English Polski
Zaloguj się

Astro Disco vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Astro Disco 7 1 6 14.3 % 49 7.0 80 11.4 -31
Grandmaster Flash 7 6 1 85.7 % 80 11.4 49 7.0 31

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Astro Disco - Grandmaster Flash4 - 12III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Astro Disco - Grandmaster Flash8 - 4II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Astro Disco - Grandmaster Flash8 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa A
Astro Disco - Grandmaster Flash6 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Grupa B
Grandmaster Flash - Astro Disco10 - 10Spirit on Ice 2012: Grupa A
Grandmaster Flash - Astro Disco14 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2011: Grupa B
Astro Disco - Grandmaster Flash8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Radosław LenczewskiGrandmaster Flash69918
2Arkadiusz KaczmarekAstro Disco414216
3Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash414115
4Mikołaj SmogórGrandmaster Flash55914
5Maciej GrabowskiGrandmaster Flash3358
6Łukasz KożuchowskiAstro Disco3347
7Filip KrynickiGrandmaster Flash5257
8Artur SierajGrandmaster Flash3437
9Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash2437
10Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3527
11Michał ChojnackiAstro Disco6426
12Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash3606
13Filip StępniakAstro Disco4055
14Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash4325
15Cezary SzpadzikGrandmaster Flash4235
16Elwira PiekartAstro Disco5134
17Quentin Dupré la TourAstro Disco2404
18Ada KodzikAstro Disco2123
19Kamil CalińskiGrandmaster Flash2033
20Katarzyna RostekGrandmaster Flash4123
21Monika MaciejewskaGrandmaster Flash4123
22Michał SzparagowskiAstro Disco3123
23Piotr KliśGrandmaster Flash3112
24Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1112
25Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash2022
26Dawid PrzeperskiAstro Disco1202
27Adam GrzelakGrandmaster Flash5022
28Olga JakschGrandmaster Flash1112
29Dawid SchmidtAstro Disco3022
30Marcin SzwedAstro Disco3022
31Anna PuczyńskaGrandmaster Flash3112
32Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1022
33Paweł SzwedAstro Disco2022
34Mateusz DydaGrandmaster Flash1112
35Michał JerzyAstro Disco1101
36Anna BoguszAstro Disco1011
37Paulina KowalskaGrandmaster Flash4011
38Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash3101
39Anna ŁukasikAstro Disco4011
40Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash2011
41Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1011
42Marcin KoszykowskiAstro Disco4101
43Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash1101
44Bruno KortowskiGrandmaster Flash1011
45Artur FojutAstro Disco2101
46Marcin ReligaAstro Disco1011
47Maurycy SzpakAstro Disco3101
48Karolina TudelskaGrandmaster Flash2011
49Alicja StebińskaGrandmaster Flash1101
50Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2011
51Anna TymickaGrandmaster Flash1101
52Agata DudzińskaGrandmaster Flash3011
53Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1011
54Elżbieta KoniecznaAstro Disco3011
55Christopher ĆwiklińskiAstro Disco1011
56Mateusz ErdmannAstro Disco2101
57Maciej ZabostGrandmaster Flash1101
58Anna AnchimGrandmaster Flash1000
59Andrzej DyśkoGrandmaster Flash1000
60Dominik SzwagrzykAstro Disco1000
61Marta UryniakGrandmaster Flash1000
62Bartosz SpłocharskiAstro Disco1000
63Mikołaj KamińskiAstro Disco1000
64Edyta IljaszewiczAstro Disco1000
65Ksenia PimenovaAstro Disco1000
66Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash1000
67Julia BiegańskaGrandmaster Flash1000
68Marta UryniakAstro Disco1000
69Piotr NowackiAstro Disco2000
70Maciej NawrockiAstro Disco1000
71Kalina KisielewskaGrandmaster Flash2000
72Jan BrzezińskiAstro Disco1000
73Anna Dolińska-FujotAstro Disco1000
74Marta SzankowskaAstro Disco1000
75Katarzyna KazimierakAstro Disco1000
76Wojciech CzyżAstro Disco1000
77Aleksandra DudekAstro Disco1000
78Bartosz DworzeckiAstro Disco1000
79Iga SobieralskaAstro Disco2000
80Karolina TymickaGrandmaster Flash1000
81Zofia BejmGrandmaster Flash1000
82Joanna LewandowskaAstro Disco1000
83Krystyna StępniewskaGrandmaster Flash1000
84Agata JabłońskaAstro Disco1000
85Krzysztof BiesagaAstro Disco2000
86Stanisław JanikGrandmaster Flash1000
87Wojciech ZabostGrandmaster Flash1000
88Karol WójcikGrandmaster Flash1000
89Dagna SapińskaGrandmaster Flash1000
90Nela SapińskaGrandmaster Flash1000
91Agnieszka LemkeAstro Disco2000
92Aleksander BannachAstro Disco1000
93Bartosz DulkaAstro Disco1000
94Aleksandra MarczyńskaAstro Disco1000