English Polski
Zaloguj się

Savage Ultimate - Flow    15 - 11

20.05.2023 13:30 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2023, Grupa A]

Savage Ultimate
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
30Mateusz Gibki516
88Bartosz Dworzecki404
43Michał Schiller213
11Karolina Fijołek022
12Olivia Janicka022
56Stanisław Kopeć022
91Jędrzej Nowak022
64Jakub Kaczmarek112
27Dominika Rzęsa112
48Adam Łepak202
80Anna Mirecka011
19Paulina Szymkowiak011
4Michał Zygmunt011
90Aleksandra Bigosińska000
71Julia Henklewska000
20Weronika Maciejewska000
15Sebastian Mańczak000
92Ksawery Olewski000
21Katarzyna Sobczyk000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
95Katarzyna Widźgowska033
26Zuzanna Brzezińska213
32Paweł Milanowicz303
72Maja Kozak022
13Małgorzata Czaplińska112
37Mateusz Skorupa112
19Bartłomiej Specjał112
81Rafał Furman011
99Aleksandra Milanowicz011
9Michał Krotliński101
17Maciej Zięba101
14Sergii Anufriiev000
5Aleksandra Czerwonko000
7Wojciech Drzewicki000
30Anna Jeziorska000
77Tomasz Klin000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Zuzanna Brzezińska Bartłomiej Specjał 1.321.32
1 - 1Mateusz Gibki Jędrzej Nowak 6.154.43
Strata 3.35
Strata 4.45
Strata 5.02
Strata 6.08
2 - 1Jakub Kaczmarek Olivia Janicka 8.332.18
Strata 8.11
3 - 1Dominika Rzęsa Stanisław Kopeć 11.242.51
Strata 10.28
3 - 2Zuzanna Brzezińska Maja Kozak 16.355.11
Timeout 11.43
Strata 14.44
Strata 15.50
4 - 2Mateusz Gibki Michał Schiller 18.321.57
5 - 2Bartosz Dworzecki Paulina Szymkowiak 22.233.51
Strata 20.56
6 - 2Bartosz Dworzecki Olivia Janicka 27.295.06
Timeout 22.48
Strata 26.08
6 - 3Mateusz Skorupa Małgorzata Czaplińska 30.333.04
Strata 29.44
Strata 30.07
7 - 3Mateusz Gibki Karolina Fijołek 34.323.59
8 - 3Adam Łepak Jakub Kaczmarek 36.352.03
Strata 36.33
Przerwa
8 - 4Małgorzata Czaplińska Katarzyna Widźgowska 39.591.24
Strata 39.07
9 - 4Mateusz Gibki Michał Zygmunt 42.392.40
9 - 5Paweł Milanowicz Aleksandra Milanowicz 45.212.42
10 - 5Mateusz Gibki Karolina Fijołek 50.575.36
Strata 47.14
Strata 48.36
Strata 49.01
Strata 49.21
10 - 6  Rafał Furman 53.452.48
11 - 6Michał Schiller Anna Mirecka 55.562.11
12 - 6Adam Łepak Dominika Rzęsa 58.032.07
Strata 57.54
13 - 6Bartosz Dworzecki Stanisław Kopeć 61.323.29
Strata 59.39
13 - 7Paweł Milanowicz Katarzyna Widźgowska 66.254.53
Strata 63.05
Strata 65.48
14 - 7Michał Schiller Jędrzej Nowak 68.352.10
14 - 8Paweł Milanowicz Mateusz Skorupa 70.352.00
14 - 9Bartłomiej Specjał Maja Kozak 72.311.56
Strata 72.10
14 - 10Michał Krotliński Katarzyna Widźgowska 75.052.34
Strata 74.24
14 - 11Maciej Zięba Zuzanna Brzezińska 78.523.47
Strata 78.07
15 - 11Bartosz Dworzecki Mateusz Gibki 86.347.42
Strata 81.36
Timeout 81.54
Strata 85.46

Obsługa meczu: Seweryn Derewicz

Statystyki meczu

Savage UltimateFlow
Punkty: 15 11
Czas w ataku: 40.39 min (48.1 %) 43.55 min (51.9 %)
Czas w obronie: 43.55 min (51.9 %) 40.39 min (48.1 %)
Czas w ataku/punkt: 2.42 min 3.59 min
Czas w obronie/punkt: 3.59 min 2.42 min
Punkty w ataku: 8/12 (66.7 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 4/12 (33.3 %)
Straty: 12 15
Timeouty: 1 2

Historia meczów