Kwalifikacje Centrum
Sob 18.01.2014
Hala ICSiR Boisko 1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | muJAHedini dysku | - | 4hands | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
09:30 | Zawierucha | - | RJP | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
10:00 | Cypher | - | BC Kosmodysk | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 1 | - | 1 | ||||
10:30 | RJP | - | muJAHedini dysku | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
11:00 | 4hands | - | Cypher | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 17 | - | 15 | Karta meczu | |||
11:30 | Tłuste Dyski | - | Zawierucha | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 11 | - | 16 | Karta meczu | |||
12:00 | BC Kosmodysk | - | muJAHedini dysku | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 13 | - | 16 | Karta meczu | |||
12:30 | 4hands | - | Zawierucha | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 8 | Karta meczu | |||
13:00 | RJP | - | Tłuste Dyski | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 16 | - | 13 | Karta meczu | |||
13:30 | Cypher | - | muJAHedini dysku | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 0 | - | 1 | ||||
14:00 | Zawierucha | - | BC Kosmodysk | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 13 | - | 20 | Karta meczu | |||
14:30 | 4hands | - | RJP | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
15:00 | Tłuste Dyski | - | Cypher | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 6 | - | 15 | Karta meczu | |||
15:30 | muJAHedini dysku | - | Zawierucha | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
16:00 | Tłuste Dyski | - | 4hands | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 7 | - | 19 | Karta meczu | |||
16:30 | RJP | - | BC Kosmodysk | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 13 | Karta meczu | |||
17:00 | muJAHedini dysku | - | Tłuste Dyski | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
17:30 | Zawierucha | - | Cypher | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 11 | - | 15 | Karta meczu | |||
18:00 | BC Kosmodysk | - | 4hands | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 12 | - | 10 | Karta meczu | |||
18:30 | Cypher | - | RJP | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 17 | - | 16 | Karta meczu | |||
19:00 | BC Kosmodysk | - | Tłuste Dyski | Kwalifikacje Centrum | Centrum - Liga | 21 | - | 10 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ
Sob 18.01.2014
Hala Cekcyn Boisko 1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Astro Disco | - | Nine Hills | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 4 | - | 13 | Karta meczu | |||
10:35 | Uwaga Pies | - | GUF | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 12 | - | 13 | Karta meczu | |||
11:10 | Nine Hills | - | Albatros | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 10 | - | 11 | Karta meczu | |||
11:40 | Uwaga Pies | - | Astro Disco | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 9 | - | 8 | Karta meczu | |||
12:10 | Albatros | - | GUF | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 15 | - | 10 | Karta meczu | |||
12:40 | Nine Hills | - | Uwaga Pies | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 7 | - | 9 | Karta meczu | |||
13:10 | Astro Disco | - | Albatros | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 6 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:40 | GUF | - | Nine Hills | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 14 | - | 13 | Karta meczu | |||
14:10 | Albatros | - | Uwaga Pies | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 14 | - | 6 | Karta meczu | |||
14:40 | GUF | - | Astro Disco | Kwalifikacje Północ | Północ - Liga | 16 | - | 6 | Karta meczu |
Kwalifikacje Południe
Sob 18.01.2014
Hala Sportowa SP nr 37 Boisko 1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Spirit on Lemon | - | 2obvious | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa B | 7 | - | 4 | Karta meczu | |||
10:25 | Freezebeatz | - | AZS Politechnika Opolska | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa B | 15 | - | 6 | Karta meczu | |||
10:50 | Flow | - | KrakUF | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa A | 7 | - | 10 | Karta meczu | |||
11:15 | Gunslingers | - | Ultra Filet | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa A | 12 | - | 5 | Karta meczu | |||
11:40 | AZS Politechnika Opolska | - | 2obvious | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa B | 9 | - | 11 | Karta meczu | |||
12:05 | Freezebeatz | - | Spirit on Lemon | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa B | 5 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:30 | Ultra Filet | - | KrakUF | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa A | 5 | - | 22 | Karta meczu | |||
12:55 | Gunslingers | - | Flow | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa A | 5 | - | 8 | Karta meczu | |||
13:20 | 2obvious | - | Freezebeatz | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa B | 6 | - | 7 | Karta meczu | |||
13:45 | Spirit on Lemon | - | AZS Politechnika Opolska | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa B | 13 | - | 6 | Karta meczu | |||
14:10 | KrakUF | - | Gunslingers | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa A | 8 | - | 3 | Karta meczu | |||
14:35 | Flow | - | Ultra Filet | Kwalifikacje Południe | Południe - Grupa A | 16 | - | 1 | Karta meczu | |||
15:00 | Gunslingers | - | AZS Politechnika Opolska | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 5-8 | 12 | - | 4 | C | Karta meczu | ||
15:25 | 2obvious | - | Ultra Filet | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 5-8 | 8 | - | 2 | D | Karta meczu | ||
15:50 | Spirit on Lemon | - | Flow | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 1-4 | 3 | - | 6 | F | Karta meczu | ||
16:15 | KrakUF | - | Freezebeatz | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 1-4 | 10 | - | 5 | E | Karta meczu | ||
16:40 | Ultra Filet | - | AZS Politechnika Opolska | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 5-8 Finały | 4 | - | 12 | H | Karta meczu | ||
17:05 | 2obvious | - | Gunslingers | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 5-8 Finały | 9 | - | 8 | G | Karta meczu | ||
17:30 | Spirit on Lemon | - | Freezebeatz | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 1-4 Finały | 10 | - | 6 | J | Karta meczu | ||
17:55 | Flow | - | KrakUF | Kwalifikacje Południe | Południe - O miejsca 1-4 Finały | 9 | - | 4 | I | Karta meczu | ||
18:20 | Freezebeatz | - | 2obvious | Kwalifikacje Południe | Południe - Game2Go | 6 | - | 9 | K | Karta meczu |
Finały Sobota
Sob 08.03.2014
Hala Politechniki Rzeszowskiej Boisko 1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Albatros | - | Spirit on Lemon | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa A | 11 | - | 24 | Karta meczu | |||
09:35 | Flow | - | KrakUF | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa B | 15 | - | 9 | Karta meczu | |||
10:10 | Grandmaster Flash | - | 4hands | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa A | 16 | - | 12 | Karta meczu | |||
10:45 | muJAHedini dysku | - | RJP | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa B | 18 | - | 10 | Karta meczu | |||
11:20 | Spirit on Lemon | - | Grandmaster Flash | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa A | 12 | - | 18 | Karta meczu | |||
11:55 | KrakUF | - | muJAHedini dysku | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa B | 11 | - | 17 | Karta meczu | |||
12:30 | 4hands | - | Albatros | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa A | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
13:05 | RJP | - | Flow | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa B | 7 | - | 14 | Karta meczu | |||
13:40 | Grandmaster Flash | - | Albatros | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa A | 20 | - | 11 | Karta meczu | |||
14:15 | muJAHedini dysku | - | Flow | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa B | 8 | - | 9 | Karta meczu | |||
14:50 | Spirit on Lemon | - | 4hands | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa A | 20 | - | 8 | Karta meczu | |||
15:25 | KrakUF | - | RJP | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa B | 18 | - | 10 | Karta meczu | |||
16:15 | Albatros | - | Cypher | Halowe Mistrzostwa Polski | Baraże | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
16:50 | KrakUF | - | Uwaga Pies | Halowe Mistrzostwa Polski | Baraże | 19 | - | 10 | Karta meczu | |||
17:25 | Flow | - | Cypher | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
18:00 | Spirit on Lemon | - | KrakUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 | 20 | - | 12 | Karta meczu |
IV LO im. Kopernika Boisko 2 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | GUF | - | Zawierucha | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa D | 16 | - | 23 | Karta meczu | |||
09:35 | Uwaga Pies | - | 2obvious | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa C | 13 | - | 10 | Karta meczu | |||
10:10 | Cypher | - | Freezebeatz | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa D | 19 | - | 8 | Karta meczu | |||
10:45 | BC Kosmodysk | - | Gunslingers | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa C | 25 | - | 9 | Karta meczu | |||
11:20 | Zawierucha | - | Cypher | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa D | 9 | - | 12 | Karta meczu | |||
11:55 | 2obvious | - | BC Kosmodysk | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa C | 4 | - | 16 | Karta meczu | |||
12:30 | Freezebeatz | - | GUF | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa D | 13 | - | 24 | Karta meczu | |||
13:05 | Gunslingers | - | Uwaga Pies | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa C | 9 | - | 18 | Karta meczu | |||
13:40 | Cypher | - | GUF | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa D | 19 | - | 15 | Karta meczu | |||
14:15 | BC Kosmodysk | - | Uwaga Pies | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa C | 20 | - | 17 | Karta meczu | |||
14:50 | Zawierucha | - | Freezebeatz | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa D | 24 | - | 12 | Karta meczu | |||
15:25 | 2obvious | - | Gunslingers | Halowe Mistrzostwa Polski | Grupa C | 11 | - | 13 | Karta meczu | |||
16:15 | 4hands | - | Zawierucha | Halowe Mistrzostwa Polski | Baraże | 13 | - | 17 | Karta meczu | |||
16:50 | RJP | - | BC Kosmodysk | Halowe Mistrzostwa Polski | Baraże | 8 | - | 16 | Karta meczu | |||
17:25 | muJAHedini dysku | - | Zawierucha | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 | 21 | - | 13 | Karta meczu | |||
18:00 | Grandmaster Flash | - | BC Kosmodysk | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 | 19 | - | 12 | Karta meczu |
Finały Niedziela
Nie 09.03.2014
Hala Politechniki Rzeszowskiej Boisko 1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 4hands | - | Gunslingers | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 25 | - | 5 | Karta meczu | |||
09:05 | RJP | - | Freezebeatz | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 16 | - | 11 | Karta meczu | |||
09:40 | BC Kosmodysk | - | Zawierucha | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 17 | - | 13 | Karta meczu | |||
10:15 | Grandmaster Flash | - | muJAHedini dysku | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 14 | - | 11 | Karta meczu | |||
10:50 | Gunslingers | - | Freezebeatz | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 11 | - | 14 | Karta meczu | |||
11:25 | 4hands | - | RJP | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 19 | - | 14 | Karta meczu | |||
12:15 | Freezebeatz | - | 2obvious | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 10 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:50 | 4hands | - | Albatros | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 16 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:25 | BC Kosmodysk | - | Cypher | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 13 | - | 16 | Karta meczu | |||
14:00 | muJAHedini dysku | - | Flow | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 12 | - | 13 | Karta meczu | |||
14:35 | Grandmaster Flash | - | Spirit on Lemon | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 17 | - | 19 | Karta meczu |
IV LO im. Kopernika Boisko 2 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Albatros | - | 2obvious | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 13 | - | 8 | Karta meczu | |||
09:05 | Uwaga Pies | - | GUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 18 | - | 13 | Karta meczu | |||
09:40 | Cypher | - | KrakUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 19 | - | 16 | Karta meczu | |||
10:15 | Flow | - | Spirit on Lemon | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 10 | - | 11 | Karta meczu | |||
10:50 | GUF | - | 2obvious | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 10 | - | 11 | Karta meczu | |||
11:25 | Uwaga Pies | - | Albatros | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 8 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:15 | Gunslingers | - | GUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 12 | - | 23 | Karta meczu | |||
12:50 | RJP | - | Uwaga Pies | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 18 | - | 12 | Karta meczu | |||
13:25 | Zawierucha | - | KrakUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 11 | - | 16 | Karta meczu |
Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 29.03.2024 05:44