English Polski
Zaloguj się

RJP - Grandmaster Flash    12 - 15

25.09.2021 13:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2021, Grupa B]

RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
60Monika Zaczkowska257
21Adam Tomczyk303
9Wojciech Kalbarczyk112
73Wiktor Kieszkowski112
88Tomasz Kublin202
42Małgorzata Jagielska011
24Julia Król011
8Katarzyna Pleskacz011
51Szymon Poznański011
15Mateusz Twardowski-Kęcik011
0Oleg Baibuz101
48Grzegorz Bubak101
57Hanna Kacorzyk101
1Anna Buchert000
31Marek Lacki000
5Patrycja Paczyńska-Jasińska000
81Anna Świerkot000
6Piotr Świerkot000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Tadeusz Pętlak415
8Ewa Bańbuła-Dyda505
28Illia Myroniuk404
11Tomasz Czarnocki033
35Krzysztof Rud123
2Andrzej Dyśko022
24Filip Krynicki022
9Cezary Szpadzik112
7Antonina Białynicka-Birula011
27Zofia Knapik011
23Zofia Zakroczymska011
38Stanisław Zakrzewski011
3Aleksandra Gawlikowska000
42Adam Grzelak000
33Jan Kozakoszczak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Hanna Kacorzyk Monika Zaczkowska 0.540.54
Atak 0.00
2 - 0Wojciech Kalbarczyk Julia Król 5.575.03
Strata 2.34
Strata 3.11
Strata 3.32
Strata 3.36
Strata 4.30
Strata 5.16
Strata 5.38
2 - 1Illia Myroniuk Zofia Zakroczymska 7.421.45
3 - 1Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 9.071.25
3 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Filip Krynicki 10.401.33
3 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Tomasz Czarnocki 14.414.01
Strata 12.13
Strata 12.44
Strata 13.05
3 - 4Tadeusz Pętlak Andrzej Dyśko 17.032.22
Strata 16.30
4 - 4Grzegorz Bubak Szymon Poznański 19.172.14
4 - 5Tadeusz Pętlak Cezary Szpadzik 20.531.36
5 - 5Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 23.212.28
Strata 22.26
Strata 22.53
6 - 5Tomasz Kublin Mateusz Twardowski-Kęcik 25.201.59
Strata 25.01
6 - 6Tadeusz Pętlak Krzysztof Rud 27.131.53
7 - 6Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 29.212.08
7 - 7Ewa Bańbuła-Dyda Krzysztof Rud 31.212.00
7 - 8Illia Myroniuk Filip Krynicki 34.353.14
Strata 33.19
Strata 33.34
Strata 34.07
Przerwa
7 - 9Tadeusz Pętlak Tomasz Czarnocki 40.275.40
Strata 36.38
Strata 37.15
7 - 10Illia Myroniuk Andrzej Dyśko 43.122.45
Strata 42.15
7 - 11Krzysztof Rud Stanisław Zakrzewski 48.004.48
Timeout 43.27
Strata 46.16
7 - 12Cezary Szpadzik Antonina Białynicka-Birula 50.182.18
Strata 49.48
8 - 12Wiktor Kieszkowski Katarzyna Pleskacz 52.322.14
8 - 13Illia Myroniuk Tadeusz Pętlak 56.033.31
Strata 54.27
Strata 54.36
Strata 55.10
Strata 55.52
9 - 13Oleg Baibuz Monika Zaczkowska 57.511.48
10 - 13Tomasz Kublin Małgorzata Jagielska 60.342.43
Strata 59.16
11 - 13Monika Zaczkowska Wojciech Kalbarczyk 64.143.40
Strata 63.31
11 - 14Ewa Bańbuła-Dyda Zofia Knapik 69.445.30
Timeout 64.36
Strata 67.32
Strata 67.39
Strata 68.01
Strata 68.43
12 - 14Monika Zaczkowska Wiktor Kieszkowski 71.271.43
12 - 15Ewa Bańbuła-Dyda Tomasz Czarnocki 73.352.08

Statystyki meczu

RJPGrandmaster Flash
Punkty: 12 15
Czas w ataku: 34.22 min (46.8 %) 39.01 min (53.2 %)
Czas w obronie: 39.01 min (53.2 %) 34.22 min (46.8 %)
Czas w ataku/punkt: 2.51 min 2.36 min
Czas w obronie/punkt: 2.36 min 2.51 min
Punkty w ataku: 8/14 (57.1 %) 9/13 (69.2 %)
Punkty w obronie: 4/13 (30.8 %) 6/14 (42.9 %)
Straty: 17 15
Timeouty: 1 1

Historia meczów