English Polski
Zaloguj się

RJP vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 14 11 3 78.6 % 207 14.8 169 12.1 38
KrakUF 14 3 11 21.4 % 169 12.1 207 14.8 -38

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KrakUF - RJP13 - 15WLU* 2022/23: Liga
RJP - KrakUF17 - 11WLU* 2021/22: Liga
RJP - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP11611475
2Piotr ŚwierkotRJP1037845
3Monika ZaczkowskaRJP8123244
4Artur GrzybowskiKrakUF7161935
5Jan BednarskiKrakUF12101929
6Wojciech KalbarczykRJP1114923
7Jakub AdamczykKrakUF1115823
8Tomasz KublinRJP1081119
9Rafał KąckiKrakUF815318
10Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
11Jacek CzarneckiKrakUF715318
12Aldona KrysiakKrakUF811415
13Jan MusiałKrakUF66915
14Michał ZygmuntKrakUF99514
15Hanna KacorzykRJP46814
16Wiktor ŁodygaRJP511112
17Hubert KubitKrakUF93912
18Chris ProsserKrakUF39312
19Adrian SosnaRJP47411
20Artur FaltynKrakUF401111
21Piotr SzajnaKrakUF65510
22Karolina TomczykRJP75510
23Maria StryukovaRJP2279
24Mateusz FrowalKrakUF4527
25Anna ZacharaKrakUF6347
26Monika ManiewskaRJP4347
27Katarzyna SzeniawskaRJP3257
28Paweł KierzniewskiRJP6347
29Aleksandra GajewskaKrakUF5426
30Alex LangstrumpfKrakUF1246
31Hieronim DzieślewskiKrakUF3426
32Jakub KaługaRJP2156
33Szymon PoznańskiRJP2505
34Damian WójcikRJP2235
35Szymon SzczepankowskiRJP3415
36Zofia NawrockaRJP2145
37Anna BuchertRJP2325
38Piotr TrzaskowskiRJP2145
39Klaudia GrackaRJP2134
40Magdalena KimlaKrakUF7314
41Piotr BartoszekRJP3134
42Marta PalusKrakUF3134
43Edit SchallRJP2224
44Magdalena RędziniakKrakUF3134
45Stanisław GrzywalskiRJP1224
46Jan LatosińskiKrakUF3134
47Aleksandra PiankowskaKrakUF1404
48Bartłomiej MichalskiKrakUF2044
49Oleg BaibuzRJP1224
50Grzegorz TomczykRJP1123
51Anna SawickaRJP2213
52Maciej SznapkaRJP2213
53Katarzyna KamionkaRJP1123
54Krzysztof GorczycaKrakUF1213
55Michał TymaczkowskiKrakUF2213
56Eugene MarchukevichRJP1033
57Kinga KiecKrakUF2123
58Justyna SzwajcowskaKrakUF8123
59Krzysztof DalekKrakUF6112
60Paulina DębickaRJP1022
61Danuta BiałekRJP1022
62Szymon MotykaKrakUF1112
63Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
64Jessica StanfordKrakUF1112
65Jakub RyzlakRJP1112
66Renata CybulskaRJP2112
67Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
68Wiktor FicekKrakUF1112
69Jay LeeRJP1202
70Matthew WrightRJP1022
71Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
72Mateusz KrasowskiRJP1022
73Monika SzafranKrakUF2022
74Katarzyna WronaKrakUF1022
75Sonia KasińskaKrakUF2022
76Piotr WąsikRJP1022
77Łukasz JanickiKrakUF1022
78Anna JeziorskaRJP1112
79Magdalena DrygalakRJP1022
80Vladyslav RachekKrakUF1011
81Michał DrzewiczRJP1101
82Jadwiga PieczonkaKrakUF2011
83Radosław MaksymiukRJP2011
84Michał DudwałKrakUF1011
85Maciej BuchertRJP1101
86Maria BielańskaKrakUF1011
87Anna PilarczykKrakUF1101
88Łukasz SzumowiczRJP1101
89Sara SitkoKrakUF1011
90Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
91Grzegorz BubakRJP2101
92Anna ZygmuntKrakUF5011
93Piotr CzechowskiKrakUF1101
94Jico OracionKrakUF2101
95Michał MaikKrakUF1101
96Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
97Andrei KananovichRJP1011
98Renata BlicharzKrakUF5011
99Katarzyna PleskaczRJP4101
100Kamil RatajczykRJP1011
101Anna MechowskaRJP1011
102Thomas SeignovertKrakUF1000
103Artiom ArtiemjewRJP1000
104Natalia FindyszKrakUF1000
105Anna TutakKrakUF1000
106Michał SowaKrakUF1000
107Yasu MatsunagaRJP1000
108Jędrzej PałkaKrakUF1000
109Dominik GazaRJP1000
110Radosław CybulskiRJP1000
111Magdalena DrogoszKrakUF1000
112Natalia HulkoRJP2000
113Piotr FreyKrakUF1000
114Agnieszka ZąbkowiczKrakUF1000
115Krystian GurdakKrakUF1000
116Aleksandra BigosińskaKrakUF3000
117Hanna KozłowskaRJP1000
118Julia KrólRJP1000
119Michał DymińskiKrakUF1000
120Krzysztof MarszałekKrakUF1000
121Sonia KożuszekKrakUF1000
122Wojciech BudaKrakUF1000
123Marcin CzechRJP1000
124Marcin KoszykowskiKrakUF1000
125Tomasz ŁabędźKrakUF1000
126Paweł GellerRJP1000
127Magdalena WiechaKrakUF1000
128Stella SaganKrakUF1000
129Sebastian DziadzioKrakUF1000
130Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
131Tomasz WiszyńskiKrakUF1000