English Polski
Zaloguj się

AKS ZŁY Kosmodysk - Uwaga Pies    16 - 14

27.02.2022 14:20 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2022, O miejsca 1-8 Finały]

AKS ZŁY Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
31Michał Rudy8210
47Jerzy Gamdzyk134
43Katarzyna Ołdakowska033
10Jakub Ciemięga123
49Agata Strzałkowska213
56Robert Januszewicz303
40Joanna Ciepielewska112
16Joanna Depowska011
36Stanisław Orzechowski011
51Weronika Baka000
7Aleksandra Marczyńska000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Mateusz Bąk257
17Antonina Woźnicka145
47Dawid Grzebyta404
21Tamara Jackowiak112
55Weronika Sawczak112
44Sławomir Stankowski112
60Marcin Skorupski202
98Kacper Bem011
73Kuba Piasecki011
38Anna Paszkowska101
22Marcin Okonek000
24Aleksandra Paszkowska000
4Hubert Słoński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Mateusz Bąk Antonina Woźnicka 2.422.42
Atak 0.00
1 - 1Robert Januszewicz Jerzy Gamdzyk 3.571.15
Strata 3.13
Strata 3.37
2 - 1Michał Rudy Katarzyna Ołdakowska 4.591.02
Strata 4.58
2 - 2Dawid Grzebyta Mateusz Bąk 5.300.31
3 - 2Jakub Ciemięga Michał Rudy 7.181.48
Strata 5.58
Strata 6.08
Strata 6.23
Strata 6.49
3 - 3Marcin Skorupski Kuba Piasecki 7.370.19
3 - 4Tamara Jackowiak Mateusz Bąk 8.210.44
Strata 7.59
4 - 4Agata Strzałkowska Joanna Depowska 8.450.24
5 - 4Michał Rudy Jerzy Gamdzyk 10.331.48
Strata 9.31
Strata 9.52
Strata 10.10
6 - 4Michał Rudy   11.130.40
Strata 10.51
6 - 5Dawid Grzebyta Antonina Woźnicka 12.000.47
Strata 11.42
Strata 11.59
7 - 5Robert Januszewicz Katarzyna Ołdakowska 15.543.54
Strata 12.41
Strata 13.41
Strata 13.41
Strata 14.07
Timeout 14.11
8 - 5Michał Rudy   17.161.22
Strata 16.30
9 - 5Michał Rudy Agata Strzałkowska 18.411.25
Strata 18.15
Strata 18.26
Strata 18.35
10 - 5Joanna Ciepielewska Jerzy Gamdzyk 19.330.52
Strata 18.59
10 - 6Dawid Grzebyta Mateusz Bąk 21.301.57
Strata 19.56
Strata 20.07
Strata 21.08
Strata 21.10
11 - 6Jerzy Gamdzyk Joanna Ciepielewska 21.480.18
11 - 7Weronika Sawczak Mateusz Bąk 22.080.20
11 - 8Antonina Woźnicka Kacper Bem 23.101.02
Strata 22.37
12 - 8Michał Rudy Jakub Ciemięga 23.440.34
13 - 8Robert Januszewicz Katarzyna Ołdakowska 24.541.10
Strata 24.19
13 - 9Dawid Grzebyta Antonina Woźnicka 27.312.37
Strata 26.17
Strata 26.47
13 - 10Mateusz Bąk Weronika Sawczak 28.200.49
Strata 27.59
13 - 11Callahan Sławomir Stankowski 29.010.41
Strata 28.59
14 - 11Agata Strzałkowska Michał Rudy 29.230.22
15 - 11Michał Rudy Stanisław Orzechowski 31.292.06
Strata 29.46
Strata 30.16
Strata 30.36
15 - 12Marcin Skorupski Antonina Woźnicka 32.060.37
15 - 13Sławomir Stankowski Mateusz Bąk 32.580.52
Strata 32.22
15 - 14Anna Paszkowska Tamara Jackowiak 35.322.34
Strata 35.05
16 - 14Michał Rudy Jakub Ciemięga 36.180.46

Obsługa meczu: Zuzanna Madej, Jana Senicic

Statystyki meczu

AKS ZŁY KosmodyskUwaga Pies
Punkty: 16 14
Czas w ataku: 16.03 min (44.2 %) 20.15 min (55.8 %)
Czas w obronie: 20.15 min (55.8 %) 16.03 min (44.2 %)
Czas w ataku/punkt: 1.00 min 1.26 min
Czas w obronie/punkt: 1.26 min 1.00 min
Punkty w ataku: 8/14 (57.1 %) 8/16 (50.0 %)
Punkty w obronie: 8/16 (50.0 %) 6/14 (42.9 %)
Straty: 18 20
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 13 (2+3+3+2+3) 10 (2+1+2+3+2)

Historia meczów