English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash vs. Brave Beavers

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 7 6 1 85.7 % 94 13.4 85 12.1 9
Brave Beavers 7 1 6 14.3 % 85 12.1 94 13.4 -9

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa B
Grandmaster Flash - Brave Beavers15 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj SmogórGrandmaster Flash5141024
2Mateusz GibkiBrave Beavers519423
3Mateusz GibkiBrave Beavers 213316
4Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash66814
5Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash58513
6Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash512113
7Joanna JurgaBrave Beavers 21910
8Adam MaciejewskiBrave Beavers48210
9Mateusz DydaGrandmaster Flash3358
10Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash4718
11Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
12Jan KozakoszczakGrandmaster Flash4347
13Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
14Joanna JurgaBrave Beavers4077
15Artur SierajGrandmaster Flash4527
16Tadeusz PętlakGrandmaster Flash4257
17Karolina BochniakBrave Beavers 2246
18Anna TymickaGrandmaster Flash6336
19Maciej ZabostGrandmaster Flash5336
20Karolina BochniakBrave Beavers4145
21Adam ŁepakBrave Beavers2505
22Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers3145
23Kamil FilipBrave Beavers 1235
24Michał WachowiakBrave Beavers3404
25Antoni MireckiBrave Beavers1044
26Adam MaciejewskiBrave Beavers 2404
27Damian SadalskiBrave Beavers 2134
28Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
29Jakub KaczmarekBrave Beavers2224
30Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
31Michał SchillerBrave Beavers 2314
32Michał SchillerBrave Beavers4213
33Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash7033
34Ksawery OlewskiBrave Beavers1033
35Filip SzmytBrave Beavers 2123
36Jakub KaczmarekBrave Beavers 2033
37Damian SadalskiBrave Beavers2123
38Julia BiegańskaGrandmaster Flash3033
39Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
40Piotr KliśGrandmaster Flash4213
41Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
42Adam ŁepakBrave Beavers 1202
43Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
44Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
45Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
46Karolina SenickaBrave Beavers1022
47Karol WójcikGrandmaster Flash2022
48Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 1022
49Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
50Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
51Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
52Paweł BejmGrandmaster Flash1022
53Jędrzej NowakBrave Beavers2112
54Illia MyroniukGrandmaster Flash1202
55Antonina Białynicka-BirulaGrandmaster Flash1022
56Filip KrynickiGrandmaster Flash5022
57Julia HenklewskaBrave Beavers1112
58Weronika MaciejewskaBrave Beavers4022
59Andrzej DyśkoGrandmaster Flash2202
60Krzysztof RudGrandmaster Flash1112
61Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
62Weronika MaciejewskaBrave Beavers 2011
63Bogusz NowakBrave Beavers 1011
64Patryk PawlickiBrave Beavers4011
65Witold ZaborowskiBrave Beavers1011
66Stanisław ZakrzewskiGrandmaster Flash1101
67Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
68Zofia BejmGrandmaster Flash5011
69Sebastian MańczakBrave Beavers2011
70Filip KudlińskiBrave Beavers1000
71Anna MączkowskaBrave Beavers1000
72Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash1000
73Gustaw KałekBrave Beavers2000
74Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
75Karolina TudelskaGrandmaster Flash2000
76Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
77Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers1000
78Filip SzmytBrave Beavers1000
79Julia NowickaBrave Beavers1000
80Bogusz NowakBrave Beavers1000
81Adam GrzelakGrandmaster Flash4000
82Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
83Adrianna KosteckaBrave Beavers1000
84Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 1000
85Michał MaciejewskiBrave Beavers 1000
86Anna MireckaBrave Beavers1000
87Sławomir StefańskiBrave Beavers1000
88Adam BiegałaBrave Beavers1000
89Agnieszka LamparskaBrave Beavers1000
90Maria WolanczykBrave Beavers1000
91Katarzyna PrzybyszBrave Beavers1000
92Michał MaciejewskiBrave Beavers2000
93Daniel GóreckiBrave Beavers1000
94Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash2000
95Kamil FilipBrave Beavers1000
96Agnieszka BoltBrave Beavers1000
97Julia NowickaBrave Beavers 2000
98Karolina FijołekBrave Beavers1000
99Cezary SzpadzikGrandmaster Flash3000
100Gustaw KałekBrave Beavers 1000
101Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
102Anna MączkowskaBrave Beavers 1000
103Patryk PawlickiBrave Beavers 1000
104Adrianna KosteckaBrave Beavers 1000
105Filip KudlińskiBrave Beavers 2000
106Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
107Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
108Zofia KnapikGrandmaster Flash1000