English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 10 8 2 80.0 % 133 13.3 84 8.4 49
KrakUF 10 2 8 20.0 % 84 8.4 133 13.3 -49

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - KrakUF11 - 12WLU* 2021/22: Liga
KrakUF - Grandmaster Flash9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa C
Grandmaster Flash - KrakUF12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
KrakUF - Grandmaster Flash7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa C
Grandmaster Flash - KrakUF13 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
KrakUF - Grandmaster Flash11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa B
Grandmaster Flash - KrakUF11 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: O 3. miejsce
KrakUF - Grandmaster Flash10 - 15Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Grandmaster Flash - KrakUF15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8
KrakUF - Grandmaster Flash1 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj SmogórGrandmaster Flash9151227
2Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash711718
3Radosław LenczewskiGrandmaster Flash711617
4Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash55914
5Michał ZygmuntKrakUF99514
6Artur GrzybowskiKrakUF66814
7Jan BednarskiKrakUF85813
8Chris ProsserKrakUF510313
9Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash611213
10Artur SierajGrandmaster Flash56612
11Filip KrynickiGrandmaster Flash94711
12Jan MusiałKrakUF56410
13Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash810010
14Maciej ZabostGrandmaster Flash6639
15Hubert KubitKrakUF7639
16Aleksandra GajewskaKrakUF5538
17Piotr SzajnaKrakUF5167
18Anna ZacharaKrakUF7347
19Jan KozakoszczakGrandmaster Flash4167
20Michał TymaczkowskiKrakUF1347
21Jadwiga PieczonkaKrakUF2426
22Andrzej DyśkoGrandmaster Flash5426
23Tadeusz PętlakGrandmaster Flash3246
24Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash6516
25Dagny GorostizaGrandmaster Flash3426
26Agata DudzińskaGrandmaster Flash4066
27Wojciech ZabostGrandmaster Flash2156
28Karolina TymickaGrandmaster Flash3145
29Karolina TudelskaGrandmaster Flash4145
30Cezary SzpadzikGrandmaster Flash6325
31Mateusz DydaGrandmaster Flash3224
32Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash3224
33Anna TymickaGrandmaster Flash5224
34Mateusz FrowalKrakUF3224
35Katarzyna WronaKrakUF2033
36Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash3213
37Mikołaj CałkaGrandmaster Flash4213
38Adam GrzelakGrandmaster Flash4213
39Paulina KowalskaGrandmaster Flash3213
40Stella SaganKrakUF2123
41Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF2033
42Zofia BejmGrandmaster Flash4213
43Maciej GrabowskiGrandmaster Flash1033
44Kinga KiecKrakUF1033
45Julia BiegańskaGrandmaster Flash5123
46Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash4033
47Piotr WrzaszczGrandmaster Flash1303
48Hieronim DzieślewskiKrakUF2213
49Jakub AdamczykKrakUF7213
50Piotr KliśGrandmaster Flash4022
51Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3112
52Honorata ZąbekGrandmaster Flash1112
53Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash3112
54Jico OracionKrakUF4202
55Anna ZygmuntKrakUF3202
56Ewa SmutekKrakUF2112
57Stanisław ZakrzewskiGrandmaster Flash1022
58Renata BlicharzKrakUF4022
59Wiktor FicekKrakUF2202
60Rafał KąckiKrakUF4112
61Jacek CzarneckiKrakUF4202
62Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1022
63Aldona KrysiakKrakUF4112
64Maria BielańskaKrakUF1022
65Kamil CalińskiGrandmaster Flash1202
66Agata SzpilaGrandmaster Flash1022
67Agnieszka ZąbkowiczKrakUF1011
68Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1101
69Justyna SzwajcowskaKrakUF5011
70Krzysztof DalekKrakUF3101
71Jarosław MaklakowskiKrakUF2101
72Jacek PonceleuszGrandmaster Flash1011
73Marcin SusKrakUF1011
74Magdalena KimlaKrakUF6101
75Jan LatosińskiKrakUF3011
76Hanna KacorzykKrakUF1101
77Anna PuczyńskaGrandmaster Flash2011
78Jan KopiczkoKrakUF1101
79Piotr FreyKrakUF1011
80Krzysztof RudGrandmaster Flash1011
81Piotr PieniążekKrakUF1011
82Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1011
83Leonard ŁoniskGrandmaster Flash1101
84Oleksandra KatrychKrakUF1011
85Michał MaikKrakUF1000
86Guilhem CollierKrakUF1000
87Natalia FindyszKrakUF1000
88Beata FrączekKrakUF1000
89Mateusz FrączekKrakUF1000
90Sebastian GołdońKrakUF1000
91Renata JamkaKrakUF1000
92Marcin KamińskiKrakUF1000
93Barbara KokoszkaKrakUF1000
94Krzysztof KuraśKrakUF1000
95Michał DymińskiKrakUF1000
96Kamil MarcowskiKrakUF1000
97Sara SitkoKrakUF1000
98Anna PilarczykKrakUF1000
99Anna TutakKrakUF1000
100Paweł ZygmuntKrakUF1000
101Aleksandra BigosińskaKrakUF4000
102Monika MaciejewskaGrandmaster Flash1000
103Monika SzafranKrakUF1000
104Dominik DobranowskiKrakUF1000
105Marta UryniakGrandmaster Flash1000
106Aleksandra NabożnyKrakUF1000
107Marta PalusKrakUF2000
108Jessica StanfordKrakUF1000
109Adam KrupińskiKrakUF1000
110Artur FaltynKrakUF2000
111Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash1000
112Katarzyna RostekGrandmaster Flash2000
113Sonia KasińskaKrakUF3000
114Maciej JurczakGrandmaster Flash2000
115Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash1000
116Michał DudwałKrakUF1000
117Krzysztof GorczycaKrakUF2000
118Agata MachalicaKrakUF1000
119Szymon WadowskiKrakUF1000
120Tomasz WiszyńskiKrakUF2000
121Stanisław JanikGrandmaster Flash2000
122Bartłomiej MichalskiKrakUF1000
123Krzysztof MarszałekKrakUF1000
124Monika KehlGrandmaster Flash2000
125Sebastian DziadzioKrakUF1000
126Artur RosaGrandmaster Flash1000
127Magdalena DrogoszKrakUF2000
128Sonia KożuszekKrakUF1000
129Paweł BejmGrandmaster Flash3000
130Jacek StienssGrandmaster Flash2000