English Polski
Zaloguj się

Albatros vs. RJP

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Albatros 6 1 5 16.7 % 65 10.8 90 15.0 -25
RJP 6 5 1 83.3 % 90 15.0 65 10.8 25

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - Albatros25 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa B
RJP - Albatros13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa A
RJP - Albatros9 - 6IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Finały
RJP - Albatros14 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Albatros - RJP15 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16 Finały
RJP - Albatros12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 1-8 Finały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP6281038
2Hanna WoroniukAlbatros6101121
3Monika ZaczkowskaRJP571421
4Maciej WadasAlbatros316117
5Sylwia ZiętalaAlbatros601616
6Piotr ŚwierkotRJP411516
7Adrian PichAlbatros67714
8Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP401111
9Wojciech KalbarczykRJP67411
10Maciej DądalskiAlbatros34610
11Tomasz KublinRJP67310
12Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP32810
13Adrian SosnaRJP3549
14Wiktor ŁodygaRJP3628
15Hanna KacorzykRJP1538
16Przemysław GalorAlbatros4527
17Paweł ZadrożnyAlbatros4437
18Szymon SzczepankowskiRJP4336
19Weronika SawczakAlbatros4145
20Julia KrólRJP1044
21Jan HamerszmitRJP1134
22Klaudia GrackaRJP2044
23Kamil FilipAlbatros1213
24Przemysław BiłousRJP1123
25Tomasz MilanowiczAlbatros2303
26Lucas RawersAlbatros1213
27Paweł KowalskiAlbatros5213
28Edgar JundaAlbatros1123
29Edit SchallRJP2112
30Jakub JuszczakAlbatros1112
31Michał KozłowskiAlbatros1202
32Mateusz KowalskiAlbatros2022
33Łukasz DobrowolskiAlbatros2022
34Karolina TomczykRJP1202
35Zofia NawrockaRJP2022
36Anna SawickaRJP3022
37Monika BargielRJP1011
38Aleksandra DomagalskaAlbatros2011
39Szymon PoznańskiRJP2011
40Magdalena SokołowskaAlbatros1011
41Maciej SznapkaRJP1101
42Aleksandra PiankowskaAlbatros1101
43Damian WójcikRJP1101
44Grzegorz WójcikAlbatros2101
45Dawid RobalewskiAlbatros1011
46Jakub BaranowskiAlbatros1000
47Izabela AntoniszynAlbatros1000
48Oskar SiupikAlbatros1000
49Milena TeślukAlbatros1000
50Janusz ChodzickiAlbatros1000
51Klaudia KubowiczAlbatros5000
52Bartłomiej BarcicAlbatros2000
53Weronika GajdeckaAlbatros2000
54Iryna VidoniakRJP1000
55Kamila ZduńczykAlbatros1000
56Piotr KubiakAlbatros1000
57Mariia KazarianAlbatros1000
58Maria SmólskaAlbatros1000
59Radosław MaksymiukRJP1000
60Agata ZakrzewskaAlbatros1000
61Małgorzata KublinRJP1000
62Bartosz KrauzeAlbatros1000
63Anna BuchertRJP1000