English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe - Ultimatum    15 - 10

12.05.2024 11:20 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2024, Grupa D]

Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
90Geoff Schwartz415
43Michał Muszyński505
1Zuzanna Peplińska224
66Łukasz Szewczyk022
0Bruno Jamuła112
88Katarzyna Foryta011
3Dominika Grzeczka011
27Lena Haase011
16Damian Hanuszewicz011
12Sylwia Kustrzycka011
19Aleksander Muszyński011
13Jędrzej Reczuch011
25Katarzyna Ukleja011
42Magdalena Jarecka000
49Anna Markowicz000
2Jakub Patrzykąt000
5Jan Pepliński000
11Jakub Stencel000
 
Ultimatum
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
66Anton Karpinskyi134
69Kamil Merchelski123
82Bartłomiej Skopiński303
5Karolina Gliniecka022
90Daniel Górecki202
2Tomasz Bartniczak011
51Michał Pustołka011
96Adam Ulewicz011
1Ruslan Komarovskyi101
29Scott Little101
73Anna Łukasik101
78Patrycja Brechelke000
60Camilla Carbonero000
97Marta Grzybek000
7Alevtyna Nenadyshchuk000
13Eliza Niedzielska000
21Agata Smolarek000
16Agata Żuk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Geoff Schwartz Dominika Grzeczka 0.300.30
Atak 0.00
2 - 0Zuzanna Peplińska Katarzyna Ukleja 3.333.03
Strata 2.02
Strata 2.27
Strata 2.58
2 - 1Anna Łukasik Kamil Merchelski 6.152.42
Strata 5.06
Strata 5.51
3 - 1Michał Muszyński Jędrzej Reczuch 10.003.45
3 - 2Bartłomiej Skopiński Anton Karpinskyi 14.164.16
Strata 11.31
Strata 13.10
3 - 3Ruslan Komarovskyi Michał Pustołka 16.522.36
Strata 16.13
3 - 4Scott Little Tomasz Bartniczak 20.333.41
Strata 18.38
Strata 19.00
Strata 19.53
4 - 4Geoff Schwartz Lena Haase 23.252.52
Strata 22.27
Strata 23.13
4 - 5Bartłomiej Skopiński Anton Karpinskyi 25.452.20
Strata 25.28
Strata 25.31
5 - 5Michał Muszyński Geoff Schwartz 29.363.51
Timeout 26.00
5 - 6Bartłomiej Skopiński Kamil Merchelski 31.251.49
6 - 6Geoff Schwartz Łukasz Szewczyk 34.483.23
7 - 6Michał Muszyński   42.558.07
Strata 36.30
Strata 37.48
Strata 38.55
Strata 39.56
Timeout 40.32
Strata 42.39
8 - 6  Aleksander Muszyński 48.385.43
Strata 44.52
Strata 45.27
Strata 45.49
Timeout 46.04
Przerwa
9 - 6  Bruno Jamuła 53.032.25
Strata 52.28
10 - 6Michał Muszyński Łukasz Szewczyk 60.337.30
Strata 54.55
Strata 55.55
Strata 57.05
Timeout 57.43
10 - 7Daniel Górecki Karolina Gliniecka 63.122.39
11 - 7Zuzanna Peplińska Sylwia Kustrzycka 65.212.09
12 - 7Bruno Jamuła Katarzyna Foryta 67.352.14
Strata 66.51
12 - 8Daniel Górecki Adam Ulewicz 71.023.27
Strata 69.27
Strata 70.01
13 - 8  Damian Hanuszewicz 73.322.30
Strata 72.34
Strata 73.15
13 - 9Anton Karpinskyi Karolina Gliniecka 75.101.38
14 - 9Michał Muszyński Zuzanna Peplińska 77.192.09
14 - 10Kamil Merchelski Anton Karpinskyi 86.098.50
Strata 79.00
Strata 79.28
Strata 80.36
Strata 80.54
Strata 81.27
Timeout 82.09
Strata 84.19
Strata 84.51
Strata 84.53
15 - 10Geoff Schwartz Zuzanna Peplińska 90.444.35
Strata 88.25
Strata 88.39
Strata 89.17
Strata 89.55

Statystyki meczu

Wrocław PołudnieUltimatum
Punkty: 15 10
Czas w ataku: 32.01 min (36.1 %) 56.43 min (63.9 %)
Czas w obronie: 56.43 min (63.9 %) 32.01 min (36.1 %)
Czas w ataku/punkt: 2.08 min 5.40 min
Czas w obronie/punkt: 5.40 min 2.08 min
Punkty w ataku: 9/11 (81.8 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 2/11 (18.2 %)
Straty: 20 24
Timeouty: 3 2

Historia meczów