English Polski
Zaloguj się

Północ

Sob 07.02.2015 Hala Cekcyn

Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4
12:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Albatros 17 - 4  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Furious Goats - Nine Hills 16 - 18  Karta meczu
Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 Finały
13:30 Boisko 1 Albatros - Furious Goats 12 - 24  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Nine Hills 18 - 12  Karta meczu
Kwalifikacje Północ Game to go
14:30 Boisko 1 Albatros - WaMaKo 8 - 16  Karta meczu
Kwalifikacje Północ O miejsca 5-6
13:00 Boisko 1 WaMaKo - Ultimatum 12 - 11  Karta meczu
Kwalifikacje Północ Grupa A
09:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Furious Goats 16 - 13  Karta meczu
10:00 Boisko 1 WaMaKo - Uwaga Pies 9 - 18  Karta meczu
11:00 Boisko 1 Furious Goats - WaMaKo 16 - 7  Karta meczu
Kwalifikacje Północ Grupa B
09:30 Boisko 1 Nine Hills - Ultimatum 19 - 7  Karta meczu
10:30 Boisko 1 Ultimatum - Albatros 9 - 18  Karta meczu
11:30 Boisko 1 Albatros - Nine Hills 9 - 18  Karta meczu

Centrum

Sob 07.02.2015 Arena Futbolu

Kwalifikacje Centrum Grupa
20:25 Boisko 1 Flyons - Chude Dyski 24 - 5
21:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - Flyons 16 - 7
21:35 Boisko 1 Chude Dyski - Tłuste Dyski 2 - 18

Południe

Nie 08.02.2015 MOSiR Katowice Szopienice

Kwalifikacje Południe Finał
18:52 Boisko 1 Spirit on Lemon - Flow 9 - 10  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O 3. miejsce
18:18 Boisko 1 KWR Knury - KrakUF 17 - 10  Karta meczu
Kwalifikacje Południe Game to go
19:26 Boisko 1 KrakUF - Freezebeatz 15 - 9  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O 5. miejsce
17:44 Boisko 1 Freezebeatz - Gunslingers 19 - 11  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O 7. miejsce
17:10 Boisko 1 Flow 2 - Cutovice 14 - 7  Karta meczu
Kwalifikacje Południe Grupa A
08:00 Boisko 1 Spirit on Lemon - Freezebeatz 19 - 6  Karta meczu
08:34 Boisko 1 Flow 2 - Flow Junior 19 - 4  Karta meczu
10:16 Boisko 1 Freezebeatz - KWR Knury 10 - 14  Karta meczu
10:50 Boisko 1 Flow Junior - Spirit on Lemon 2 - 27  Karta meczu
12:32 Boisko 1 Flow 2 - Freezebeatz 10 - 12  Karta meczu
13:06 Boisko 1 KWR Knury - Spirit on Lemon 8 - 9  Karta meczu
14:14 Boisko 1 Flow Junior - KWR Knury 4 - 13  Karta meczu
14:48 Boisko 1 Spirit on Lemon - Flow 2 21 - 9  Karta meczu
15:56 Boisko 1 Freezebeatz - Flow Junior 13 - 9  Karta meczu
16:30 Boisko 1 KWR Knury - Flow 2 16 - 13  Karta meczu
Kwalifikacje Południe Grupa B
09:08 Boisko 1 Flow - Cutovice 25 - 9  Karta meczu
09:42 Boisko 1 KrakUF - Gunslingers 13 - 3  Karta meczu
11:24 Boisko 1 Gunslingers - Flow 8 - 16  Karta meczu
11:58 Boisko 1 Cutovice - KrakUF 11 - 23  Karta meczu
13:40 Boisko 1 Gunslingers - Cutovice 13 - 9  Karta meczu
15:22 Boisko 1 Flow - KrakUF 26 - 7  Karta meczu

Sobota

Sob 28.02.2015 FC Olimpijski

Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A
15:45 Boisko 1 KWR Knury - muJAHedini dysku 16 - 18  Karta meczu
15:45 Boisko 2 BC Kosmodysk - Flow 8 - 17  Karta meczu
17:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - KWR Knury 13 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 4 Flow - muJAHedini dysku 12 - 14  Karta meczu
19:15 Boisko 1 Flow - KWR Knury 14 - 12  Karta meczu
19:15 Boisko 2 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk 16 - 15  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B
14:35 Boisko 3 Uwaga Pies - Spirit on Lemon 10 - 19  Karta meczu
14:35 Boisko 4 Cypher - Grandmaster Flash 13 - 12  Karta meczu
16:55 Boisko 1 Cypher - Uwaga Pies 14 - 13  Karta meczu
16:55 Boisko 2 Grandmaster Flash - Spirit on Lemon 9 - 10  Karta meczu
18:05 Boisko 3 Spirit on Lemon - Cypher 14 - 12  Karta meczu
18:05 Boisko 4 Grandmaster Flash - Uwaga Pies 15 - 12  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C
14:35 Boisko 1 Tłuste Dyski - Zawierucha 9 - 17  Karta meczu
14:35 Boisko 2 Furious Goats - Nine Hills 20 - 11  Karta meczu
16:55 Boisko 3 Zawierucha - Nine Hills 14 - 13  Karta meczu
16:55 Boisko 4 Tłuste Dyski - Furious Goats 9 - 15  Karta meczu
18:05 Boisko 1 Zawierucha - Furious Goats 10 - 11  Karta meczu
18:05 Boisko 2 Nine Hills - Tłuste Dyski 14 - 23  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D
15:10 Boisko 1 WaMaKo - RJP 8 - 20  Karta meczu
15:10 Boisko 2 KrakUF - 4hands 10 - 16  Karta meczu
16:20 Boisko 3 4hands - RJP 14 - 10  Karta meczu
16:20 Boisko 4 KrakUF - WaMaKo 16 - 5  Karta meczu
19:15 Boisko 3 RJP - KrakUF 10 - 16  Karta meczu
19:15 Boisko 4 4hands - WaMaKo 21 - 5  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski Baraże
20:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Furious Goats 8 - 13  Karta meczu
20:30 Boisko 2 KWR Knury - 4hands 13 - 17  Karta meczu
20:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - KrakUF 18 - 13  Karta meczu
20:30 Boisko 4 Grandmaster Flash - Zawierucha 16 - 13  Karta meczu
II Liga Grupa X
14:00 Boisko 3 Albatros - Ultimatum 14 - 8  Karta meczu
14:00 Boisko 4 Gunslingers - Flow Junior 10 - 9  Karta meczu
15:10 Boisko 3 Ultimatum - Flow Junior 11 - 9  Karta meczu
15:10 Boisko 4 Chude Dyski - Gunslingers 4 - 25  Karta meczu
16:20 Boisko 1 Flow Junior - Chude Dyski 17 - 3  Karta meczu
16:20 Boisko 2 Albatros - Gunslingers 11 - 14  Karta meczu
17:30 Boisko 1 Ultimatum - Chude Dyski 17 - 2  Karta meczu
17:30 Boisko 2 Flow Junior - Albatros 9 - 11  Karta meczu
18:40 Boisko 3 Gunslingers - Ultimatum 13 - 9  Karta meczu
18:40 Boisko 4 Chude Dyski - Albatros 4 - 21  Karta meczu
II Liga Grupa Y
14:00 Boisko 1 Flow 2 - Freezebeatz 10 - 13  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Cutovice - Flyons 20 - 7  Karta meczu
15:45 Boisko 3 Freezebeatz - Flyons 17 - 11  Karta meczu
15:45 Boisko 4 Flow 2 - Cutovice 11 - 12  Karta meczu
18:40 Boisko 1 Flyons - Flow 2 15 - 13  Karta meczu
18:40 Boisko 2 Freezebeatz - Cutovice 12 - 13  Karta meczu
II Liga Baraże
19:55 Boisko 2 Ultimatum - Freezebeatz 8 - 14  Karta meczu
19:55 Boisko 3 Albatros - Flyons 21 - 13  Karta meczu

Niedziela

Nie 01.03.2015 FC Olimpijski

Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8
10:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Furious Goats 21 - 10  Karta meczu
10:20 Boisko 2 Cypher - BC Kosmodysk 12 - 11  Karta meczu
10:20 Boisko 3 Spirit on Lemon - 4hands 22 - 10  Karta meczu
10:20 Boisko 4 Flow - Grandmaster Flash 12 - 14  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały
12:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Cypher 19 - 12  Karta meczu
12:20 Boisko 2 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash 11 - 12  Karta meczu
12:20 Boisko 3 Furious Goats - BC Kosmodysk 13 - 12  Karta meczu
12:20 Boisko 4 4hands - Flow 10 - 22  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały
13:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 20 - 16  Karta meczu
14:20 Boisko 2 Cypher - Spirit on Lemon 13 - 19  Karta meczu
14:20 Boisko 3 Furious Goats - Flow 12 - 21  Karta meczu
15:00 Boisko 2 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash 13 - 21  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16
09:00 Boisko 1 KrakUF - Tłuste Dyski 13 - 11  Karta meczu
09:00 Boisko 2 Uwaga Pies - WaMaKo 18 - 8  Karta meczu
09:00 Boisko 3 Zawierucha - RJP 22 - 14  Karta meczu
09:00 Boisko 4 KWR Knury - Nine Hills 14 - 17  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały
11:40 Boisko 1 KrakUF - Uwaga Pies 12 - 9  Karta meczu
11:40 Boisko 2 Zawierucha - Nine Hills 22 - 18  Karta meczu
11:40 Boisko 3 Tłuste Dyski - WaMaKo 25 - 16  Karta meczu
11:40 Boisko 4 RJP - KWR Knury 17 - 16  Karta meczu
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały
13:00 Boisko 3 WaMaKo - KWR Knury 6 - 25  Karta meczu
13:00 Boisko 4 Tłuste Dyski - RJP 17 - 16  Karta meczu
13:40 Boisko 2 KrakUF - Zawierucha 21 - 11  Karta meczu
13:40 Boisko 3 Uwaga Pies - Nine Hills 14 - 11  Karta meczu
II Liga O miejsca 17-20
08:20 Boisko 1 Freezebeatz - Gunslingers 14 - 11  Karta meczu
08:20 Boisko 2 Albatros - Cutovice 13 - 16  Karta meczu
II Liga O miejsca 17-20 Finały
11:00 Boisko 2 Freezebeatz - Cutovice 12 - 16  Karta meczu
11:00 Boisko 3 Gunslingers - Albatros 16 - 10  Karta meczu
II Liga O miejsca 21-25
08:20 Boisko 3 Flow Junior - Ultimatum 11 - 12  Karta meczu
08:20 Boisko 4 Flyons - Chude Dyski 25 - 7  Karta meczu
09:40 Boisko 2 Flyons - Flow Junior 21 - 9  Karta meczu
09:40 Boisko 3 Flow 2 - Chude Dyski 23 - 3  Karta meczu
11:00 Boisko 1 Ultimatum - Flow 2 12 - 15  Karta meczu
11:00 Boisko 4 Chude Dyski - Flow Junior 2 - 18  Karta meczu
13:00 Boisko 1 Chude Dyski - Ultimatum 0 - 25  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Flow 2 - Flyons 21 - 14  Karta meczu
14:20 Boisko 1 Ultimatum - Flyons 12 - 11  Karta meczu
14:20 Boisko 4 Flow Junior - Flow 2 12 - 17  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 07.12.2022 10:43