English Polski
Zaloguj się

RJP II - Ultimatum    14 - 10

24.02.2024 13:00 na boisku 3 [WLU* 2023/24, O miejsca 1-8 Półfinały]

RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
30Jakub Kaługa167
0Oleg Baibuz516
73Yury Kudyniuk314
22Tomasz Mierzejewski123
72Zuzanna Paluch022
76Natalia Popek112
15Mateusz Twardowski-Kęcik202
75Zuzanna Cabańska011
34Dominik Gaza101
86Paulina Dębicka000
78Tomasz Kurek000
16Anna Mechowska000
 
Ultimatum
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
66Anton Karpinskyi415
1Ruslan Komarovskyi224
97Marta Grzybek022
29Scott Little112
72Bartłomiej Skopiński202
5Karolina Gliniecka011
13Eliza Niedzielska011
42Ireneusz Pogłód011
16Agata Żuk011
31Adam Broda101
78Patrycja Brechelke000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Yury Kudyniuk Jakub Kaługa 3.243.24
Atak 0.00
Strata 2.18
Strata 2.50
2 - 0Dominik Gaza Yury Kudyniuk 5.181.54
Strata 4.04
Strata 4.37
Strata 5.00
2 - 1Adam Broda Ruslan Komarovskyi 5.520.34
2 - 2Anton Karpinskyi Ireneusz Pogłód 6.420.50
Strata 6.26
3 - 2Mateusz Twardowski-Kęcik Tomasz Mierzejewski 7.310.49
4 - 2Oleg Baibuz Zuzanna Paluch 8.481.17
Strata 8.28
4 - 3Scott Little Eliza Niedzielska 9.120.24
5 - 3Yury Kudyniuk Jakub Kaługa 9.400.28
6 - 3Oleg Baibuz Jakub Kaługa 11.301.50
Strata 10.01
Strata 10.24
Strata 10.56
7 - 3Oleg Baibuz Jakub Kaługa 12.040.34
Strata 11.58
8 - 3Yury Kudyniuk Zuzanna Cabańska 13.561.52
Strata 12.24
Strata 13.01
Strata 13.34
9 - 3Natalia Popek Jakub Kaługa 14.550.59
Strata 14.24
10 - 3Tomasz Mierzejewski Oleg Baibuz 16.001.05
Strata 15.23
10 - 4Ruslan Komarovskyi Agata Żuk 17.081.08
Strata 16.25
Strata 16.50
10 - 5Bartłomiej Skopiński Scott Little 18.101.02
Strata 17.37
10 - 6Anton Karpinskyi Marta Grzybek 19.241.14
Strata 18.35
11 - 6Oleg Baibuz Zuzanna Paluch 20.090.45
11 - 7Anton Karpinskyi Karolina Gliniecka 20.240.15
12 - 7Oleg Baibuz Jakub Kaługa 21.110.47
13 - 7Mateusz Twardowski-Kęcik Tomasz Mierzejewski 22.100.59
Strata 21.31
13 - 8Ruslan Komarovskyi Anton Karpinskyi 22.380.28
13 - 9Anton Karpinskyi Ruslan Komarovskyi 23.160.38
Strata 23.08
13 - 10Bartłomiej Skopiński Marta Grzybek 24.301.14
Strata 24.10
14 - 10Jakub Kaługa Natalia Popek 25.010.31

Obsługa meczu: AT

Statystyki meczu

RJP IIUltimatum
Punkty: 14 10
Czas w ataku: 11.42 min (46.8 %) 13.19 min (53.2 %)
Czas w obronie: 13.19 min (53.2 %) 11.42 min (46.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.50 min 1.19 min
Czas w obronie/punkt: 1.19 min 0.50 min
Punkty w ataku: 6/11 (54.5 %) 5/13 (38.5 %)
Punkty w obronie: 8/13 (61.5 %) 5/11 (45.5 %)
Straty: 10 13
Timeouty: 0 0

Historia meczów