English Polski
Zaloguj się

Flow vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Flow 9 7 2 77.8 % 113 12.6 61 6.8 52
Frisbnik 9 2 7 22.2 % 61 6.8 113 12.6 -52

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Frisbnik - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8
Flow - Frisbnik13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
Flow - Frisbnik7 - 5IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Frisbnik - Flow7 - 17Poligon 2018: Liga
Flow - Frisbnik14 - 7Poligon 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - Frisbnik10 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O 3. miejsce
Frisbnik - Flow14 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Frisbnik15 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Frisbnik - Flow3 - 11Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Bartłomiej SpecjałFlow8101323
2Tomasz ZatońFlow516521
3Dariusz UrbanikFlow714620
4Marcin SosnaFrisbnik516319
5Jan GliwaFrisbnik65914
6Aleksandra MilanowiczFlow521113
7Grzegorz CiszewskiFrisbnik610313
8Sergii AnufriievFlow621012
9Remigiusz SzymuraFrisbnik710212
10Krzysztof WątrobaFrisbnik64711
11Paweł MilanowiczFlow59211
12Małgorzata CzaplińskaFlow41910
13Jakub WróbelFlow7538
14Mateusz WidawskiFrisbnik6178
15Katarzyna DobranowskaFlow4268
16Maciej PająkFlow5617
17Daniel BłachFlow4437
18Marcel ByndasFlow5527
19Bartosz MikołajecFrisbnik5606
20Jan KopiczkoFrisbnik6156
21Monika MikośFlow4606
22Magdalena FaliszewskaFlow1055
23Julia BujarFrisbnik5145
24Małgorzata SzagdajFlow6145
25Jakub FroehlichFrisbnik6325
26Arkadiusz KaczmarekFlow2314
27Dawid MichalskiFrisbnik4044
28Monika SadowskaFlow1213
29Zuzanna BrzezińskaFlow1123
30Natalia WolasFrisbnik7033
31Anna ŁukasikFlow2123
32Wojciech PająkFlow3123
33Krzysztof PrzybyśFlow3033
34Rafał KolosFlow1213
35Jakub PaszekFrisbnik3112
36Jakub KortaFlow2022
37Barbara MachulikFrisbnik2022
38Wojciech WątrobaFrisbnik2112
39Geoff SchwartzFlow1202
40Radosław GuzyFrisbnik2112
41Jakub GolecFlow1022
42Gabriela PisarczukFlow3112
43Martyna WidawskaFrisbnik4022
44Barbara RabaFlow2202
45Anna FroehlichFrisbnik3011
46Sylwia ZiętalaFlow1011
47Julia SzymuraFrisbnik2011
48Rafał FydaFrisbnik3011
49Anna FroehlichFrisbnik1011
50Piotr MagaFlow2011
51Michał PustołkaFrisbnik1101
52Izabela KołodziejczykFlow2011
53Paweł MańkaFrisbnik2011
54Anna HyrnikFrisbnik3011
55Piotr SzaudernaFlow1101
56Michał KrotlińskiFlow1101
57Aleksandra WieczorekFrisbnik1000
58Natalia NędziFlow1000
59Miłosz KapuścińskiFrisbnik1000
60Adrian GucwaFrisbnik1000
61Magdalena StępieńFrisbnik1000
62Barbara LewFrisbnik1000
63Szymon ŁukaszewiczFlow2000
64Maryna DudnikFlow5000
65Justyna WierciochFrisbnik1000
66Katarzyna BańczykFrisbnik1000
67Błażej MajchrzakFlow3000
68Jagoda SteczeńFrisbnik2000
69Olga SowińskaFrisbnik2000
70Katarzyna PaszekFrisbnik1000
71Jakub TomczukFlow1000
72Weronika SzóstakFlow2000
73Marta NogaFrisbnik5000
74Martyna PochodyłaFlow1000