English Polski
Zaloguj się

Flow vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Flow 14 12 2 85.7 % 205 14.6 97 6.9 108
KrakUF 14 2 12 14.3 % 97 6.9 205 14.6 -108

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Flow - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
KrakUF - Flow5 - 17Poligon 2018: Liga
Flow - KrakUF20 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O 3. miejsce
Flow - KrakUF15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-3
Flow - KrakUF10 - 11Poligon 2016: Finał
Flow - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow - KrakUF15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8
Flow - KrakUF26 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Flow - KrakUF12 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Flow - KrakUF15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
Flow - KrakUF7 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Flow - KrakUF9 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 1-4 Finały
KrakUF - Flow9 - 16Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa D
KrakUF - Flow8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Bartłomiej SpecjałFlow13251742
2Tomasz ZatońFlow12201535
3Jan MusiałKrakUF10111021
4Dariusz UrbanikFlow1215621
5Monika SadowskaFlow771320
6Rafał KąckiKrakUF815520
7Artur GrzybowskiKrakUF981220
8Hubert KubitKrakUF1281220
9Marcin BielewskiFlow515217
10Małgorzata CzaplińskaFlow451116
11Paulina DulFlow46713
12Magdalena FaliszewskaFlow721113
13Jan BednarskiKrakUF1221113
14Aleksandra SzyrwielFlow85813
15Filip DobranowskiFlow47512
16Paweł MilanowiczFlow68412
17Michał ZygmuntKrakUF106410
18Daniel BłachFlow5279
19Łukasz DobranowskiFlow6909
20Chris ProsserKrakUF5819
21Katarzyna DobranowskaFlow8279
22Jacek CzarneckiKrakUF8819
23Maciej PająkFlow3538
24Sergii AnufriievFlow4178
25Michał DulFlow3268
26Rafał KałużnyFlow4527
27Julia BujarFlow4257
28Anna ZacharaKrakUF10167
29Arkadiusz KaczmarekFlow2606
30Piotr MagaFlow3156
31Maciej ParysFlow4246
32Barbara KacprzakFlow7426
33Jakub WróbelFlow6426
34Renata BlicharzKrakUF10066
35Marta PalusKrakUF4235
36Monika MikośFlow3325
37Geoff SchwartzFlow2325
38Rafał KolosFlow1325
39Piotr SzejnaKrakUF1415
40Małgorzata SzagdajFlow5235
41Clara ChristnerFlow1134
42Justyna SzwajcowskaKrakUF8314
43Zuzanna BrzezińskaFlow1224
44Bartłomiej ŻyłaFlow2224
45Artur FaltynKrakUF5224
46Jakub AdamczykKrakUF8224
47Piotr SzajnaKrakUF10224
48Aleksandra GajewskaKrakUF7314
49Sergey AnufrievFlow2044
50Gabriela PisarczukFlow2123
51Marcel ByndasFlow3022
52Magdalena KimlaKrakUF8022
53Krzysztof PrzybyśFlow2022
54Anna ZygmuntKrakUF7112
55Wojciech BudaKrakUF2022
56Mateusz FrowalKrakUF3112
57Karolina RyniakFlow2112
58Wiktor FicekKrakUF2022
59Maryna DudnikFlow2112
60Martyna PochodyłaFlow4022
61Alicja StebińskaFlow2011
62Stella SaganKrakUF2011
63Wojciech PietrzykFlow1101
64Jakub TomczukFlow1011
65Wojciech PająkFlow1011
66Aldona KrysiakKrakUF7101
67Faustyna FikusFlow1011
68Jico OracionKrakUF2011
69Barbara RabaFlow1011
70Jarosław MaklakowskiKrakUF4101
71Barbara Wiszyńska-KubitKrakUF2000
72Izabela KołodziejczykFlow1000
73Magdalena DrogoszKrakUF1000
74Oleksandra KatrychKrakUF2000
75Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
76Tomasz StaszkiewiczFlow1000
77Ewa SmutekKrakUF2000
78Agata SemenowiczFlow2000
79Krzysztof DalekKrakUF6000
80Alex LangstrumpfKrakUF1000
81Adam KrupińskiKrakUF3000
82Anna PilarczykKrakUF2000
83Aleksandra NabożnyKrakUF3000
84Jessica StanfordKrakUF1000
85Filip MościckiKrakUF1000
86Krzysztof GorczycaKrakUF2000
87Natalia NędziFlow1000
88Kamil SakturaFlow1000
89Weronika SzóstakFlow1000
90Paweł MierzwińskiFlow2000
91Aleksandra BigosińskaKrakUF2000
92Robert SkibińskiKrakUF1000
93Jan KopiczkoKrakUF1000
94Krzysztof MarszałekKrakUF1000
95Jakub KortaFlow1000
96Szymon WadowskiKrakUF2000
97Maria UzmorskayaFlow1000
98Daria RyczkowskaFlow2000
99Błażej MajchrzakFlow2000
100Konrad DujkaKrakUF1000
101Sebastian DziadzioKrakUF1000
102Magdalena RędziniakKrakUF2000
103Sylwia ZiętalaFlow1000
104Helena SchratteneckerKrakUF1000
105Marcin HarasimowiczFlow1000