karta meczu | |||
19:15 | Boisko 1 | Flow | - | KWR Knury | 14 | - | 12 | Karta meczu | |||
19:15 | Boisko 2 | muJAHedini dysku | - | BC Kosmodysk | 16 | - | 15 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 | Boisko 3 | Uwaga Pies | - | Spirit on Lemon | 10 | - | 19 | Karta meczu | |||
14:35 | Boisko 4 | Cypher | - | Grandmaster Flash | 13 | - | 12 | Karta meczu | |||
16:55 | Boisko 1 | Cypher | - | Uwaga Pies | 14 | - | 13 | Karta meczu | |||
16:55 | Boisko 2 | Grandmaster Flash | - | Spirit on Lemon | 9 | - | 10 | Karta meczu | |||
18:05 | Boisko 3 | Spirit on Lemon | - | Cypher | 14 | - | 12 | Karta meczu | |||
18:05 | Boisko 4 | Grandmaster Flash | - | Uwaga Pies | 15 | - | 12 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 | Boisko 1 | Tłuste Dyski | - | Zawierucha | 9 | - | 17 | Karta meczu | |||
14:35 | Boisko 2 | Furious Goats | - | Nine Hills | 20 | - | 11 | Karta meczu | |||
16:55 | Boisko 3 | Zawierucha | - | Nine Hills | 14 | - | 13 | Karta meczu | |||
16:55 | Boisko 4 | Tłuste Dyski | - | Furious Goats | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
18:05 | Boisko 1 | Zawierucha | - | Furious Goats | 10 | - | 11 | Karta meczu | |||
18:05 | Boisko 2 | Nine Hills | - | Tłuste Dyski | 14 | - | 23 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 | Boisko 1 | WaMaKo | - | RJP | 8 | - | 20 | Karta meczu | |||
15:10 | Boisko 2 | KrakUF | - | 4hands | 10 | - | 16 | Karta meczu | |||
16:20 | Boisko 3 | 4hands | - | RJP | 14 | - | 10 | Karta meczu | |||
16:20 | Boisko 4 | KrakUF | - | WaMaKo | 16 | - | 5 | Karta meczu | |||
19:15 | Boisko 3 | RJP | - | KrakUF | 10 | - | 16 | Karta meczu | |||
19:15 | Boisko 4 | 4hands | - | WaMaKo | 21 | - | 5 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Baraże | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Furious Goats | 8 | - | 13 | Karta meczu | |||
20:30 | Boisko 2 | KWR Knury | - | 4hands | 13 | - | 17 | Karta meczu | |||
20:30 | Boisko 3 | BC Kosmodysk | - | KrakUF | 18 | - | 13 | Karta meczu | |||
20:30 | Boisko 4 | Grandmaster Flash | - | Zawierucha | 16 | - | 13 | Karta meczu |
II Liga Grupa X | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Boisko 3 | Albatros | - | Ultimatum | 14 | - | 8 | Karta meczu | |||
14:00 | Boisko 4 | Gunslingers | - | Flow Junior | 10 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:10 | Boisko 3 | Ultimatum | - | Flow Junior | 11 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:10 | Boisko 4 | Chude Dyski | - | Gunslingers | 4 | - | 25 | Karta meczu | |||
16:20 | Boisko 1 | Flow Junior | - | Chude Dyski | 17 | - | 3 | Karta meczu | |||
16:20 | Boisko 2 | Albatros | - | Gunslingers | 11 | - | 14 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 1 | Ultimatum | - | Chude Dyski | 17 | - | 2 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 2 | Flow Junior | - | Albatros | 9 | - | 11 | Karta meczu | |||
18:40 | Boisko 3 | Gunslingers | - | Ultimatum | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
18:40 | Boisko 4 | Chude Dyski | - | Albatros | 4 | - | 21 | Karta meczu |
II Liga Grupa Y | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Boisko 1 | Flow 2 | - | Freezebeatz | 10 | - | 13 | Karta meczu | |||
14:00 | Boisko 2 | Cutovice | - | Flyons | 20 | - | 7 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 3 | Freezebeatz | - | Flyons | 17 | - | 11 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 4 | Flow 2 | - | Cutovice | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
18:40 | Boisko 1 | Flyons | - | Flow 2 | 15 | - | 13 | Karta meczu | |||
18:40 | Boisko 2 | Freezebeatz | - | Cutovice | 12 | - | 13 | Karta meczu |
II Liga Baraże | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 | Boisko 2 | Ultimatum | - | Freezebeatz | 8 | - | 14 | Karta meczu | |||
19:55 | Boisko 3 | Albatros | - | Flyons | 21 | - | 13 | Karta meczu |
Niedziela
Nie 01.03.2015 FC Olimpijski
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 | Boisko 1 | muJAHedini dysku | - | Furious Goats | 21 | - | 10 | Karta meczu | |||
10:20 | Boisko 2 | Cypher | - | BC Kosmodysk | 12 | - | 11 | Karta meczu | |||
10:20 | Boisko 3 | Spirit on Lemon | - | 4hands | 22 | - | 10 | Karta meczu | |||
10:20 | Boisko 4 | Flow | - | Grandmaster Flash | 12 | - | 14 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 | Boisko 1 | muJAHedini dysku | - | Cypher | 19 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:20 | Boisko 2 | Spirit on Lemon | - | Grandmaster Flash | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:20 | Boisko 3 | Furious Goats | - | BC Kosmodysk | 13 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:20 | Boisko 4 | 4hands | - | Flow | 10 | - | 22 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 | Boisko 1 | BC Kosmodysk | - | 4hands | 20 | - | 16 | Karta meczu | |||
14:20 | Boisko 2 | Cypher | - | Spirit on Lemon | 13 | - | 19 | Karta meczu | |||
14:20 | Boisko 3 | Furious Goats | - | Flow | 12 | - | 21 | Karta meczu | |||
15:00 | Boisko 2 | muJAHedini dysku | - | Grandmaster Flash | 13 | - | 21 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Boisko 1 | KrakUF | - | Tłuste Dyski | 13 | - | 11 | Karta meczu | |||
09:00 | Boisko 2 | Uwaga Pies | - | WaMaKo | 18 | - | 8 | Karta meczu | |||
09:00 | Boisko 3 | Zawierucha | - | RJP | 22 | - | 14 | Karta meczu | |||
09:00 | Boisko 4 | KWR Knury | - | Nine Hills | 14 | - | 17 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 | Boisko 1 | KrakUF | - | Uwaga Pies | 12 | - | 9 | Karta meczu | |||
11:40 | Boisko 2 | Zawierucha | - | Nine Hills | 22 | - | 18 | Karta meczu | |||
11:40 | Boisko 3 | Tłuste Dyski | - | WaMaKo | 25 | - | 16 | Karta meczu | |||
11:40 | Boisko 4 | RJP | - | KWR Knury | 17 | - | 16 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Boisko 3 | WaMaKo | - | KWR Knury | 6 | - | 25 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 4 | Tłuste Dyski | - | RJP | 17 | - | 16 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 2 | KrakUF | - | Zawierucha | 21 | - | 11 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 3 | Uwaga Pies | - | Nine Hills | 14 | - | 11 | Karta meczu |
II Liga O miejsca 17-20 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 | Boisko 1 | Freezebeatz | - | Gunslingers | 14 | - | 11 | Karta meczu | |||
08:20 | Boisko 2 | Albatros | - | Cutovice | 13 | - | 16 | Karta meczu |
II Liga O miejsca 17-20 Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 2 | Freezebeatz | - | Cutovice | 12 | - | 16 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 3 | Gunslingers | - | Albatros | 16 | - | 10 | Karta meczu |
II Liga O miejsca 21-25 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 | Boisko 3 | Flow Junior | - | Ultimatum | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
08:20 | Boisko 4 | Flyons | - | Chude Dyski | 25 | - | 7 | Karta meczu | |||
09:40 | Boisko 2 | Flyons | - | Flow Junior | 21 | - | 9 | Karta meczu | |||
09:40 | Boisko 3 | Flow 2 | - | Chude Dyski | 23 | - | 3 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 1 | Ultimatum | - | Flow 2 | 12 | - | 15 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 4 | Chude Dyski | - | Flow Junior | 2 | - | 18 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 1 | Chude Dyski | - | Ultimatum | 0 | - | 25 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 2 | Flow 2 | - | Flyons | 21 | - | 14 | Karta meczu | |||
14:20 | Boisko 1 | Ultimatum | - | Flyons | 12 | - | 11 | Karta meczu | |||
14:20 | Boisko 4 | Flow Junior | - | Flow 2 | 12 | - | 17 | Karta meczu |
Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 29.03.2024 11:35