English Polski
Zaloguj się

Północ

Sob 07.02.2015

Hala Cekcyn Boisko 1
09:00 Uwaga Pies - Furious Goats Kwalifikacje Północ Grupa A 16 - 13  Karta meczu
09:30 Nine Hills - Ultimatum Kwalifikacje Północ Grupa B 19 - 7  Karta meczu
10:00 WaMaKo - Uwaga Pies Kwalifikacje Północ Grupa A 9 - 18  Karta meczu
10:30 Ultimatum - Albatros Kwalifikacje Północ Grupa B 9 - 18  Karta meczu
11:00 Furious Goats - WaMaKo Kwalifikacje Północ Grupa A 16 - 7  Karta meczu
11:30 Albatros - Nine Hills Kwalifikacje Północ Grupa B 9 - 18  Karta meczu
12:00 Uwaga Pies - Albatros Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 17 - 4  Karta meczu
12:30 Furious Goats - Nine Hills Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 16 - 18  Karta meczu
13:00 WaMaKo - Ultimatum Kwalifikacje Północ O miejsca 5-6 12 - 11  Karta meczu
13:30 Albatros - Furious Goats Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 Finały 12 - 24  Karta meczu
14:00 Uwaga Pies - Nine Hills Kwalifikacje Północ O miejsca 1-4 Finały 18 - 12  Karta meczu
14:30 Albatros - WaMaKo Kwalifikacje Północ Game to go 8 - 16  Karta meczu

Centrum

Sob 07.02.2015

Arena Futbolu Boisko 1
20:25 Flyons - Chude Dyski Kwalifikacje Centrum Grupa 24 - 5
21:00 Tłuste Dyski - Flyons Kwalifikacje Centrum Grupa 16 - 7
21:35 Chude Dyski - Tłuste Dyski Kwalifikacje Centrum Grupa 2 - 18

Południe

Nie 08.02.2015

MOSiR Katowice Szopienice Boisko 1
08:00 Spirit on Lemon - Freezebeatz Kwalifikacje Południe Grupa A 19 - 6  Karta meczu
08:34 Flow 2 - Flow Junior Kwalifikacje Południe Grupa A 19 - 4  Karta meczu
09:08 Flow - Cutovice Kwalifikacje Południe Grupa B 25 - 9  Karta meczu
09:42 KrakUF - Gunslingers Kwalifikacje Południe Grupa B 13 - 3  Karta meczu
10:16 Freezebeatz - KWR Knury Kwalifikacje Południe Grupa A 10 - 14  Karta meczu
10:50 Flow Junior - Spirit on Lemon Kwalifikacje Południe Grupa A 2 - 27  Karta meczu
11:24 Gunslingers - Flow Kwalifikacje Południe Grupa B 8 - 16  Karta meczu
11:58 Cutovice - KrakUF Kwalifikacje Południe Grupa B 11 - 23  Karta meczu
12:32 Flow 2 - Freezebeatz Kwalifikacje Południe Grupa A 10 - 12  Karta meczu
13:06 KWR Knury - Spirit on Lemon Kwalifikacje Południe Grupa A 8 - 9  Karta meczu
13:40 Gunslingers - Cutovice Kwalifikacje Południe Grupa B 13 - 9  Karta meczu
14:14 Flow Junior - KWR Knury Kwalifikacje Południe Grupa A 4 - 13  Karta meczu
14:48 Spirit on Lemon - Flow 2 Kwalifikacje Południe Grupa A 21 - 9  Karta meczu
15:22 Flow - KrakUF Kwalifikacje Południe Grupa B 26 - 7  Karta meczu
15:56 Freezebeatz - Flow Junior Kwalifikacje Południe Grupa A 13 - 9  Karta meczu
16:30 KWR Knury - Flow 2 Kwalifikacje Południe Grupa A 16 - 13  Karta meczu
17:10 Flow 2 - Cutovice Kwalifikacje Południe O 7. miejsce 14 - 7  Karta meczu
17:44 Freezebeatz - Gunslingers Kwalifikacje Południe O 5. miejsce 19 - 11  Karta meczu
18:18 KWR Knury - KrakUF Kwalifikacje Południe O 3. miejsce 17 - 10  Karta meczu
18:52 Spirit on Lemon - Flow Kwalifikacje Południe Finał 9 - 10  Karta meczu
19:26 KrakUF - Freezebeatz Kwalifikacje Południe Game to go 15 - 9  Karta meczu

Sobota

Sob 28.02.2015

FC Olimpijski Boisko 1
14:00 Flow 2 - Freezebeatz II Liga Grupa Y 10 - 13  Karta meczu
14:35 Tłuste Dyski - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 9 - 17  Karta meczu
15:10 WaMaKo - RJP Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 8 - 20  Karta meczu
15:45 KWR Knury - muJAHedini dysku Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 16 - 18  Karta meczu
16:20 Flow Junior - Chude Dyski II Liga Grupa X 17 - 3  Karta meczu
16:55 Cypher - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 14 - 13  Karta meczu
17:30 Ultimatum - Chude Dyski II Liga Grupa X 17 - 2  Karta meczu
18:05 Zawierucha - Furious Goats Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 10 - 11  Karta meczu
18:40 Flyons - Flow 2 II Liga Grupa Y 15 - 13  Karta meczu
19:15 Flow - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 14 - 12  Karta meczu
20:30 Uwaga Pies - Furious Goats Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 8 - 13  Karta meczu
FC Olimpijski Boisko 2
14:00 Cutovice - Flyons II Liga Grupa Y 20 - 7  Karta meczu
14:35 Furious Goats - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 20 - 11  Karta meczu
15:10 KrakUF - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 10 - 16  Karta meczu
15:45 BC Kosmodysk - Flow Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 8 - 17  Karta meczu
16:20 Albatros - Gunslingers II Liga Grupa X 11 - 14  Karta meczu
16:55 Grandmaster Flash - Spirit on Lemon Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 9 - 10  Karta meczu
17:30 Flow Junior - Albatros II Liga Grupa X 9 - 11  Karta meczu
18:05 Nine Hills - Tłuste Dyski Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 14 - 23  Karta meczu
18:40 Freezebeatz - Cutovice II Liga Grupa Y 12 - 13  Karta meczu
19:15 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 16 - 15  Karta meczu
19:55 Ultimatum - Freezebeatz II Liga Baraże 8 - 14  Karta meczu
20:30 KWR Knury - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 13 - 17  Karta meczu
FC Olimpijski Boisko 3
14:00 Albatros - Ultimatum II Liga Grupa X 14 - 8  Karta meczu
14:35 Uwaga Pies - Spirit on Lemon Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 10 - 19  Karta meczu
15:10 Ultimatum - Flow Junior II Liga Grupa X 11 - 9  Karta meczu
15:45 Freezebeatz - Flyons II Liga Grupa Y 17 - 11  Karta meczu
16:20 4hands - RJP Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 14 - 10  Karta meczu
16:55 Zawierucha - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 14 - 13  Karta meczu
17:30 BC Kosmodysk - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 13 - 12  Karta meczu
18:05 Spirit on Lemon - Cypher Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 14 - 12  Karta meczu
18:40 Gunslingers - Ultimatum II Liga Grupa X 13 - 9  Karta meczu
19:15 RJP - KrakUF Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 10 - 16  Karta meczu
19:55 Albatros - Flyons II Liga Baraże 21 - 13  Karta meczu
20:30 BC Kosmodysk - KrakUF Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 18 - 13  Karta meczu
FC Olimpijski Boisko 4
14:00 Gunslingers - Flow Junior II Liga Grupa X 10 - 9  Karta meczu
14:35 Cypher - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 13 - 12  Karta meczu
15:10 Chude Dyski - Gunslingers II Liga Grupa X 4 - 25  Karta meczu
15:45 Flow 2 - Cutovice II Liga Grupa Y 11 - 12  Karta meczu
16:20 KrakUF - WaMaKo Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 16 - 5  Karta meczu
16:55 Tłuste Dyski - Furious Goats Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 9 - 15  Karta meczu
17:30 Flow - muJAHedini dysku Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 12 - 14  Karta meczu
18:05 Grandmaster Flash - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 15 - 12  Karta meczu
18:40 Chude Dyski - Albatros II Liga Grupa X 4 - 21  Karta meczu
19:15 4hands - WaMaKo Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 21 - 5  Karta meczu
20:30 Grandmaster Flash - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 16 - 13  Karta meczu

Niedziela

Nie 01.03.2015

FC Olimpijski Boisko 1
08:20 Freezebeatz - Gunslingers II Liga O miejsca 17-20 14 - 11  Karta meczu
09:00 KrakUF - Tłuste Dyski Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 13 - 11  Karta meczu
10:20 muJAHedini dysku - Furious Goats Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 21 - 10  Karta meczu
11:00 Ultimatum - Flow 2 II Liga O miejsca 21-25 12 - 15  Karta meczu
11:40 KrakUF - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 12 - 9  Karta meczu
12:20 muJAHedini dysku - Cypher Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 19 - 12  Karta meczu
13:00 Chude Dyski - Ultimatum II Liga O miejsca 21-25 0 - 25  Karta meczu
13:40 BC Kosmodysk - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 20 - 16  Karta meczu
14:20 Ultimatum - Flyons II Liga O miejsca 21-25 12 - 11  Karta meczu
FC Olimpijski Boisko 2
08:20 Albatros - Cutovice II Liga O miejsca 17-20 13 - 16  Karta meczu
09:00 Uwaga Pies - WaMaKo Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 18 - 8  Karta meczu
09:40 Flyons - Flow Junior II Liga O miejsca 21-25 21 - 9  Karta meczu
10:20 Cypher - BC Kosmodysk Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 12 - 11  Karta meczu
11:00 Freezebeatz - Cutovice II Liga O miejsca 17-20 Finały 12 - 16  Karta meczu
11:40 Zawierucha - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 22 - 18  Karta meczu
12:20 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 11 - 12  Karta meczu
13:00 Flow 2 - Flyons II Liga O miejsca 21-25 21 - 14  Karta meczu
13:40 KrakUF - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 21 - 11  Karta meczu
14:20 Cypher - Spirit on Lemon Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 13 - 19  Karta meczu
15:00 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 13 - 21  Karta meczu
FC Olimpijski Boisko 3
08:20 Flow Junior - Ultimatum II Liga O miejsca 21-25 11 - 12  Karta meczu
09:00 Zawierucha - RJP Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 22 - 14  Karta meczu
09:40 Flow 2 - Chude Dyski II Liga O miejsca 21-25 23 - 3  Karta meczu
10:20 Spirit on Lemon - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 22 - 10  Karta meczu
11:00 Gunslingers - Albatros II Liga O miejsca 17-20 Finały 16 - 10  Karta meczu
11:40 Tłuste Dyski - WaMaKo Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 25 - 16  Karta meczu
12:20 Furious Goats - BC Kosmodysk Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 13 - 12  Karta meczu
13:00 WaMaKo - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 6 - 25  Karta meczu
13:40 Uwaga Pies - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 14 - 11  Karta meczu
14:20 Furious Goats - Flow Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 12 - 21  Karta meczu
FC Olimpijski Boisko 4
08:20 Flyons - Chude Dyski II Liga O miejsca 21-25 25 - 7  Karta meczu
09:00 KWR Knury - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 14 - 17  Karta meczu
10:20 Flow - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 12 - 14  Karta meczu
11:00 Chude Dyski - Flow Junior II Liga O miejsca 21-25 2 - 18  Karta meczu
11:40 RJP - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 17 - 16  Karta meczu
12:20 4hands - Flow Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 10 - 22  Karta meczu
13:00 Tłuste Dyski - RJP Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 17 - 16  Karta meczu
14:20 Flow Junior - Flow 2 II Liga O miejsca 21-25 12 - 17  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 07.12.2022 11:57