English Polski
Zaloguj się

Dysko Polot vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Dysko Polot 4 0 4 0.0 % 37 9.3 59 14.8 -22
Grandmaster Flash 4 4 0 100.0 % 59 14.8 37 9.3 22

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Dysko Polot - Grandmaster Flash12 - 17WLU* 2021/22: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot11 - 9WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot18 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Tadeusz PętlakGrandmaster Flash47512
2Anna TymickaGrandmaster Flash35712
3Maciej LitwińskiDysko Polot38311
4Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash34711
5Jan KozakoszczakGrandmaster Flash3448
6Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash3347
7Dagny GorostizaGrandmaster Flash2527
8Krzysztof LitwińskiDysko Polot2437
9Maciej ZabostGrandmaster Flash3606
10Mikołaj SmogórGrandmaster Flash2246
11Antoni LitwińskiDysko Polot3066
12Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash2246
13Katarzyna WołosiewiczDysko Polot3325
14Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash3145
15Stanisław ZakrzewskiGrandmaster Flash1314
16Paweł PakulskiDysko Polot3404
17Piotr WiśniewskiDysko Polot1314
18Grzegorz LitwińskiDysko Polot3314
19Filip KrynickiGrandmaster Flash3134
20Maciej KozeraDysko Polot2044
21Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash2404
22Wojciech LitwińskiDysko Polot2123
23Jędrzej MoczulskiDysko Polot2033
24Patryk BaranowskiDysko Polot2213
25Zofia KnapikGrandmaster Flash1033
26Piotr WrzaszczGrandmaster Flash1213
27Illia MyroniukGrandmaster Flash1213
28Honorata ZąbekGrandmaster Flash1123
29Maciej KsiężakDysko Polot3202
30Julianna CzapskaGrandmaster Flash1112
31Maciej SosnowskiDysko Polot1112
32Karol WójcikGrandmaster Flash1022
33Wiktoria PiotrowskaDysko Polot1022
34Artur SierajGrandmaster Flash2202
35Hubert KlimkowskiDysko Polot1202
36Daniel ZaczyńskiDysko Polot3022
37Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
38Radosław LindnerDysko Polot2011
39Paweł SołodkoDysko Polot1101
40Maja ŚwigońskaDysko Polot1011
41Jakub RaczyńskiDysko Polot1011
42Anna BoguszDysko Polot1101
43Zofia BejmGrandmaster Flash2101
44Michał KwasiborskiDysko Polot1101
45Karolina SierpieńDysko Polot1011
46Małgorzata WołosiewiczDysko Polot3011
47Delphine WartelleDysko Polot1101
48Radosław LenczewskiGrandmaster Flash1011
49Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1000
50Kamila BąkDysko Polot1000
51Tomasz GorczycaDysko Polot1000
52Zofia PrzypaśniakDysko Polot1000
53Adrian PiórkowskiDysko Polot1000
54Magdalena DudzińskaDysko Polot1000
55Wiesława WranikGrandmaster Flash1000
56Julia BanasikDysko Polot1000
57Andżelika MianeckaDysko Polot1000
58Jerzy MorstinGrandmaster Flash1000
59Marianna BrzezińskaDysko Polot1000
60Leonard ŁoniskGrandmaster Flash1000
61Aleksandra OrszulakGrandmaster Flash1000
62Julia LiberaGrandmaster Flash1000
63Jakub SidorGrandmaster Flash1000
64Alicja RatowskaDysko Polot1000
65Sasza RychlicaGrandmaster Flash2000
66Adam GrzelakGrandmaster Flash2000
67Marcin KozeraDysko Polot2000
68Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
69Monika PiórkowskaDysko Polot2000
70Andrzej DyśkoGrandmaster Flash1000
71Michał MorawskiGrandmaster Flash1000
72Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000
73Piotr KliśGrandmaster Flash1000
74Karolina TymickaGrandmaster Flash1000
75Jakub TumkielskiDysko Polot1000