English Polski
Zaloguj się

Flow II - Dysko Polot    6 - 16

27.02.2022 12:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2022, O miejsca 9-12 Finały]

Flow II
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
50Jakub Leśniak033
15Jakub Wróbel303
30Anna Jeziorska022
5Ewa Szewczyk-Leśniak011
27Michał Grzegorowski101
7Krzysztof Przybyś101
71Piotr Wyciechowski101
73Łukasz Duda000
42Piotr Konopczak000
97Jakub Korta000
8Agnieszka Patyczak Mikołajczuk000
3Emanuel Stasik000
81Jakub Tumkielski000
 
Dysko Polot
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
72Katarzyna Wołosiewicz156
25Krzysztof Litwiński606
22Maciej Litwiński325
93Maciej Kozera224
9Antoni Litwiński022
32Daniel Zaczyński022
7Agata Przedpełska112
15Karolina Sierpień112
4Marcin Kozera202
1Maria Filipska011
77Anna Bogusz000
14Zofia Brzezińska000
0Wojciech Litwiński000
68Małgorzata Wołosiewicz000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Krzysztof Litwiński Daniel Zaczyński 2.012.01
Atak 0.00
Strata 0.31
Strata 0.44
Strata 1.15
1 - 1Krzysztof Przybyś Anna Jeziorska 3.061.05
Strata 2.19
Strata 2.28
1 - 2Karolina Sierpień Katarzyna Wołosiewicz 3.380.32
2 - 2Piotr Wyciechowski Ewa Szewczyk-Leśniak 4.060.28
2 - 3Krzysztof Litwiński Katarzyna Wołosiewicz 7.233.17
Strata 4.49
Strata 5.28
Strata 6.09
Strata 6.32
2 - 4Maciej Kozera Maciej Litwiński 9.582.35
Strata 7.52
Strata 8.07
Strata 8.43
Strata 9.00
Strata 9.11
2 - 5Krzysztof Litwiński Antoni Litwiński 10.591.01
Strata 10.21
2 - 6Krzysztof Litwiński Maciej Kozera 14.083.09
Timeout 11.15
Strata 13.13
3 - 6Michał Grzegorowski Jakub Leśniak 14.580.50
3 - 7Agata Przedpełska Maciej Litwiński 17.482.50
Strata 15.30
Strata 16.24
Strata 17.01
Strata 17.25
4 - 7Jakub Wróbel Anna Jeziorska 19.171.29
Strata 18.10
Strata 18.41
Strata 19.07
Strata 19.10
4 - 8Marcin Kozera Agata Przedpełska 20.351.18
Strata 19.39
Strata 19.53
4 - 9Katarzyna Wołosiewicz Maciej Kozera 21.230.48
Strata 20.57
4 - 10Maciej Litwiński Katarzyna Wołosiewicz 22.080.45
Strata 21.56
4 - 11Krzysztof Litwiński Maria Filipska 23.081.00
Strata 22.20
5 - 11Jakub Wróbel Jakub Leśniak 23.410.33
5 - 12Marcin Kozera Katarzyna Wołosiewicz 24.330.52
5 - 13Maciej Kozera Daniel Zaczyński 25.391.06
Strata 25.17
5 - 14Krzysztof Litwiński Antoni Litwiński 29.073.28
Strata 27.04
Strata 27.18
Strata 28.15
5 - 15Maciej Litwiński Katarzyna Wołosiewicz 30.251.18
Strata 30.07
6 - 15Jakub Wróbel Jakub Leśniak 32.312.06
Strata 30.51
Strata 31.33
6 - 16Maciej Litwiński Karolina Sierpień 33.130.42

Statystyki meczu

Flow IIDysko Polot
Punkty: 6 16
Czas w ataku: 23.42 min (71.3 %) 9.31 min (28.7 %)
Czas w obronie: 9.31 min (28.7 %) 23.42 min (71.3 %)
Czas w ataku/punkt: 3.57 min 0.35 min
Czas w obronie/punkt: 0.35 min 3.57 min
Punkty w ataku: 6/16 (37.5 %) 6/6 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/6 (0.0 %) 10/16 (62.5 %)
Straty: 23 13
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+1+2+2+3) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów