English Polski
Zaloguj się

RJP vs. KWR Knury

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 9 3 6 33.3 % 112 12.4 125 13.9 -13
KWR Knury 9 6 3 66.7 % 125 13.9 112 12.4 13

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - KWR Knury14 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa C
RJP - KWR Knury20 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8
KWR Knury - RJP15 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KWR Knury - RJP9 - 8V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
RJP - KWR Knury19 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa B
KWR Knury - RJP13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa B
KWR Knury - RJP13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8
RJP - KWR Knury8 - 11I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KWR Knury17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP939948
2Filip DobranowskiKWR Knury8261339
3Łukasz DobranowskiKWR Knury831637
4Monika ZaczkowskaRJP8151631
5David Bwire EkonjoKWR Knury571724
6Mateusz KosmalskiKWR Knury881422
7Wojciech PietrzykKWR Knury616521
8Piotr ŚwierkotRJP711516
9Tomasz KublinRJP910313
10Wojciech KalbarczykRJP86511
11Adrian SosnaRJP45611
12Maciej KruczkowskiKWR Knury701010
13Julia KrólRJP401010
14Maciej ParysKWR Knury34610
15Maria StryukovaRJP2279
16Hanna KacorzykRJP3347
17Magdalena FaliszewskaKWR Knury4246
18Tomasz LechKWR Knury2066
19Szymon PoznańskiRJP3336
20Katarzyna MarekKWR Knury5246
21Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP6066
22Anna SawickaRJP4145
23Szymon SzczepankowskiRJP4505
24Maciej SznapkaRJP3145
25Matthew WrightRJP1055
26Tomasz JarząbekKWR Knury2134
27Joanna LewandowskaKWR Knury2314
28Maciej KruczkowskiKWR Knury 1134
29Filip DobranowskiKWR Knury 1314
30Maciej ParysKWR Knury 1314
31Kacper KrasuckiKWR Knury4134
32Radosław LenczewskiRJP1224
33Marcin SosnaKWR Knury1123
34Elwira PiekartKWR Knury3123
35Julia BujarKWR Knury1123
36Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP3033
37Karolina TomczykRJP2213
38Piotr SzaudernaKWR Knury3022
39Paweł KierzniewskiRJP3112
40Tomasz JarząbekKWR Knury 1022
41Anna MechowskaRJP1022
42Katarzyna GłuszkoKWR Knury3022
43Wiktor ŁodygaRJP2022
44Piotr WąsikRJP2022
45Łukasz DobranowskiKWR Knury 1202
46Piotr TrzaskowskiRJP1112
47Natalia PopekKWR Knury1112
48Marek RoszczakKWR Knury 1112
49Marcin SosnaRJP1202
50Jakub NiedzielaKWR Knury 1022
51Marek RoszczakKWR Knury6112
52Zofia NawrockaRJP2022
53Kamila NazimekKWR Knury2022
54Magdalena SzwedKWR Knury 1011
55Tomasz EndertKWR Knury2101
56David Bwire EkonjoKWR Knury 1011
57Izabella Mier-JędrzejowiczRJP1101
58Łukasz SzumowiczRJP1011
59Kamila BiałczykKWR Knury1011
60Michał KucharczykRJP2011
61Bartosz MikołajecRJP1011
62Magdalena MellerKWR Knury1101
63Jan SzybejkoKWR Knury 1101
64Kamila NazimekKWR Knury 1011
65Wojciech PietrzykKWR Knury 1101
66Tomasz LechKWR Knury 1101
67Maria JeziorKWR Knury1011
68Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2101
69Klaudia GrackaRJP3011
70Grzegorz TomczykRJP1011
71Krzysztof WątrobaKWR Knury1011
72Anna BoguszKWR Knury3101
73Magdalena BergelKWR Knury2011
74Katarzyna PleskaczRJP2011
75Oleg BaibuzRJP1011
76Jan HamerszmitRJP2011
77Mateusz KosmalskiKWR Knury 1000
78Wiktor LisKWR Knury3000
79Natalia MakułaRJP1000
80Barbara OstrowskaRJP1000
81Monika ManiewskaRJP1000
82Jakub KaczmarekKWR Knury1000
83Paweł GellerRJP1000
84Daniel WiazowskiKWR Knury1000
85Paweł RakKWR Knury4000
86Marek LackiRJP1000
87Tomasz CzubochaKWR Knury3000
88Anna CichorekKWR Knury3000
89Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
90Małgorzata JagielskaRJP1000
91Malwina StępińskaKWR Knury1000
92Aleksandra OrszulakKWR Knury1000
93Karolina SenickaKWR Knury4000
94Michał JakielaszekKWR Knury1000
95Łukasz EndertKWR Knury1000
96Małgorzata KublinRJP2000
97Daria RyczkowskaKWR Knury1000
98Jan DąbrowskiKWR Knury3000
99Marta UryniakKWR Knury1000
100Jakub LicznerskiKWR Knury1000
101Miłosz MarekKWR Knury2000
102Katarzyna MarekKWR Knury 1000
103Julia KurpiewskaRJP1000
104Alicja StebińskaKWR Knury 1000
105Piotr SzaudernaKWR Knury 1000
106Marcin CzechRJP1000
107Magdalena FaliszewskaKWR Knury 1000
108Dominik KrzysiakKWR Knury1000
109Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1000
110Maciej KlimpelKWR Knury1000
111Szymon PyzikKWR Knury2000
112Kacper BłaszczykKWR Knury1000
113Daniel CerońKWR Knury2000
114Marta UryniakKWR Knury 1000
115Grzegorz BubakRJP2000
116Anna BuchertRJP1000
117Elwira PiekartKWR Knury 1000
118Marcin SzeptunKWR Knury 1000
119Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
120Radosław MaksymiukRJP1000
121Anton SandulyakKWR Knury1000
122Magdalena SzwedKWR Knury3000
123Rafał ŻakiewiczKWR Knury1000
124Janusz SzybejkoKWR Knury1000
125Magdalena KubatekKWR Knury1000
126Katarzyna SzeniawskaRJP1000