English Polski
Zaloguj się

Uprising - Uprising II    14 - 4

08.05.2021 10:30 na boisku 4 [Mistrzostwa Polski OW 2021, Grupa A]

Uprising
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Adam Maciejewski404
19Daniel Błach112
7Kamil Filip112
29Maciej Kołodziejczyk112
41Filip Kudliński112
48Adam Łepak112
2Chris Prosser112
21Remigiusz Szymura112
3Michał Badura011
88Bartosz Dworzecki011
6Jakub Kaczmarek011
36Michał Maciejewski011
0Tymon Serocki011
10Bartłomiej Skowronek011
22Krzysztof Wątroba011
95Jan Kopiczko101
9Marcin Sosna101
4Michał Zygmunt101
57Jan Bednarski000
12Bartłomiej Bizoń000
49Dominik Dobranowski000
35Jan Gliwa000
1Bartosz Mikołajec000
23Mikołaj Tomczuk000
 
Uprising II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
42Kamil Ratajczyk213
89Leonard Sobiak022
6Tomasz Matkowski011
71Jan Dąbrowski101
58Paweł Szymański101
28Kuba Andrzejczak000
99Mateusz Bąk000
98Kacper Bem000
47Dawid Grzebyta000
81Mikołaj Jopczyński000
32Edgar Junda000
78Mikołaj Mińkowski000
17Katsuki Nagate000
66Przemysław Nowak000
60Marcin Skorupski000
18Michał Wachowiak000
51Wojciech Wątroba000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Kamil Ratajczyk Leonard Sobiak 8.548.54
Atak 0.00
Strata 3.38
Strata 4.46
Strata 5.38
Strata 6.20
Strata 7.07
Strata 7.25
Strata 8.15
1 - 1Adam Maciejewski Daniel Błach 10.441.50
2 - 1Remigiusz Szymura Adam Łepak 14.113.27
Strata 13.08
Strata 13.26
3 - 1Michał Zygmunt Tymon Serocki 16.091.58
Strata 15.53
4 - 1Filip Kudliński Jakub Kaczmarek 21.095.00
Strata 18.03
Strata 18.39
Strata 19.28
Strata 19.59
Strata 20.30
4 - 2Paweł Szymański Tomasz Matkowski 24.433.34
Strata 23.25
Strata 24.03
5 - 2Marcin Sosna Bartosz Dworzecki 27.272.44
Strata 26.00
Strata 26.41
6 - 2Chris Prosser Michał Badura 30.012.34
Strata 29.29
6 - 3Kamil Ratajczyk Leonard Sobiak 32.472.46
Strata 31.22
Strata 32.34
7 - 3Adam Maciejewski Chris Prosser 34.431.56
8 - 3Adam Łepak Remigiusz Szymura 41.517.08
Strata 40.34
Strata 41.03
Strata 41.21
9 - 3Maciej Kołodziejczyk Bartłomiej Skowronek 46.164.25
Strata 44.28
Strata 45.16
Strata 46.15
10 - 3Adam Maciejewski Filip Kudliński 47.401.24
Strata 47.18
10 - 4Jan Dąbrowski Kamil Ratajczyk 50.533.13
Strata 50.03
11 - 4Jan Kopiczko Krzysztof Wątroba 64.3913.46
Strata 52.13
Timeout 52.43
Strata 55.38
Strata 55.46
Strata 56.07
Strata 56.28
Strata 57.17
Strata 58.02
Strata 60.39
Timeout 61.00
12 - 4Daniel Błach Kamil Filip 67.042.25
Strata 66.43
13 - 4Adam Maciejewski Michał Maciejewski 69.572.53
Strata 68.50
14 - 4Kamil Filip Maciej Kołodziejczyk 74.434.46
Strata 72.43
Strata 73.01
Strata 73.45
Strata 73.59
Strata 74.22
Strata 74.28
Strata 74.39

Obsługa meczu: Julia I Natalia

Statystyki meczu

UprisingUprising II
Punkty: 14 4
Czas w ataku: 29.10 min (39.0 %) 45.33 min (61.0 %)
Czas w obronie: 45.33 min (61.0 %) 29.10 min (39.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.05 min 11.23 min
Czas w obronie/punkt: 11.23 min 2.05 min
Punkty w ataku: 4/5 (80.0 %) 3/13 (23.1 %)
Punkty w obronie: 10/13 (76.9 %) 1/5 (20.0 %)
Straty: 19 28
Timeouty: 1 1

Historia meczów