English Polski
Zaloguj się

RJP vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 13 10 3 76.9 % 192 14.8 156 12.0 36
KrakUF 13 3 10 23.1 % 156 12.0 192 14.8 -36

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - KrakUF17 - 11WLU* 2021/22: Liga
RJP - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP11611475
2Piotr ŚwierkotRJP1037845
3Monika ZaczkowskaRJP8123244
4Artur GrzybowskiKrakUF7161935
5Jan BednarskiKrakUF12101929
6Jakub AdamczykKrakUF1115823
7Wojciech KalbarczykRJP1013821
8Tomasz KublinRJP1081119
9Rafał KąckiKrakUF815318
10Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
11Jacek CzarneckiKrakUF715318
12Aldona KrysiakKrakUF811415
13Jan MusiałKrakUF66915
14Michał ZygmuntKrakUF99514
15Hanna KacorzykRJP35813
16Chris ProsserKrakUF39312
17Wiktor ŁodygaRJP511112
18Hubert KubitKrakUF93912
19Adrian SosnaRJP47411
20Artur FaltynKrakUF401111
21Piotr SzajnaKrakUF65510
22Karolina TomczykRJP75510
23Maria StryukovaRJP2279
24Anna ZacharaKrakUF6347
25Monika ManiewskaRJP4347
26Paweł KierzniewskiRJP6347
27Katarzyna SzeniawskaRJP3257
28Aleksandra GajewskaKrakUF5426
29Alex LangstrumpfKrakUF1246
30Szymon SzczepankowskiRJP3415
31Zofia NawrockaRJP2145
32Damian WójcikRJP2235
33Piotr TrzaskowskiRJP2145
34Mateusz FrowalKrakUF3325
35Magdalena KimlaKrakUF7314
36Marta PalusKrakUF3134
37Magdalena RędziniakKrakUF3134
38Piotr BartoszekRJP3134
39Edit SchallRJP2224
40Stanisław GrzywalskiRJP1224
41Klaudia GrackaRJP2134
42Hieronim DzieślewskiKrakUF2314
43Jakub KaługaRJP1044
44Grzegorz TomczykRJP1123
45Anna SawickaRJP2213
46Maciej SznapkaRJP2213
47Bartłomiej MichalskiKrakUF1033
48Krzysztof GorczycaKrakUF1213
49Justyna SzwajcowskaKrakUF8123
50Katarzyna KamionkaRJP1123
51Jessica StanfordKrakUF1112
52Krzysztof DalekKrakUF6112
53Jakub RyzlakRJP1112
54Matthew WrightRJP1022
55Anna JeziorskaRJP1112
56Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
57Renata CybulskaRJP2112
58Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
59Wiktor FicekKrakUF1112
60Jay LeeRJP1202
61Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
62Danuta BiałekRJP1022
63Katarzyna WronaKrakUF1022
64Łukasz JanickiKrakUF1022
65Sonia KasińskaKrakUF2022
66Piotr WąsikRJP1022
67Magdalena DrygalakRJP1022
68Mateusz KrasowskiRJP1022
69Jico OracionKrakUF2101
70Anna BuchertRJP1101
71Michał DrzewiczRJP1101
72Andrei KananovichRJP1011
73Szymon PoznańskiRJP1101
74Maciej BuchertRJP1101
75Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
76Łukasz SzumowiczRJP1101
77Anna MechowskaRJP1011
78Piotr CzechowskiKrakUF1101
79Anna PilarczykKrakUF1101
80Michał TymaczkowskiKrakUF1101
81Radosław MaksymiukRJP2011
82Anna ZygmuntKrakUF5011
83Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
84Maria BielańskaKrakUF1011
85Kamil RatajczykRJP1011
86Jadwiga PieczonkaKrakUF2011
87Renata BlicharzKrakUF5011
88Michał MaikKrakUF1101
89Vladyslav RachekKrakUF1011
90Michał DudwałKrakUF1011
91Sara SitkoKrakUF1011
92Yasu MatsunagaRJP1000
93Anna TutakKrakUF1000
94Artiom ArtiemjewRJP1000
95Michał SowaKrakUF1000
96Jędrzej PałkaKrakUF1000
97Agnieszka ZąbkowiczKrakUF1000
98Natalia FindyszKrakUF1000
99Thomas SeignovertKrakUF1000
100Katarzyna PleskaczRJP3000
101Magdalena WiechaKrakUF1000
102Radosław CybulskiRJP1000
103Hanna KozłowskaRJP1000
104Grzegorz BubakRJP1000
105Kinga KiecKrakUF1000
106Jan LatosińskiKrakUF2000
107Julia KrólRJP1000
108Michał DymińskiKrakUF1000
109Monika SzafranKrakUF1000
110Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
111Magdalena DrogoszKrakUF1000
112Krzysztof MarszałekKrakUF1000
113Wojciech BudaKrakUF1000
114Sonia KożuszekKrakUF1000
115Marcin CzechRJP1000
116Aleksandra BigosińskaKrakUF3000
117Krystian GurdakKrakUF1000
118Marcin KoszykowskiKrakUF1000
119Natalia HulkoRJP1000
120Tomasz ŁabędźKrakUF1000
121Paweł GellerRJP1000
122Stella SaganKrakUF1000
123Sebastian DziadzioKrakUF1000
124Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
125Piotr FreyKrakUF1000